Lubin i okolice moze spocik ?

fafnasty

WITAM wszystkich z LUBINA I OKOLIC MOZE SIE ZBIERZEMY I JAKIS SPOCIK SIE OGARNIE SPORO NES JEST TO MOZE SIE COS CIEKAWEGO UDAC :banan: pogoda zaczyna dopisywac to niunie na myjnie i sie spotykamy:a4fan:

Witam sąsiada,z tym spotem to OK,ale na tłumy to bym nie liczył,jak bede wolny to napewno się zjawie.

pare a4 na lubinskim lotnisku tez by bylo dobre :naughty: pasuje 28 03 ? :banan:

to troche poczekamy pozbieramy chętnych!! ja juz paru znajomych mam dzilamy dalej moze cos fajnego da sie zgrac :naughty:

Tez proponowałbym sobote lub niedziele,w tygodniu to roznie bywa.

ja mam jeszcze lepszy pomysl ekipa legnica zawita na lotnisko w lubinie co wy na to? kwestia zgrania terminu..na dzien dzisiejszy pogoda nam sie popsula ale mysle ze po swietach mozna spokojnie organizowac cos wiekszego

no i o to DEVON00 mi chodzilo :banan: zgadaj ludzi ja zgadam lubiniakow i lotnisko nasze

fafnasty wspominam Lubin bardzo dobrze a zwlaszcza lotnisko :) w pon jeda z chlopakami z pracy na mecz z Jagielonia mimo tego ze jestem kibicem WKS'u :P nie bylem jeszcze na stadnionie w Lubinie a wyjazd integracyjny z roboty sie przyda

Chętnie bym podjechał na mały spocik. Zwłaszcza że jest tu parę furek z wirusem który mnie mocno kusi. (AWX)

ustalmy jakis wstepny termin np.14 lub 15.04 ,chyba ze cos moze jeszcze przed swietami,jakis mini spot na dogadanie sie i poznanie.

zgadamy sie chyba po swietach co? koncze skladanie plastikow w srodku to bede dostepny :)

Witam kolegow z Lubina,krece sie tam troche glownie dzieki pracy i widuje wiele konkretnych audiczek,wspolny spocik dobry pomysl,czekam jak sie temat rozwinie i zobaczymy co tam wypali.