Treść opublikowana przez devon00
-
Spoty wrocławskie
panowie pomocy pilnie potrzebny warsztat z vagiem szczegoly http://a4-klub.pl/dolnoslaskie-80/diagnostyka-vag-wrocku-pilna-sprawa-285227/#post3754543
-
Legnica i okolice - Spot Info w pierwszym poście
dominik nauczka na przyszlosc pozostala
-
Legnica i okolice - Spot Info w pierwszym poście
w 100% sprawca calego balaganu jest napinacz a dokladnie jedna ze srub od niego ktora sie odkrecila i wpadla pod lancuszek potem przeleciala przez zebatke i finalnie wyladowala w misce olejowej...na dniach auto bedzie po akcji reanimacyjnej
-
Legnica i okolice - Spot Info w pierwszym poście
Panowie moja przygodna z marka Nissana jest po raz pierwszy...lancuszka slychac nie bylo z tad moje zdziwienie ze tak sie stalo...fakt jest faktem ze szlag go trafil ale z racji ze auto bylo kupione od znajomego ktory od lat ciagnie auta z niemiec po kilku godzinach rozmow zakonczylo sie na tym ze on pokryje koszty naprawy a nie ja...jesli chodzi o audi to rozrzad kompletny z pompa wody robilem dnia nastepnego jak auto bylo w moich rekach...nie wiedzialem ze nissan jest tak delikatnym autem jesli chodzi o silniki i lancuszek
-
Legnica i okolice - Spot Info w pierwszym poście
i nie dlugo nacieszylem sie nowym wozildlem...kupilem auto z silnikiem na lancuszku rozrzadu z opcja ze nie bede musial robic wymiany rozrzadu....a tu psikus pekl lancuszek i kapitalka silnika od jutra :/
-
Potrzebny warsztat od holenderskich LPG Dolnoslaskie
wrocilem wlasnie z wrocka z ulicy Pieknej cena za wszystko 2 tys zl odezwal sie czlowiek ze Swidnicy cena 1100-1200 tylko musze sie dowiedziec na jakich czesciach
-
Potrzebny warsztat od holenderskich LPG Dolnoslaskie
nie chce polegac na jednym czlowieku jesli chodzi o gaz wiec jade jutro do wrocka zaciagnac jezyka u innych...w legnicy powiedzial 1600zl nie wiem na jakich czesciach...cena tych czesci ktore napisalem to 1000zl wiec warto dowiedziec sie jak to wyglada we wrocku...tym bardziej ze ceny sa dla szerego czlowieka a nie dla firmy ktora zaklada lpg od lat
-
Potrzebny warsztat od holenderskich LPG Dolnoslaskie
nissan primera 2004 1,8 116 koni z tego co rozmawialem z chlopakami z forum nissana to wtryski barracuda komp tech 214 reduktor shark 1500
-
Potrzebny warsztat od holenderskich LPG Dolnoslaskie
udalo mi sie ustalic ze reduktor to Prins a wtryski to valtec ( wujek google powiedzial ze to badziew ) dostalem porpozycje zamontowania wtryskow barracuda reduktor shark 1500 komp tech 214 co o tym sadzicie?
-
Potrzebny warsztat od holenderskich LPG Dolnoslaskie
jutro jestem umowiony z gazownikiem...mam nadzieje ze reduktor uda sie zostawic a cala reszte wymienic ---------- Post dopisany 16-02-2013 at 12:18 ---------- Poprzedni post napisany 15-02-2013 at 18:35 ---------- no to mnie gazmen sprowadzil na ziemie wszystko co pod maska do wymiany lacznie z reduktorem cena 1600zl :/
-
Potrzebny warsztat od holenderskich LPG Dolnoslaskie
arre to co udalo mi sie spisac to firma OCOTEC typ DG12101 mozesz podac namiar ? ---------- Post dopisany at 15:00 ---------- Poprzedni post napisany at 14:38 ---------- znalazlem ze to jakas niemiecka instalacja a najlepsze jest to ze firma 3 lata temu oglosila upadlosc..i wszystko psu w dupe ---------- Post dopisany at 15:53 ---------- Poprzedni post napisany at 15:00 ---------- cwiara ile ogarniecie wszystkiego od nowa pod maska? butle mam nowa zalozona wczoraj...co udalo by sie ewentualnie uratowac?
-
Potrzebny warsztat od holenderskich LPG Dolnoslaskie
napisalem tam temat ale cisza
-
Potrzebny warsztat od holenderskich LPG Dolnoslaskie
Panowie znacie jakis warsztat ktory ogarnie mi instalacje LPG instalka jest holenderska...bylem u dwoch gazownikow w Legnicy i rozkladaja rece...auto swiruje na gazie...jestem swiezo po zakupie auta wymienilem butle na nowa autko z 2004 rok co prawda nie audi ale poprostu szukam pomocy gdzie moge..auto na benzynie idzie normalnie na gazie faluja obroty i nie ma mocy..jeden z gazownikow powiedzial mi ze moze byc to wina wtryskiwaczy gdyz auto moglo dlugo stac nie jezdzone na gazie...znacie jakis warsztat z Wrocka lub okolic ktory mogl by mi pomoc?
-
Legnica i okolice - Spot Info w pierwszym poście
Nissana Primere 2004 w kombiaku
-
Legnica i okolice - Spot Info w pierwszym poście
predki butla jeszcze ma kilka lat waznosci ale w naszym chorym kraju jest wiecej biurokracji jak chcesz zalegalizowac butle w polsce w aucie ktore przyjechalo z niemiec...taniej mnie wyniesie wymiana butli w aucie niz robienie prob cisnieniowych i papierologia w TDT...zmienilem marke auta na inna...obecnie jeszcze smigam A4 we wtorek przyjedzie kolega z forum ogladac i mam nadzieje ze odjedzie bo z $ kiepsko....a tak na marginesie mam ladne alu 15 cali z letnimi oponami oraz dekielkami do sprzedania za nie duze pieniadze...moge zamienic sie tez na ladne zimowi na felge 16 cali
-
Legnica i okolice - Spot Info w pierwszym poście
Panowie szukam dobrego gazownika w Legnicy..musze wymienic butle w nowym nabytku
-
pierwszy przeglad auta z instalacja lpg
juz wszystko wiem dzwonilem do nadzoru technicznego...darkodgcs nie do konca masz racje jesli masz dluga waznosc butli ktora jest w aucie za 200zl mozna zalegalizowac butle u inspektora w moim przypadku we wrocku taka instytucja jest...ja i tak bede wymienial butle bo ta co mam jest wazna 2 lata jeszcze a nowa kupie za 400zl i bedzie wazna lat 10
-
pierwszy przeglad auta z instalacja lpg
panowie mam pytanie czy ktos z was przechodzil przez badanie techniczne auta sprowadzonego z zagranicy z instalacja lpg. wyczytalem gdzies na necie ze musze miec jakis dokument legalizacji butli...ale nic takiego poza brifem nie dostalem...instalacja lpg jest wbita w brief czy to wystarczy?
-
Legnica i okolice - Spot Info w pierwszym poście
http://a4-klub.pl/audi-a4-b5-152/lampy-dzienne-a4-b5-258663/#post3269488 jak by ktos byl zainteresowany z naszego regionu mozliwy odbior osobisty
-
Legnica i okolice - Spot Info w pierwszym poście
nie taniej zamowic je przez neta na stronie tchibo? ja zamawiam i po 2 dniach mam w domu
-
Legnica i okolice - Spot Info w pierwszym poście
Dominik z transportem nie bedzie problemu mam kuzyna w Londynie ktory srednio 2 razy w miesiacu lata sluzbowym busem do polski...problem w tym ze jest to bus z lodowka
-
Legnica i okolice - Spot Info w pierwszym poście
hmmm Bartek jedziemy na wycieczke do Dominika?
-
Legnica i okolice - Spot Info w pierwszym poście
w polsce motor za 8 tys najlepszy rocznik to 99 w UK za te same pieniadze 2006-2007
-
Legnica i okolice - Spot Info w pierwszym poście
wiele tracisz...ja od wczoraj siedze i szukam motoru..wiele jest na rynku motorow z angli az tak slabo stoja motorki z rocznika 2000-2004 tam u ciebie?
-
Legnica i okolice - Spot Info w pierwszym poście
Dominik ten banan mowi wszystko,..to byl ostatni gwizdek zeby zdac egzamin bo nie dlugo juz na motor sie koncza ze wzgledu na pogode...jazda przy +3 stopniach to zadna przyjemnosc