Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL A6] C6 Sline Avant, kolejne auto do modzenia


Tony Stark

Rekomendowane odpowiedzi

Przeglądając forum - tematy o samochodach i zlotach jakoś skojarzyłem :grin:

Widzę, że jesteście obaj wierni marce, a nawet modelom: Ty się przesiadłeś z A6 na A6, a on z A4 na A4 :naughty:

Zmień nick z A6C5 na A6C6 :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz zmodzić AAS? VCDS-em czy jakiś moduł/poduchy inne wsadzasz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aas :)

---------- Post dopisany 11-02-2013 at 23:06 ---------- Poprzedni post napisany 10-02-2013 at 00:12 ----------

Auto nadal w czesciach

kolega zajmuje sie zawieszeniem

img20130210171217.th.jpg

- ja wczoraj czyscilem i konserwowalem nowe stolki

Siedzisko fotela wyczyszczone tylko w polowie

z poczatku myslalem ze fotele sa brazowe po wyczyszczeniu okazalo sie ze sa jednak rude

img20130210154726.th.jpg

---------- Post dopisany 14-02-2013 at 09:50 ---------- Poprzedni post napisany 11-02-2013 at 23:06 ----------

juz chyba blizej niz dalej :)

20130212220528.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MARCIN607 na tych fotkach masz auto opuszczone na ori pnematyce zglebione vagiem

Moj sterownik bedzie wyslany do PL d ludzi ktorzy "dodadza" wieksze wartosci dzieki czemu bede mogl zejsc nizej, teraz mam juz mwartosci 417 z przodu i 414 z tylu

po zmianie bede mogl miec np 450 na przodzie i tyle

a64f.th.jpga64fsrodek.th.jpgmg1169.th.jpgmg1167.th.jpgmg1155j.th.jpgmg1160e.th.jpg

Fotele wyrwane dzieki WojtkowiA4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MARCIN607 na tych fotkach masz auto opuszczone na ori pnematyce zglebione vagiem

Moj sterownik bedzie wyslany do PL d ludzi ktorzy "dodadza" wieksze wartosci dzieki czemu bede mogl zejsc nizej, teraz mam juz mwartosci 417 z przodu i 414 z tylu

po zmianie bede mogl miec np 450 na przodzie i tyle

To już nie zmiana położenia czujników tylko mod sterownika? Jeśli to nie tajemnica to można namiar na tych magików co się sterownikiem zajmują ? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moglem czujniki umiescici nizej , ale osoba ktora mi to montowala wybila mi to z glowy i doradzila cos innego

jesli padnie mi jeden czujnik to nie bede musial wymieniac wszystkich u icinac mocowan na nowo zeby kazdy byl tak samo tylko wymienie jeden i juz

pozatym od skorconych mocowan nie bedzie powrotu a wartosci zawsze mozna wrzucic ori

stifii jak zrobia to u nie i bedze wszystko ok to CI dam na nich namiary, bo inaczej nie mam zamiaru nikogo polecac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...