Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

J@co

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. kolega mi obklejał
  2. To co ciekawszego znalazłem w sieci z majówki ---------- Post dopisany at 16:19 ---------- Poprzedni post napisany at 08:58 ---------- tu 2 fotki jak się teraz wnętrze prezentuje, taki mały burdelowy akcent dekory obklejone czerwoną alcantarą
  3. tak to na tym nowym pietrowym parkingu, a co do kół i gleby bardzo ok, bo ja to lubie
  4. No pewnie są cięci bo to nie legal z przodu latam bez tablicy i to chyba gorsze no ale tydzień już tak latam, zrobiłem z 250 km i dowód jeszcze mam
  5. wydech jest ori w8 także oryginal i żadnych z allegro końcówek jak wiadra nie będzie
  6. I reszta fot
  7. Passek przeszedł kolejne duże zmiany, oto efekt narazie 3 fotki reszta później Zmiany które teraz zaszły to : -klapa usa -zderzak przód usa w8 - listwy z obrysami przód i tył - duże prawe lusterko - tablica mała nielegal tył
  8. i foto które gniecie mi cyce !
  9. Łajza czepiła sie sprzedawania, ogarnie sie blachę pare plastrów i będzie robiło robote
  10. Jeżdżę normalnie po prostu czasami trzeba wolniej no i skanowanie drogi i jak naj bardziej płaskie podjazdy a co do wojny to 2 miejsce w klasie vag millenium 1 prosiak stojący obok
  11. i passek w ostatni weekend był wystawiany na Targach autosalon i basstuning w Lublinie i brał udział w Wojnie Północ Południe i foty z imprezy, jest tego więcej ale profile focenia się powielały także wybrałem ciekawsze By jacovag at 2012-04-23 By jacovag at 2012-04-23 By jacovag at 2012-04-23 By jacovag at 2012-04-23 By jacovag at 2012-04-23 By jacovag at 2012-04-23 By jacovag at 2012-04-23 By jacovag at 2012-04-23 By jacovag at 2012-04-23
  12. Dzięki za miłe komentarze, i tak full usa czeka na malowanie także do majówki chcę wszystko poskładać
  13. jeździ się jak na takiej feldze i glebie nie umiem na takie pytania odpowiadać bo ja to lubię po prostu, a są ludzie co dla nich na 17 już kręgosłup odpada i ostatnio 5 osób i bagażnik z paroma kg, no i co no trze, opona o nadkole no i większe niedogodności napotkane na drodze też się szurną podłogą a jak jeżdżę sam to prawię każdy leżący spowalniacz dostanie ode mnie spodem

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.