Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL A6] C6 Sline Avant, kolejne auto do modzenia


Tony Stark

Rekomendowane odpowiedzi

No to czas przedstawic moj nowy nabytek

Standartowo A6, jak poprzednio w wersji Avant i znowu klekot :D

MODEL: A6 C6 Sline

ROCZNIK: 2009

SILNIK: 2.0 tdi CAHA

MOC: Seria 170km (pewnie w niedlugim czasie sie to zmieni)

MODY POD MASKA: narazie seria, na przyszlosc sa plany

ZAWIESZENIE: 1be jeszcze ...

KOLA: Ori 18" 8J , chyba wiekszosc z was wie ze sie to zmieni

WNETRZE: pelna skorzana tapicerka Sline, szczotkowane alu, czarna podsufitka, kiera Sline trojramienna z multifunkcja, mieszek Sline

AUDIO: Seria, ale pewnie tez nie na dlugo

przeprowadzone modyfikacje:

do te pory jedyna modyfikacja bylo zalanie paliwa :D

planowane modyfikacje:

planow jest sporo, ktore wejda w zycie czas pokaze, prawdopodobnie bedzie maxymalne doposazanie auta

Oprocz tego bedzie kilka smaczkow ode mnie bo tuning jest moja choroba, co pewnie wiekszosc z was wie jesli widziala moj poprzedni projekt

sroga gleba, porzadne kolo i pakiet US powinny zrobic tutaj robote

Wiem ze robione kalkulatorem, obiecuje ze jak znajde chwile dluzsza niz 5 minut to strzele jakies porzadne foto

20121029122809.th.jpg20121029122824.th.jpg

img0210gq.th.jpgimg0208wi.th.jpgimg0207ek.th.jpg

img0211hf.th.jpgimg0212ds.th.jpg thumbnmail.png

img0204yq.th.jpgthumbnmail.png

z wypasow o ktorych wiem do tej pory ze je mam, to

automatyczne wycieraczki, automatyczne wlaczanie swiatel, ori xenon, wbudowana nagi, mmi 3g, chowany hak, swiatla ledowe dzienne, ledy z tylu, servotronic, bluetooth

chyba tyle o reszczie pewnie dowiem sie jak spotkam kogos kto juz ma c6 i powie mi co tu jeszcze nie jest standartem, albo co est o czym ja nie mam pojecia

narazie zrobilem autem kolo 500km i naprawde zadowolony jestem z kazdego kilometra

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajna sztuka, szkoda, że nie 3.0 tdi ale nie można mieć wszystkiego :wink: fajny kolor no i S-line :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajna ! :wink:

Tamta poszła w takim setupie jak była czy robiłeś serię ?

Caly czas pod domem stoi :D

Recaro juz zaklepane i zaplacone, wiekszosc gratow tez :D

fajna sztuka, szkoda, że nie 3.0 tdi ale nie można mieć wszystkiego :wink: fajny kolor no i S-line :decayed:

za 3.0 tdi musialbym placic ponad 1600 euro rocznie podatku drogowego za 2.0 tdi 170km place tylko 330 wiec roznica spora i stad moj wybor

co do koloru to takiego wlasnie szukalem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajna :) mam nadzieje ze dorowna ... a moze nawet pobije poprzednia jesli chodzi o wyglad :).

fajnie ze masz juz mmi 3g. no i + ze polift w s-line .... zreszta ogolnie fajnie wyposazona jak na 2.0tdi :)... moze mega szybkie to juz nie jest ale przynajmniej podobno 2.0tdi jak narazie na CR nie sprawia problemow.

ps. air czy gwint ?

ps2. dekory zostawiasz w amelinium czy cos bedziesz zmieniac ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajna :) mam nadzieje ze dorowna ... a moze nawet pobije poprzednia jesli chodzi o wyglad :).

Czas pokaze czy wszystkie plany uda mi sie wcielic w zycie

narazie mody schodza na dlaszy plan

fajnie ze masz juz mmi 3g. no i + ze polift w s-line .... zreszta ogolnie fajnie wyposazona jak na 2.0tdi :)... moze mega szybkie to juz nie jest ale przynajmniej podobno 2.0tdi jak narazie na CR nie sprawia problemow.

napewno w niedlugim czasie bedzie troszke szybsze, zreszta nie oszukujmy sie 1.9 czy 2.0 to nie sa auta do wyscigow tylko poruszania sie z punktu A do punktu B a od tego w jakim czasie zalezy juz od kierowcy :D

ps. air czy gwint ?

tutaj bedzie pneumatyka

ps2. dekory zostawiasz w amelinium czy cos bedziesz zmieniac ?

narazie zostaja, jak sie znudza pewnie cos z nimi wykombinuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ps. air czy gwint ?

tutaj bedzie pneumatyka

czyli rozumiem ze chcesz go doposażyć w oryginalna pneumatyke i zmodzic tak zeby sie kladl nizej ;> ? i sterowac z poziomu mmi :> ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ps. air czy gwint ?

tutaj bedzie pneumatyka

czyli rozumiem ze chcesz go doposażyć w oryginalna pneumatyke i zmodzic tak zeby sie kladl nizej ;> ? i sterowac z poziomu mmi :> ?

Dokladnie o to mi chodzi

Sent from my Nokia 3210 using Tapatalk 2

---------- Post dopisany 01-11-2012 at 20:07 ---------- Poprzedni post napisany 30-10-2012 at 10:06 ----------

dodalem kilka fotek w pierwszym poscie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajna, widziałem na raceism :wink:

Powodzenia z modami i niech dobrze służy :wink::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co wchodziło w skład takiego wyposażenia ?? i czym sie charakteryzowało ??

tak z ciekawości :) oczywiście

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co wchodziło w skład takiego wyposażenia ?? i czym sie charakteryzowało ??

tak z ciekawości :) oczywiście

"Audi nie przestaje świętować sukcesu swojego R10 TDI w 24 godzinnym wyścigu Le Mans. Tym razem Niemcy postanowili wyprodukować limitowaną serię 1000 sztuk Audi A6 Le Mans Edition, oczywiście z dieslem pod maską i napędem Quattro.

Samochód bazuje na Audi A6 3.0 TDI Quattro w usportowionej wersji S-line. Już standartowo wyróznia się ona agresywną stylizacją dzięki specjalnym dodatkom. Le Mans Edition posiada dodatkowo 19-calowe, 7-ramienne felgi (rodem z RS4) i metaliczny lub pełowy, srebrny lakier. Kolor ten sięga historią pierwszych wyścigowych Auto Unionów, podobnie było oczywiście pomalowane zwycięskie R10 TDI.

Skórzana tapicerka Volterra i podgrzewane fotele sprawią, że w środku też poczujemy się wyjątkowo. Audi dodało też do wyposażenia czujnik cofania i nowe oświetlenie kabiny, wykonane w technologii LED. Reszta wyposażenia jest taka, jak w S-line, a więc prawie nic nie brakuje do szczęścia.

Silnik to bliski krewny motoru zamontowanego w R10 TDI. 3 litrowa V6-tka osiąga moc 233 KM i maksymalny moment obrotowy 450 Nm. A6 Le Mans Edition przyspiesza do setki w 6.9 sekundy i osiąga 247 km/h. Zawiesznie jest identyczne jak wersji S-line - obnżone o 30 mm i utwardzone, co pozwala na utrzymanie kontroli nad samochodem w każdej sytuacji.

Audi A6 Le Mans Edition będzie dostępne w wersjach sedan i kombi. Niestety jedynie z kierownicą po prawej stronie - zatem tylko brytyjczycy będą mogli zasmakować jazdy krewnym zwycięzcy z Le Mans."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NIezła fura :)

korzystając z okazji, podpytam, onaczenie silnika CAHA to silnik commor rail ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie caha to juz common rail i 170 km seria

Po wirusie bedzie pewnie wiecej

Sent from my Nokia 3210 using Tapatalk 2

---------- Post dopisany 02-12-2012 at 01:17 ---------- Poprzedni post napisany 05-11-2012 at 22:22 ----------

autko dostalo nowe blachy, nie patrzec na tyl bo klapa bedzie inne, przedni grill rowniez tak zeby pasowal pod blache US

70423952951836040561114.th.jpg70407252951801707231217.th.jpg46867852951825707228811.th.jpg46760252951814707229910.th.jpg

---------- Post dopisany 16-01-2013 at 11:26 ---------- Poprzedni post napisany 02-12-2012 at 01:17 ----------

no to moje Bentleye ida na sprzedaz, siedzac dwa dni temu ze szwagrem w domu ten uswiadomil mnie ze przeciez nasze auta maja srednice otworu centrujacego na piascie 66,6 a Bentleye 57,1

W irlandii nie ma nikogo kto moglby przetoczyc mi to tak zebym nie bal sie jezdzic

Dlugo sie nie zastanawiajac kupilem wczoraj "nowa" felge, musi tylko pojsc do odnowienia i jak dostane ja juz w swoje rece to pochwale sie i tutaj

pozatym zakupilem klape US, grill bedzie zmieniony na eSkowy, za okolo poltora miesiaca szykuje sie grubszy update

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...