Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B7 BLACK-Glut Orange---> ZMIANA---> Black & Black


AmadeuszA4

Rekomendowane odpowiedzi

Nono to jest w porządku:polew: zawsze jest jakaś alternatywa i widocznie koleś ma swoją wizje i jak to się mówi "o gustach się nie dyskutuje":decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba bity z boków bo tylko przód na fotkach... :decayed:

A co B7 na 16" nie widziałeś :decayed: kolega pisał że felgi szuka:decayed:

---------- Post dopisany at 21:00 ---------- Poprzedni post napisany at 20:59 ----------

Jeżeli przednie lampy dymione to dowód za nie leci.... takie rzeczy to w golfach się robi i BMW z 89r. :facepalm:

Lepsze to niż angel eyes albo led z metra :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrób porządnie wątek to i komentarze będą na rzeczy:whistling: bo póki co jaj nie urywa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki co nie ktorym za wsparcie mam 32 lata i sam zapracowalem na to auto nie pozyczam od taty ;) kazdy rbi auto po swojemu wystarczy spojrzec na sasiadow z Niemiec ... kolorowo przynajmniej na ulicach ,a nie ori i ori ... Wstawie pare fajnych fotek z boku i na zime na innych kolach a takze opis tpo moze mnie tak nie zaatakuja koledzy ... Forum jest po to aby zespalac ludzi z ta sama pasja a nie jechac po nich ;) PozdrowieniA Z 3 -MISTA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrób porządnie wątek to i komentarze będą na rzeczy:whistling: bo póki co jaj nie urywa

popieram :thumbup1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki co nie ktorym za wsparcie mam 32 lata i sam zapracowalem na to auto nie pozyczam od taty ;) kazdy rbi auto po swojemu wystarczy spojrzec na sasiadow z Niemiec ... kolorowo przynajmniej na ulicach ,a nie ori i ori ... Wstawie pare fajnych fotek z boku i na zime na innych kolach a takze opis tpo moze mnie tak nie zaatakuja koledzy ... Forum jest po to aby zespalac ludzi z ta sama pasja a nie jechac po nich ;) PozdrowieniA Z 3 -MISTA
Nie dygaj, tu tak zawsze ale ważne że Tobie furka się podoba a reszta przyjdzie sama:thumbup1:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki co nie ktorym za wsparcie mam 32 lata i sam zapracowalem na to auto nie pozyczam od taty .........

Kolego 90% albo i wiecej zapracowalo ciezko na swoje autka wiec nie ladnie z takimi hasłami :kwasny: bo pamietaj ze nie tylko ty ciezko pracujesz:facepalm:

furka ladna ale dopracuj watek:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kiedy wpadasz na spota w 3mieście? czym malowałeś lusterka? zwykła farba?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda ciekawie, a jak boki wyglądają ? :)

Ja bym widział pomarańczowe 19" i może do tego pas (ten niebieski) w podobnym stylu:

ff6127e8feec.jpg

W końcu jak ma się wyróżniać z tłumu to niech to robi krzykliwie (autko) :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a malowane są w środku?

tylko folia zewnetrzna ;)

podeślij pw z folią :decayed::decayed::decayed:

---------- Post dopisany at 20:43 ---------- Poprzedni post napisany at 20:41 ----------

Wygląda ciekawie, a jak boki wyglądają ? :)

może do tego pas (ten niebieski) w podobnym stylu

no co Ty Chłopie :thumbdown::thumbdown: ale Pani fajna :naughty:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...