Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL A6] C6 Sline Avant, kolejne auto do modzenia


Tony Stark

Rekomendowane odpowiedzi

protokolu przy odbiorze nie spialem bo paczki wygladaly ok

dwa pudla ostretchowane porzadnie

w srodku felgi zapezpieczone bardzo dobrze, idioci musieli rzucac pudlami do oslona z gabki na rancie i foli jest rozcieta a karton przetary od srodka

Nadawca zareklamowal juz wszystko w dpd, musze czekac 30 dni na decyzje, pozniej ewentualnie 14 na wyplate

porobilem szczegolowe fotki, kartony leza na strychu w razie W jakby ktos chcial cos obejrzec

ogolnie nerwa mam na maxa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to zeby nie bylo ze nic sie nie dzieje

wczoraj o godzinie 23 skonczylem ze szwagrem skladac auto( na szybko zeby tylko na zlot pojechac)

pozneij rozkrejalnie felgi i ponowne jej uszczelnianie,dzisiajz rana dzieki pomocy kolegi wulkaniatora nalozylem na to opone zeby moc pokazac auto " w pelnej krasie"

to nie jest jeszcze finalne zestawienie, ma byc szerzej weci mysle ze bedzie tylko lepiej

mg2083j.th.jpgmg2094.th.jpgmg2095.th.jpg

mg2100k.th.jpgmg2103.th.jpgmg2178m.th.jpg

Wpadlo pierwsze miejsce za klase audi

drugie dla szwagra i jego a4b8 :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nom ładnie wyszło . to już masz ten zestaw ass wsadzony co wymiary były zbierane z mojego auta????

Moze jakiś filmik wstaw jak autko się opuszcza i jak można go podnieść max .:naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Założył ori audi AAS to mu za wysoko stał :grin: Maniak to maniak, ale auto robi przeciąg na żywo chociaż ja bym aira już nie zamontował :wink: graty :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maniak to maniak, ale auto robi przeciąg na żywo chociaż ja bym aira już nie zamontował :wink:

czemu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aa bo więcej z tym problemów niż pożytku :wink: 6 miesięcy jeździłem i super wypas, show jak cholera ale jak nagle jebła poduszka to zonk i to dobrze, że jebła przy 15km/h a nie 150km/h... Zresztą żaden air ride (oprócz jednej firmy w Niemcowni i jednej w UK gdzie trzeba wybecalować ze 5k euro za zestawik) nie ma homologacji na drogę, więc jak coś jebnie i zrobisz komuś krzywdę to niestety lipa :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aa bo więcej z tym problemów niż pożytku :wink: 6 miesięcy jeździłem i super wypas, show jak cholera ale jak nagle jebła poduszka to zonk i to dobrze, że jebła przy 15km/h a nie 150km/h... Zresztą żaden air ride (oprócz jednej firmy w Niemcowni i jednej w UK gdzie trzeba wybecalować ze 5k euro za zestawik) nie ma homologacji na drogę, więc jak coś jebnie i zrobisz komuś krzywdę to niestety lipa :kwasny:

Taka jest prawda, AIR jest dobry ale w aucie pokazówce na weekend, nie na co dzień :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...