-
[B6 AWX] [B6 AWX] Turbo i przepływka do oceny
Proszę o ocenę logów turbo i przepływki -autko dobrze chodzi. http://zapodaj.net/e6fb0867a6bd.jpg.html</a> http://fotoo.pl/hosting-zdjec/2010-01/d28dc78f/moja turbina awx.bmp.html
-
[B6 BFB] sporadyczny błąd -01274- jak zaadoptować klapki nawiewu ??
wchodzisz w :klima>bloki pomiarowe>nie pamiętam jaki kanał ale pokażą się wszystkie nastawy klapek i klikasz basic settings i czekasz aż wszystkie pozycje będą 00
-
[ALL] Problem z logowaniem basic settings
nie wiem czy to normalne ale logowałem passata kumpla 2.0 tdi 2005 (c3) i nie da rady wprowadzić bs tzn. nie zwiększa obrotów i nie rusza turbiną lub egr vag-com 704 (u mnie w a4 bez problemowo ) czy to znaczy że w tym aucie się nie loguje grupy 003,011 w bs. ? [br]Dopisany: 06 Wrzesień 2009, 21:30_________________________________________________ponawiam proźbę- jak logować basic settings np. a4 b7 czy wam ta funkcja działa w autach (na can)??
-
problem z vag-com
tylko wersje full
-
[B5 AFN] Kumulacja błędów??
zrób basic settings (najpierw kasuj błędy)
-
[ALL] Bledy 1366 i 1739 AirBag
Gdyby tak było to dlaczego wykasowali crash data a nie wykasowali reszty błędów
-
[ALL] Bledy 1366 i 1739 AirBag
Pierwszy błąd brzmi :Otwarcie po sygnale zderzenia (pewnie masz uaktywnioną funkcję w komforcie otwarcia dżwi po wywaleniu poduszek)-+008192 - Deactivate SAFE function (only the USA) - deaktywacja funkcji polegającej na automatycznym otwieraniu centralnego w przypadku kolizji (zadziałania poduszek)
-
[ALL B6] Kontrolka zużytych okładzin
moje kodowanie jakby miało nie aktywne ostrzeganie (instruments) 00400 chyba że jakoś inaczej to można zrobić
-
[B6 AWX] Kłopoty z radiem Chorus
diagnoza nic nie wykazała wszystko niby ok. jak zrobie test wyjść to wyświetlacz działa i potem przez jakieś dwa dni jest ok i znowu giną literki
-
[ALL B6] Kontrolka zużytych okładzin
no to wiem ale chciałem wyłączyć vagiem
-
[ALL B6] Kontrolka zużytych okładzin
witam. Czy można wyłączyć ostrzeganie o zużytych klockach ?próbowałem w (instruments) zmienić kodowanie i odjąć 1 ale nie działa
-
Przeróbka kabla
najlepiej z polskim vagiem
-
[ALL] Strona z pożytecznymi programami do diagnostyki
najtaniej wyjdzie vag-com 311-2 (pełna wersja)
-
[ALL] Strona z pożytecznymi programami do diagnostyki
dobra stronka ale niektóre paczki wołają o chasło np.manual do can commandera
-
[B6 AVF] Niepokojący odgłos przy ruszaniu
umnie też słychać ten dzwięk (jakby puknięcie) po postoju tylko raz potem jest spokuj
wilk11
Pasjonat
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta