-
Passat 3BG 1.8T ;) OEM+ USA, W8, X5 19, Gewinde
no ty ty
-
Passat 3BG 1.8T ;) OEM+ USA, W8, X5 19, Gewinde
kolega mi obklejał
-
Passat 3BG 1.8T ;) OEM+ USA, W8, X5 19, Gewinde
To co ciekawszego znalazłem w sieci z majówki ---------- Post dopisany at 16:19 ---------- Poprzedni post napisany at 08:58 ---------- tu 2 fotki jak się teraz wnętrze prezentuje, taki mały burdelowy akcent dekory obklejone czerwoną alcantarą
-
Passat 3BG 1.8T ;) OEM+ USA, W8, X5 19, Gewinde
tak to na tym nowym pietrowym parkingu, a co do kół i gleby bardzo ok, bo ja to lubie
-
Passat 3BG 1.8T ;) OEM+ USA, W8, X5 19, Gewinde
No pewnie są cięci bo to nie legal z przodu latam bez tablicy i to chyba gorsze no ale tydzień już tak latam, zrobiłem z 250 km i dowód jeszcze mam
-
Passat 3BG 1.8T ;) OEM+ USA, W8, X5 19, Gewinde
wydech jest ori w8 także oryginal i żadnych z allegro końcówek jak wiadra nie będzie
-
Passat 3BG 1.8T ;) OEM+ USA, W8, X5 19, Gewinde
I reszta fot
-
Passat 3BG 1.8T ;) OEM+ USA, W8, X5 19, Gewinde
Passek przeszedł kolejne duże zmiany, oto efekt narazie 3 fotki reszta później Zmiany które teraz zaszły to : -klapa usa -zderzak przód usa w8 - listwy z obrysami przód i tył - duże prawe lusterko - tablica mała nielegal tył
-
Passat 3BG 1.8T ;) OEM+ USA, W8, X5 19, Gewinde
i foto które gniecie mi cyce !
-
Passat 3BG 1.8T ;) OEM+ USA, W8, X5 19, Gewinde
Foty wnętrza
-
[B5 1Z] tractor na glebie by grn
Łajza czepiła sie sprzedawania, ogarnie sie blachę pare plastrów i będzie robiło robote
-
Passat 3BG 1.8T ;) OEM+ USA, W8, X5 19, Gewinde
Jeżdżę normalnie po prostu czasami trzeba wolniej no i skanowanie drogi i jak naj bardziej płaskie podjazdy a co do wojny to 2 miejsce w klasie vag millenium 1 prosiak stojący obok
-
Passat 3BG 1.8T ;) OEM+ USA, W8, X5 19, Gewinde
i passek w ostatni weekend był wystawiany na Targach autosalon i basstuning w Lublinie i brał udział w Wojnie Północ Południe i foty z imprezy, jest tego więcej ale profile focenia się powielały także wybrałem ciekawsze By jacovag at 2012-04-23 By jacovag at 2012-04-23 By jacovag at 2012-04-23 By jacovag at 2012-04-23 By jacovag at 2012-04-23 By jacovag at 2012-04-23 By jacovag at 2012-04-23 By jacovag at 2012-04-23 By jacovag at 2012-04-23
-
Passat 3BG 1.8T ;) OEM+ USA, W8, X5 19, Gewinde
Dzięki za miłe komentarze, i tak full usa czeka na malowanie także do majówki chcę wszystko poskładać
-
Passat 3BG 1.8T ;) OEM+ USA, W8, X5 19, Gewinde
jeździ się jak na takiej feldze i glebie nie umiem na takie pytania odpowiadać bo ja to lubię po prostu, a są ludzie co dla nich na 17 już kręgosłup odpada i ostatnio 5 osób i bagażnik z paroma kg, no i co no trze, opona o nadkole no i większe niedogodności napotkane na drodze też się szurną podłogą a jak jeżdżę sam to prawię każdy leżący spowalniacz dostanie ode mnie spodem
J@co
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta