Treść opublikowana przez AmadeuszA4
-
B7 BLACK-Glut Orange---> ZMIANA---> Black & Black
A teraz kilka fotek jak wszystko wyglada na aucie : -Wywalony pomarancz z kierunku,(sama zarowka chrom) -Drl led -pozycja led. Blenda na tablice takze czarna. ---------- Post dopisany at 19:57 ---------- Poprzedni post napisany at 19:55 ---------- W planie dokladka CUPRA ...
-
B7 BLACK-Glut Orange---> ZMIANA---> Black & Black
Kilka Fotek z Malowania lamp
-
B7 BLACK-Glut Orange---> ZMIANA---> Black & Black
sprezynki beda albo gwint lampy -folia ale chce maolowac srodki lamp...
-
B7 BLACK-Glut Orange---> ZMIANA---> Black & Black
prysne jeszcze w tym tyg. tyl bez znaczka czy czarny?
-
B7 BLACK-Glut Orange---> ZMIANA---> Black & Black
---------- Post dopisany at 18:35 ---------- Poprzedni post napisany at 18:34 ---------- Czy malowac na czarno oslone rejestracj?
-
B7 BLACK-Glut Orange---> ZMIANA---> Black & Black
jeszcze wymiana grillana czarny matt i znaczki siemalują...takze black matt ---------- Post dopisany at 21:30 ---------- Poprzedni post napisany at 21:29 ---------- hmm...mi normalnie sie odpalaja..
-
B7 BLACK-Glut Orange---> ZMIANA---> Black & Black
- B7 BLACK-Glut Orange---> ZMIANA---> Black & Black
Auto uzywane jako rodzinne;) zona takze pomyka nim... szkoda felg;)- B7 BLACK-Glut Orange---> ZMIANA---> Black & Black
Troszke soli drogowej ---------- Post dopisany at 20:50 ---------- Poprzedni post napisany at 20:44 ---------- hmm ale jak ? ---------- Post dopisany 20-04-2013 at 21:07 ---------- Poprzedni post napisany 21-03-2013 at 20:50 ---------- ZMIANY ZMIANY Zdjecie na szybko w hali garazowej wiecej zdjec po weekendzie ... ---------- Post dopisany at 21:10 ---------- Poprzedni post napisany at 21:07 ---------- Felga Lexus IS Sport 17 cali Bialy pół matt...lustra to samo... jeszcze sprezyny HR aby wyprostowac auto ---------- Post dopisany at 21:12 ---------- Poprzedni post napisany at 21:10 ----------- B7 BLACK-Glut Orange---> ZMIANA---> Black & Black
Zimno- B7 BLACK-Glut Orange---> ZMIANA---> Black & Black
pisalem juz predzej felga jest do zmiany powoli powoli po zimie a zima tez bedzie nie zla slalowa- B7 BLACK-Glut Orange---> ZMIANA---> Black & Black
Tył wraz z krajobrazem Jeszcze w tym tygodniu troszke gadzetow ''dekoracyjnych i fotki ...''- B7 BLACK-Glut Orange---> ZMIANA---> Black & Black
Miałem juz 2 kontrole na suszarkę na lampy tylko poppatrzeli ogólnie się oglądali za autem i oto chodzi ni to co KIA ceed- B7 BLACK-Glut Orange---> ZMIANA---> Black & Black
Witam panowie i panie takze troszke malo czasu ale mam nadzieje ze dokoncze wklejanie fotek w tym tygodniu , auto zapewniam ze ma klape tak jak i drzwi boczne szukam fajnej felgi na lato do pomalowania oczywiscie na black -orange ale to spokojnie powolutku ... idzie zima i czarne kola itak beda...- B7 BLACK-Glut Orange---> ZMIANA---> Black & Black
tylko folia zewnetrzna- B7 BLACK-Glut Orange---> ZMIANA---> Black & Black
Folia- B7 BLACK-Glut Orange---> ZMIANA---> Black & Black
oryginall lakier z palety audi glut orange (kolega ma mieszalnie lakierow a slaskiej w Gdyni;) ) lakier-baza+utwardzacz pół matt effect dobry lakiernik;)- B7 BLACK-Glut Orange---> ZMIANA---> Black & Black
dzieki co nie ktorym za wsparcie mam 32 lata i sam zapracowalem na to auto nie pozyczam od taty kazdy rbi auto po swojemu wystarczy spojrzec na sasiadow z Niemiec ... kolorowo przynajmniej na ulicach ,a nie ori i ori ... Wstawie pare fajnych fotek z boku i na zime na innych kolach a takze opis tpo moze mnie tak nie zaatakuja koledzy ... Forum jest po to aby zespalac ludzi z ta sama pasja a nie jechac po nich PozdrowieniA Z 3 -MISTA- B7 BLACK-Glut Orange---> ZMIANA---> Black & Black
Myslalem ze bedzie to normalne forum z normalnymi ludzmi ale...trudno ... chyba trzeba kupic mercedesa tam sa ludzie w powaznym wieku ...- B7 BLACK-Glut Orange---> ZMIANA---> Black & Black
chyba ty kolego nie byles dawno walony lub piszesz o swoich doswiadczeniach z autem ... ciag dalsza fotek bedzie ...ito nie byle jakie beda fotki...- B7 BLACK-Glut Orange---> ZMIANA---> Black & Black
CD... Foto opis jeszcze dzis .. Felga na sezon 2013 nowa w kolor matt black & glut Orange... zima bedzie black /orange- B7 BLACK-Glut Orange---> ZMIANA---> Black & Black
2.0 TDI BRE tune up 170 hp Zawieszenie S-line Bi-xenon adapitve lusterko chromatyczne Rns-E with bluetooth Pakiet oswietleniowy in & out (living home)takze;) Zegarek sterowany falami radiowymi Daytime Running Lights Tempomat Skorzana kierownica wielofunkcyjna Czujnik zmierzchowy Czujnik deszczowy Centralny zamek w kluczyku (domykanie + otwieranie szyb z klucza) Climatronik 2 - strefowy Czujniki parkowania Pełny Fis kolor ESP ABS i takie tam... Exterior: Interior: wiecej fotek wkrótce...- Nowicjusz - wątek powitalny
Witam wszystkich - B7 BLACK-Glut Orange---> ZMIANA---> Black & Black