Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B6] A4 Avant TDI S-LINE 171KM/357Nm by PAJDA

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam wszystkich.

Nadszedł czas aby w końcu zaprezentować moje autko :decayed:. Wóz kupiony w lipcu 2010 r. autko z 11/2003r i jest to jednostka TDI AVF 131 Km w wersji S-line(wewnętrzny i zewnętrzny). Podziękowania dla stanley oraz krola którzy pomagali przy oględzinach i zakupie. Nie udało się natrafić na egzemplarz od farorza bądź gosposi która jeździła raz w tygodniu do sklepu :grin: ale jestem zadowolony z zakupu.
A zatem do rzeczy:



WYPOSAŻENIE: :decayed:
- ABS
- ESP
- 6 gang
- bi-ksenon z samo-poziomowaniem i ze spryskami
- halogeny
- pakiet chrom
- oryginalnie przyciemnione szyby
- 6 x AIR BAG
- 2 x elektryczne szyby
- pełny FIS mono
- wspomaganie kierownicy
- klima 2 strefy
- immobilizer oraz kierownica regulowana w dwóch płaszczyznach
- radio CD audi concert
- półskórzane fotele podgrzewane z pełną regulacją odcinka lędźwiowego
- podgrzewane i elektryczne lusterka + podgrzewane spryski
- domykanie oraz otwieranie szyb z pilota
- trójramienna skórzana kierownica S-Line
- gałka zmiany biegów S-Line
- felgi aluminiowe S-Line 18" ze stopu metali lekkich (9-szprychowe) 225/40
- czarna podsufitka S-Line
- zawieszenie sportowe S-Line
- tapicerka półskórzana z materiałem speed + mcdonald
- progi w drzwiach z emblematem S-Line
- przedni zderzak S-Line ze sportowymi wylotami powietrza (plaster miodu)
- tylni zderzak S-Line ze sportowym aerodynamicznym profilem
- spoiler S-Line na pokrywie bagażnika
- emblematy S-Line na osłonie chłodnicy i na listwach ochronnych drzwi z tyłu
- Light Pakiet (pełny pakiet oświetlenia wnętrza - klamki, drzwi, nogi)
- dekory szczotkowane aluminium 1NK
- pakiet schowek
- Kontrola przepalonych żarówek (MCE w wersji High)


MODYFIKACJE : :kox:
- program 171 KM / 357 Nm
- tempomat
- RNS-E
- oświetlenie wnętrza pełny pakiet LED
- oświetlenie tablicy rejestracyjnej LED
- moduł bluetooth końcówka C
- heble przód 320 mm/ tył 288mm + przewody stalowy oplot
- obszycie kierownicy + gałka z mieszkiem + ręczny(raggaman)
- spryskiwacze mgiełkowe
- zawieszenie było 1BV pozniej 1BA, było BE + amor sachs
- aku bosch
- moduł DRL
- auto-zamykanie powyżej 15km/h
- uzupełniony plastik podszybia
- kolorowy FIS
- fotochrom wewnetrzny
- coming/leaving home CLH
- zawieszenie obecnie to PRO KIT B12 -> springi eibach -30/-30 + amorki bilstein B8
- nowy pakiet LED wewnątrz podziekowania dla Tomnik robota pierwsza klasa :thumbup1:
- MCE z B7 końcówka z N,
- czujnik zmierzchu/deszczu
- fotele s-line z B7 , speed + skóra :whistling:
- lustra z S4 na mega full-u czyli fotochrom + elekt.składane + pamięć (14 pin) :naughty::kox:

- zderzak tył z S4 na 2 kominy + końcówki ULTER 90mm

- soczewki z B8 lift

- felgi na lato 19" replika z RS6 opony nankang 225/35/19

- felgi zima 17" AVUS III opony uniroyal 225/45/17

- sprzęgło BRD

- remont silnika -głowica, hydraulika, uszczelniacze + 4 nowe tłoki , regeneracja turbo + alternator + rozrusznik


PLANY i MARZENIA: :naughty:
???

ZDJĘCIA :


dsc00796g.jpg

dsc00827l.jpg

dsc00800f.jpg

dsc00792sp.jpg

dsc00656ij.jpg

dsc00671rv.jpg

dsc00839fp.jpg

dsc00783a.jpg

Moduł DRL:
DRL.jpg


IMAG02721.jpg

Wypalone soczewki :facepalm:


IMAG0269.jpg

Hamownia


DSC01809.jpg


Parę fotek:

IMAG03021.jpg

IMAG0303.jpg

IMAG0316.jpg

IMAG0319.jpg

IMAG0311.jpg

Edytowane przez pajda

Opublikowano

Pierwszy :wink:

Jednak to prawda, równo o północy :grin:

Co do furki, to fajna, oblookana na żywo :decayed:

Opublikowano

no to gratuliren :decayed: piękna sztuka :kox:

Opublikowano

wybrałeś se... godzinę 0.00 :wink: najlepszego cały rok bez mandatów :hi:: Audi:

Opublikowano

To było zamierzone :grin:

Opublikowano

Ebany! Wielkie odliczanie do 00:00, nie zaspał i wątek jest kosztem tego, że żona obrażona bo na Sylwka nigdzie nie poszli z tego powodu! :naughty: Co do furki to elegansio! :good::kox:

Opublikowano

:hi:

Następnym właścicielem będę ja ale to mamy ustalone tylko opuść z tych 22k jeszcze z 2-3 :decayed: aha bo nie mogę doczytać jaki przebieg ma to auto ? :sarcastic:

---------- Post dopisany at 10:50 ---------- Poprzedni post napisany at 10:48 ----------

PLANY i MARZENIA: :naughty:

- na wiosne rozrząd + dwumas

- kolorowy FIS

- heble tył 288mm + przewody w stalowym oplocie

- nakładki na pedały RS4

- wydech dwururka + końcówka ulter 90 mm

- parktronik przód + tył

- reacro ?

był nabity jak pisał wątek :decayed:

Opublikowano

Dziwisz się? Sylwester... :decayed:

Opublikowano

jak punktualnie 00:00, w koncu wszyscy sie doczekali :grin:

:thumbup1::thumbup1::thumbup1::thumbup1:

Opublikowano
  • Autor
:hi:

Następnym właścicielem będę ja ale to mamy ustalone tylko opuść z tych 22k jeszcze z 2-3 :decayed: aha bo nie mogę doczytać jaki przebieg ma to auto ? :sarcastic:

a czy to jest ważne jaki przebieg? zrobię Ci jaki będziesz chciał :wink: allegrowy może być ?:grin:

Opublikowano

pogratulować! ładna sztuka :oklasky:

Opublikowano

bardzo ladny s-line :wink:

Opublikowano
:hi:

Następnym właścicielem będę ja ale to mamy ustalone tylko opuść z tych 22k jeszcze z 2-3 :decayed: aha bo nie mogę doczytać jaki przebieg ma to auto ? :sarcastic:

a czy to jest ważne jaki przebieg? zrobię Ci jaki będziesz chciał :wink: allegrowy może być ?:grin:

spokojnie nie bądź taki nietykalski :grin:

Opublikowano

Fajny czarnuch :naughty:

Opublikowano

piękna sztuka:slina: może kiedyś uda się obejrzec na żywo:decayed:

Opublikowano

marcin musisz na spota na kato przylecieć :wink:

Opublikowano

ładna, ładna jest :kox: plany na bogato widzę i bardzo dobrze :thumbup1:

jak byś czasem nakładek na progi s-line chciał się pozbyć i kupić sobie te z b7 to daj znać :decayed:

Opublikowano
  • Autor
piękna sztuka:slina: może kiedyś uda się obejrzec na żywo:decayed:

dzięki, zapraszam na spot do kato:decayed:

Opublikowano

no furacz jak się patrzy :slina:

Opublikowano

Obadany na zywo ;) Bardzo fajna sztuka, obszycie robi robote. Bede sledzil watek :)

Wysłane z mojego MT11i

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.