Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B7 BLACK-Glut Orange---> ZMIANA---> Black & Black

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

2.0 TDI BRE tune up 170 hp

Zawieszenie S-line

Bi-xenon adapitve

lusterko chromatyczne

Rns-E with bluetooth

Pakiet oswietleniowy in & out (living home)takze;)

Zegarek sterowany falami radiowymi

Daytime Running Lights

Tempomat

Skorzana kierownica wielofunkcyjna

Czujnik zmierzchowy

Czujnik deszczowy

Centralny zamek w kluczyku (domykanie + otwieranie szyb z klucza)

Climatronik 2 - strefowy

Czujniki parkowania

Pełny Fis kolor

ESP ABS i takie tam...;)

Exterior:

mg8720virtualrigrender0.jpg

Interior:

mg8805b.jpg

wiecej fotek wkrótce...

Opublikowano
:naughty: czekamy:naughty:
Opublikowano

opisu brak :thumbdown:

i grzanych tyłków :thumbdown:

Opublikowano

furka widze z Gdyni :)

Opublikowano

Ciekawie sie zapowiada,mam nadzieje :whistling:

Opublikowano
  • Autor

CD... Foto opis jeszcze dzis ..;) Felga na sezon 2013 nowa w kolor matt black & glut Orange...:) zima bedzie black /orange ;)

DSC04177.jpg

Photogram_20120907123337.jpg

Photogram_20120909083124.jpg

WP_000147.jpg

WP_000155.jpg

Opublikowano

To czekamy na pełny opis :wink:

Opublikowano

Jaką folią albo sprayem ściemniłeś przednie lampy ? Jest jakaś różnica w świeceniu ? Fajne auto mi się osobiście podoba :)

Opublikowano

Chyba bity z boków bo tylko przód na fotkach... :decayed:

Opublikowano
  • Autor
Chyba bity z boków bo tylko przód na fotkach... :decayed:

chyba ty kolego nie byles dawno walony lub piszesz o swoich doswiadczeniach z autem ... ciag dalsza fotek bedzie ...ito nie byle jakie beda fotki...

Opublikowano

kolejny mlody gniewny:decayed:

jak dla lipa i bez gustu:facepalm:

Opublikowano
  • Autor

Myslalem ze bedzie to normalne forum z normalnymi ludzmi ale...trudno ... chyba trzeba kupic mercedesa tam sa ludzie w powaznym wieku ...

Opublikowano

No tak jestem nienormalny bo nie podoba mi sie Twoje auto.to faktycznie lepiej kup mercedesa...

Opublikowano

AmadeuszA4, nie nerwuj sie :grin: bądź męski :grin:

Opublikowano
Myslalem ze bedzie to normalne forum z normalnymi ludzmi ale...trudno ... chyba trzeba kupic mercedesa tam sa ludzie w powaznym wieku ...

Stare d*py to nie u nas :decayed: . Ten orange to palstidip ?

Opublikowano

Jeżeli przednie lampy dymione to dowód za nie leci.... takie rzeczy to w golfach się robi i BMW z 89r. :facepalm:

Opublikowano

No kolego nie bądź taki sztywniak jeżeli komuś się nie podoba auto to jego zdanie, a ogólnie forum od tego jest żeby się wypowiedzieć i wyrazić opinię więc bez stresu i głowa do góry w dalszych modach:wink:

Opublikowano

no i zdołowaliście kolegę a tak czekał na pochlebne wpisy:grin: chyba się już nie odezwie

Opublikowano
Chyba bity z boków bo tylko przód na fotkach... :decayed:

chyba ty kolego nie byles dawno walony lub piszesz o swoich doswiadczeniach z autem ... ciag dalsza fotek bedzie ...ito nie byle jakie beda fotki...

oj stąpasz po kruchym lodzie... :whistling:

---------- Post dopisany at 20:44 ---------- Poprzedni post napisany at 20:43 ----------

Jeżeli przednie lampy dymione to dowód za nie leci.... takie rzeczy to w golfach się robi i BMW z 89r. :facepalm:

zawsze mozna zabrac dowod i sie posmiac :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.