-
[B6 AWX] Pali bezpieczniki od sygnału dźwiękowego
miernik w łapkę i sprawdzasz wyciąg bezpiecznik wepniesz się z miernikiem w bezp. i sprawdzisz w dwie strony gdzie na masę zwarcie jest
-
[ALL B5] Czy podejdą te xenony?
nie kupuj tych śmieci jak już to przetwornice cyfrowe te są analogowe.
-
[B6 AWX] Prawy kierunkowskaz szwankuje, czasem działa lewy zamiast prawego
na eBay UK masz tych manetek mnóstwo(indicator stalk)
-
[B6 AWX] Dziwny dzwięk przy spadających obrotach
tak naprawdę to każdy wróży z fusów tez mam ten problem nie mam pojęcia co to może być,[br]Dopisany: 30 Grudzień 2010, 21:28_________________________________________________
-
[ B6 AWX] Czy da rade wymienic czujnik temp. płynu od góry ?
tylko żeby płyn był chłodny jak ja wymieniałem to po wyciągnięciu starego trzymałem palcem otwór żeby dużo płynu nie uciekło ale jak jesteś szybki to to dużo nie wyleci ....
-
[B6 AWX] Niepokojący dźwięk
mam takie same objawy i też czekam na jakieś mądre opinie
-
[B6 AWX] Powrót do watka Wymiana rolki napinacza wielorowkowego od paska do alternatora
rolkę wymienia się bardzo łatwo najlepiej jest odkręcić cały napinacz z rolką napinacz jest przykręcony dwoma śrubami jedną długą imbusową i zwykłą , ale przed odkręceniem ich musisz pasek zrzucić odpychasz napinacz i pasek jest zdjęty jak będziesz miał go wyciągniętego zobacz sobie na tulejki na nim przeważnie padają.
-
[ALL B6] Żarowka (Dioda) H7
właśnie kupiłem sobie takie lipa straszna jeździsz jak na postojów kach
-
[B6 AWX] Nie wchodzi na obroty
miałem tak samo przyczyna paliwko złej jakości
-
[B6 AVF] Czy to tryb awaryjny silnika ????
koledzy ja miałem taki przypadek w mojej niuni to okazało się ze paliwo było złej jakości objawy były takie same
-
[B6 AVF] Piszczący pasek
zacznij od ściągnięcia paska wtedy zobaczysz czy napinacz paska ma dobre tulejki ,czy rolka po jej pokręceniu pracuje cicho druga sprawa jeżeli wiesz na jakiej zasadzie pracuje koło alternatora jeżeli jest zatarte wymiana
-
[B6 AWX] Wyskakujący błąd na fisie
dzięki za odp. postaram się zmienić kodowanie w jaki sterownik mam wejść żeby zmienić to kodowanie?
-
[B6 AWX] Wyskakujący błąd na fisie
Witam wszystkich , a mianowicie zamontowałem hidy xenon i po odpaleniu ich zapala mi sie kontrolka BRAKE i 3 sygnały .wyczytałem , że to oznacza rozładowanie aku macie może jakieś lekarstwo na to.
-
[ALL B5] Problem z szyberdachem
dużo może być przyczyn musisz raczej go wyciągnąć dużo roboty ale bez tego to wróżeenie z fusów
-
[ALL B6] Audi b6 (8e0) samoczynne zapalanie swiateł
jeżeli twierdzisz ze same sie zaswiecaja to ja obstawiam wrzełącznik w dodatku przy zapaleniu swiateł mijania palą sie halogeny sprawdz przełącznik
mariusz1890
Pasjonat
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta