Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AWX] Prawy kierunkowskaz szwankuje, czasem działa lewy zamiast prawego


grze

Rekomendowane odpowiedzi

witam!

mam taki problem, kiedy wlaczam prawy kierunkowskaz zaczyna dzialac lewy, trzy razy zamryga i wlacza sie wlasciwy, czasem mrygaja na zmiane, ale tez tylko trzy razy i pozniej pracuje prawy, dzieje sie tak jak wlaczam go dosc energicznie (czyli normalnie) zeby sie tak nie dzialo musze to robic naprawde z wyczuciem i delikatnie... a jest to irytujace i rozprasza mnie.... a poza tym jest to niebezpieczne na drodze... wyobrazacie sobie...

co mi mozecie poradzic, spotkal sie juz ktos z takim czyms?

dzieki z gory

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdejmij kierownicę i musisz sprawdzić manetę od kierunków/świateł

prawdopodobnie do wymiany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zeby zdjac kiere musze tez poduche zrzucic.. a jak ja odepne moga jakies bledy wyskaczyc na kompie?? pytam bo nie mam vaga zeby ich usunac. a ile w przyblizeniu moze taka maneta kosztowac?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zeby zdjac kiere musze tez poduche zrzucic.. a jak ja odepne moga jakies bledy wyskaczyc na kompie?? pytam bo nie mam vaga zeby ich usunac. a ile w przyblizeniu moze taka maneta kosztowac?

może wyskoczyć błąd poduszki... pamiętaj, aby odłączyć akumulator przed odłączeniem poduszki. a cena manetki to hmm...zależy jak poszukasz http://allegro.pl/audi-a4-b6-b7-a6-c6-manetka-kierunkow-i1454267150.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dobra nigdy tego nie robilem, ale posluze sie podobnymi watkami np. "zmiana kiery na multi" itp ale na razie musze poszukac manetki na ebay.uk tak bede mial najwygodniej. ale jak to po angielsku jest nie mam pojecia, moze ktos wie??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok ok dzieki wielki

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do poduszki - odpinaj bez wyjęcia aku jeżeli nie włożysz kluczyka do stacyjki to błędu nie będzie zapewniam Cie. Jeżeli przekręcisz kluczyk na zapłon bez wpiętej poduszki pojawi Ci się błąd który skasujesz zwykłym kablem KKL. Jeżeli światła Ci ładnie działają to prawdopodobnie manetka. Jeżeli masz porblem ze światłami to możliwe że moduł centralnej elektryki trzeba podpiąć vaga i sprawdzić. A manetki do kierunków kosztują gosze - ja mam ori za 15 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ze światłami nie mam problemu tylko te kierunki.... Dobra czyli szykuje sie robotka.

dziękuwa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:notworthy: DZIEKI MARIUSZ, TEGO POTRZEBOWALEM
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...