-
Spoty wrocławskie
Smacznego
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
fura pełen ;]
-
[B6 AWX] RS4 diesel edition
fura pełen kox jest :D
-
[B6 AMB] A4 1.8T quattro, Tiptronic, S-line, RNS-e
Super sztuka kolego, gratulacje
-
[B6 BBK] Moje S4
Miodzio!!! ;]
-
[B6 AVF] Moja A4 quattro 1.9Tdi-fotele s-line,gwint,18",new foto str.4
Nadają się nadają
- [B6 AWX] Oem +
-
[ALL B6/B7] Autko BraxTeam / DemoCar mm-ais
Marek, mów po ludzku ;D Zwrotkę zrobiłeś z olejowego kondzia Józek też takie robił konstrukcje kiedyś widziałem btw. co z nimi jest takiego, że są takie fajne?
-
[ALL B6/B7] Autko BraxTeam / DemoCar mm-ais
Rosyjski kondensator? Posłucham w Katowicach
-
[ALL B6/B7] Autko BraxTeam / DemoCar mm-ais
Jak tam? Jakie zmiany na ME?
-
[ALL] Najlepsza trasa Wroclaw - Warszawa
http://maps.google.pl/maps?q=wroc%C5%82aw+do+warszawa&saddr=wroc%C5%82aw&daddr=warszawa&hl=pl&ie=UTF8&sll=52.025459,19.204102&sspn=9.889407,26.784668&geocode=FS3YCwMdyvwDASm_irXUwukPRzH14AXCrlYJtw%3BFSz2HAMdBZ9AASkBn4aaZsweRzH80-qIKr7wcg&vpsrc=0&t=m&z=8 przykładowa trasa
-
Przeróbka obudowy kierownicy pod tempomat (fotostory)
adadur, malik, Flyer dorzućcie linka do tego tematu w temacie o montażu tempomatu. To będzie sporym ułatwieniem dla ludzi. Nie każdy od razu wie jak to zrobić.
-
[B7 BKE] Kasowanie inspekcji po wymianie oleju.
A jak sprawa ma się w B6 AVF?
-
[ALL B6/B7] Jak podpiąć Concert 2 do auta, które ma tylko kostę ISO bez CANa?
Tego tematu w dziale warsztat.
-
[ALL B6/B7] Jak podpiąć Concert 2 do auta, które ma tylko kostę ISO bez CANa?
kurde...nie mogę tego znaleść..jakieś pomysły?
inimix
Pasjonat
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta