Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 BFB] [ALL B6] A4 S4 1.8TQ by LUKI:)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

A4 BFB 1.8TQ 163KM 2003 rok

Wyposażenie:

Skórzane wnętrze,

skórzane sportowe fotele,

grzane d*py :wink4:

kiera multi,

podgrzewane el. lusterka,

podgrzewane spryski

klimatronic 2 strefowy,

radio 2din ze zmieniarką na 6 cd,

głośniki BOSE,

bluetooth NOKIA CW7,

tempomat,

multi airbags

czarna perła

zawieszenie sport 1BE

fabrycznie zamontowana Ori lotka S4 na klapie

Do zrobienia:

FMICdone,

DP,

DV Forge 007done

wydech,

TIP ze stożkiem

Heble S4done

mocniejsze sprzęgło

wieksze turbo i wtryski

czarna posufitka

kiera tt lub rs4

porządne radio

Heble S4done

Ledy rej. i postojówkidone

Big Turbo i wtryski TT

Lusterka polerowane aluminium

Remap ok.190KM (okazało sie że auto ma bonusa w postaci softu :decayed:)done

Wygląd

ori zderzaki i listwy S4done

Do pakietu S4 brakują tylko grille i kratki pod halogenydone

klapa USdone

Bixydone

Gwint

Laki 18-19" (9,5 i 8,5) oczywiście na ranciku

Inside

Podrasowanie car audio

czarna podsufitka

ledy w podświetleniu

Takie plany a jak wyjdzie to zobaczymy :kox:

:a4fan: :a4fan: :a4fan: :a4fan: :quattro:

Po zakupie

dsc0132vp.jpg

08072011402.jpg

photo7yp.jpg

dsc07644vz.jpg

Alu lusterka

181120111120.jpg

Bixy

301220111212.jpg

301220111211.jpg

Alu gałka S Line

galkaq.jpg

Heble S4

59352840.jpg

klocki2n.jpg

Zderzak S4 i grile

2s4d.jpg

Zderzak S4 tył, klapa US, listwy S4

1803062872.jpg

1759077832.jpg

photochooserc1b8d6b6137.jpg

photochooser4118014082c.jpg

56125337675118569786310.jpg

img4160t.jpg

bokhp.jpg

FMIC i DV Forge

1dv.jpg

mg4215w.jpg

fmicmini.jpg

Przymiarka BBS RS w vrt

bbsrs2.jpg

Po skończeniu pakietu S4

mg5565.jpg

mg5548.jpg

mg5598.jpg

mg5633.jpg

Moje poprzednie sucze

Audi A3 8L 1.6 102KM :guma::yeah:

02142010103.th.jpg17092010152.th.jpg02122010087.th.jpg

Moje pierwsze auto niestety tylko takie foto posiadam :bag:

Audi 80 B3 1.6TDI 85Km

1001594.th.jpg1001592c.th.jpg

Opublikowano

A4 BFB 1.8TQ 163KM 2003 rok

Wyposażenie:

Skórzane wnętrze,

skórzane sportowe fotele,

klima 2 strefowa,

radio 2din ze zmieniarką na 6 cd,

głośniki BOSE,

bluetooth,

tempomat,

kurtyny boczne,

czarna perła

Do zrobienia:

FMIC,

sport wydech,

remap na 200km,

fele,

gwint,

dokładki RS4.

foto kurde gdzie jest foto :cool1:

Opublikowano

A4 BFB 1.8TQ 163KM 2003 rok

Wyposażenie:

Skórzane wnętrze,

skórzane sportowe fotele,

klima 2 strefowa,

radio 2din ze zmieniarką na 6 cd,

głośniki BOSE,

bluetooth,

tempomat,

kurtyny boczne,

czarna perła

Do zrobienia:

FMIC,

sport wydech,

remap na 200km,

fele,

gwint,

dokładki RS4.

Daj foty kolego. Na seryjnych gratach pod maską trudno będzie przełamać 200 koni ale powodzenia :good:

Opublikowano

A4 BFB 1.8TQ 163KM 2003 rok

Wyposażenie:

Skórzane wnętrze,

skórzane sportowe fotele,

klima 2 strefowa,

radio 2din ze zmieniarką na 6 cd,

głośniki BOSE,

bluetooth,

tempomat,

kurtyny boczne,

czarna perła

Do zrobienia:

FMIC,

sport wydech,

remap na 200km,

fele,

gwint,

dokładki RS4.

nie ma szans na seryjnych gratach a dokladki rs4? :gwizdanie: to jakie to? fajne foty :polew:

Opublikowano

Luki nie postarałeś się. Po co w ogóle temat jak fot nie ma?

No i dokładki Rs4 tak jak Kadafi napisał :polew:

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

młody foty dla Ciebie specjalnie :kox:

Opublikowano

Pamiętaj jeszcze o porządnych hamulcach....

Opublikowano

Fotki fajne . Auto sie znaczy też Git.

Opublikowano
  • Autor

ORI zderzak S4 zamówiony :> ale znaleźć na tył do sedana to chyba graniczy z cudem :wallbash:

Jak ktoś ma do sprzedania tylni zderzak od S4 to chętnie przygarnę :naughty:

Opublikowano

Zdecydowanie ładniejsze są zderzaki s-line ale o gustach się nie dyskutuje :)

Ogólnie fajna furka, gratuluje koloru, duzo bym dał, żeby mieć czarny mozna wtedy poszaleć z detalingiem

Opublikowano
  • Autor

Mi sie podobają zderzaczki S4 :cool1: Na S Linie to co drugi jeździ :gwizdanie: Też mi czarny sie podoba, ale z Twoim kolorkiem też można ładnie podziałać :good:[br]Dopisany: 08 Sierpień 2011, 19:34_________________________________________________Dzisiaj zakupiłem jeszcze tylną klapę od S4 w stylu USA :naughty:

1759077832.jpg

Opublikowano

Fajna :) czworeczka,mody w dobrym kierunku i niedaleko :wink4:

Opublikowano

Mi sie podobają zderzaczki S4 :cool1: Na S Linie to co drugi jeździ :gwizdanie: Też mi czarny sie podoba, ale z Twoim kolorkiem też można ładnie podziałać :good:[br]Dopisany: 08 Sierpień 2011, 19:34_________________________________________________Dzisiaj zakupiłem jeszcze tylną klapę od S4 w stylu USA :naughty:

1759077832.jpg

Chyba się sprzedawca ucieszył bo ta klapa wisiała na allegro już chyba sto lat :wink4:

Opublikowano
  • Autor

No ja tez sie ciesze :decayed: 200pln to jak za darmo :naughty: Już mialem w stanach szukac i sciagac, ale to by ze 400$ wyszło :shocked:

A tu masz Ci :naughty:[br]Dopisany: 11 Sierpień 2011, 16:27_________________________________________________

Fajna :) czworeczka,mody w dobrym kierunku i niedaleko :wink4:

No teraz troche dalej bo w IRL siedze :tongue4:

Opublikowano

No to jak bedziesz w PL wpadaj na spocik,pzdr

Opublikowano
  • Autor

No to jak bedziesz w PL wpadaj na spocik,pzdr

W przyszłym roku jak już auto bedzie należycie wyglądać to pewnie sie przejade to i jakiś spocik bedzię :naughty:

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

autko ładnie sie prezentuje :good: rezaj dalej :good:

Siema Tymek, dzieki za zderzak od S4 :> :ad:[br]Dopisany: 12 Sierpień 2011, 12:37_________________________________________________Klapa od US-a już w domu, jeszcze czekam na zderzak od s4 od kuriera

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
  • Autor

Będzie też upgrade hamulcow od s4, kupione od czakiego22 za 450zl kompletne :naughty: tylko tarcze 345mm dokupic :drool:[br]Dopisany: 02 Wrzesień 2011, 18:11_________________________________________________No i przedni zderzak S4 od Tymka też już w domu :decayed:

Teraz tylko grille i kratki skompletować :mysli:

Jak ktoś ma to przygarne :cool1:

P.S. Mlody Drog nie chce Twoich bo chce ORI chromowane :wink4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.