Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Tony Stark

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. pare fotek z Raceism Stance Fest I Wolfsgruppe Vag Event pare fotek ustrzelonych wczoraj, wiecej wkrotce od fotografa bo te to moje wypociny
  2. 225/35/20 na 9.5J 235/35/20 na 10.5J Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
  3. Auto jeszcze nie zlozone do konca wiec nie kracz Na vag evencie tez sie pojawie Sent from my GT-I9505 ---------- Post dopisany 22-06-2014 at 14:48 ---------- Poprzedni post napisany 12-06-2014 at 11:11 ---------- jedna z kilku fotek ktore wczoraj robilem jak obrobie reszte to wrzuce ps. nie bic za obrobke bo dopiero sie ucze Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
  4. maly up w koncu dostalem beben, niemiaszki mimo tego iz robili go dwa miechy to nie wywiercili dziury na wentyl wiec musialem to robic samemu przez to mialem obawy ze cos bedzie nie tak, ale wszystko jest git czekam jeszcze na dekielki, nowal blende, troche rzeczy do srodka i bedzie wszystko gotowe a tutaj filmik ktory Archie krecil jakis czas temu, calkiem zapomnialem sie nim pochwalic :/ https://vimeo.com/88007281
  5. Mowisz o irlandczykach? Nigdy nie mialem.okazji tam pojechac mimo iz bylem kilkukrotnie namawiany Myslalem ze masz na mysli spotkania polakow na wyspach
  6. no rzeczywiscie do galway daleko nie mam w galway lub okolicach chyan nic nie ma w niedlugim czasie jesli chcesz to wbij na vagclubislands tam dowiesz sie wiecej pozdroo
  7. Pisz ocb
  8. ---------- Post dopisany 09-02-2014 at 11:19 ---------- Poprzedni post napisany 21-12-2013 at 22:52 ---------- chyba tutaj fotek nie pokazywalem
  9. czemu bardziej?, jesli teraz mu sie to schowalo to bedzie git, zastanawia mnei tylko jedno, czy a4 ma az tyle pojemniejsze nadkola? ja mam 9,5 z przodu i na setupie do jazdy wyglada to tak tylko ze u mnie ET z przodu to 25 stad pewnie ta roznica
  10. Ja na kodach niesmiertolnosci sam sie upilnuje do koksa Wojtsena to mi sporo brakuje Wyjazd do PL to 1k euro lekka reka za same promy i paliwo, na felgach bedzie jezdzic sezon abo dwa po czym sprzeda i odzyska czesc kasy,a tak trzeba tyle kwity wydac w ciagu dwoch tygodni i nikt nie odda za to chociazby vatu... Nikt tu na pieniadzach nie spi bedzie wystawac tak jak u mnie
  11. dokladac to tu mozna sporo, lista modow moze byc bardzo dluga takie modzenie mnie nie bawi
  12. Felga napewno lezalaby lepiej przy czarnym lakierze Bentki chromowane do.szarego auta nie siadlyby wogole ;/ Nie wszystkim musi sie podobac Kolo zostaje po.fotkach z frytkownicy nie ma.co oceniać tez za bardzo Ja konczy przygode z modami w tym aucie, na 90% po sezonie 2014 auto idzie na sell a ja sie biore za cos starszego jesli dobrze pojdzie Sent from my GT-19505 using Tapatalk

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.