Treść opublikowana przez mariusz1890
-
[B6 AWX] Pali bezpieczniki od sygnału dźwiękowego
miernik w łapkę i sprawdzasz wyciąg bezpiecznik wepniesz się z miernikiem w bezp. i sprawdzisz w dwie strony gdzie na masę zwarcie jest
-
[ALL B5] Czy podejdą te xenony?
nie kupuj tych śmieci jak już to przetwornice cyfrowe te są analogowe.
-
[B6 AWX] Prawy kierunkowskaz szwankuje, czasem działa lewy zamiast prawego
na eBay UK masz tych manetek mnóstwo(indicator stalk)
-
[B6 AWX] Dziwny dzwięk przy spadających obrotach
tak naprawdę to każdy wróży z fusów tez mam ten problem nie mam pojęcia co to może być,[br]Dopisany: 30 Grudzień 2010, 21:28_________________________________________________
-
[ B6 AWX] Czy da rade wymienic czujnik temp. płynu od góry ?
tylko żeby płyn był chłodny jak ja wymieniałem to po wyciągnięciu starego trzymałem palcem otwór żeby dużo płynu nie uciekło ale jak jesteś szybki to to dużo nie wyleci ....
-
[B6 AWX] Niepokojący dźwięk
mam takie same objawy i też czekam na jakieś mądre opinie
-
[B6 AWX] Powrót do watka Wymiana rolki napinacza wielorowkowego od paska do alternatora
rolkę wymienia się bardzo łatwo najlepiej jest odkręcić cały napinacz z rolką napinacz jest przykręcony dwoma śrubami jedną długą imbusową i zwykłą , ale przed odkręceniem ich musisz pasek zrzucić odpychasz napinacz i pasek jest zdjęty jak będziesz miał go wyciągniętego zobacz sobie na tulejki na nim przeważnie padają.
-
[ALL B6] Żarowka (Dioda) H7
właśnie kupiłem sobie takie lipa straszna jeździsz jak na postojów kach
-
[B6 AWX] Nie wchodzi na obroty
miałem tak samo przyczyna paliwko złej jakości
-
[B6 AVF] Czy to tryb awaryjny silnika ????
koledzy ja miałem taki przypadek w mojej niuni to okazało się ze paliwo było złej jakości objawy były takie same
-
[B6 AVF] Piszczący pasek
zacznij od ściągnięcia paska wtedy zobaczysz czy napinacz paska ma dobre tulejki ,czy rolka po jej pokręceniu pracuje cicho druga sprawa jeżeli wiesz na jakiej zasadzie pracuje koło alternatora jeżeli jest zatarte wymiana
-
[B6 AWX] Wyskakujący błąd na fisie
dzięki za odp. postaram się zmienić kodowanie w jaki sterownik mam wejść żeby zmienić to kodowanie?
-
[B6 AWX] Wyskakujący błąd na fisie
Witam wszystkich , a mianowicie zamontowałem hidy xenon i po odpaleniu ich zapala mi sie kontrolka BRAKE i 3 sygnały .wyczytałem , że to oznacza rozładowanie aku macie może jakieś lekarstwo na to.
-
[ALL B5] Problem z szyberdachem
dużo może być przyczyn musisz raczej go wyciągnąć dużo roboty ale bez tego to wróżeenie z fusów
-
[ALL B6] Audi b6 (8e0) samoczynne zapalanie swiateł
jeżeli twierdzisz ze same sie zaswiecaja to ja obstawiam wrzełącznik w dodatku przy zapaleniu swiateł mijania palą sie halogeny sprawdz przełącznik
-
[ALL] Odcień paliwa a jego jakość i skład
JA tankuje na sheel bp w uk i moge nawet powiedziex że jest paliwo zblizone do tego w niemczech tzn dobre
-
[B7 ASB] Nieustannie włączający się wentylator chłodnicy
w moim przypadku problem był z czujnikiem cieczy chłodzącej po jego wymianie wentylator włącza sie juz normalnie
-
[ALL B6] Problem z ABS
moim zdaniem powinno sie odpowietrzac na na włączonym silniku
-
[ALL B6] Co to za kontrolka?
dodam,że po odłączeniu aku zacznie swiecic, ale po przejechaniu kilkudziesięciu metrów gaśnie
-
[B6 AVF] Jaki czujnik GE 180
Trzeba sprawdzić wtyczkę przy tym czujniku może jest zaśniedziała i nie łączy , dlatego wywala błąd najczęstsza przyczyna ponieważ w tej gąbce pod rolką pasa gromadzi się wilgoć,jak kabelki zostaną sprawdzone i dalej jest błąd to czujnik do wymiany.
-
[B6 AWX] Jak zdjąć wentylator chłodnicy?
Stawiam na rolkę napinacza paska wielorowkowego kiedy wymieniałeś tą rolke ostatnio? [br]Dopisany: 15 Luty 2010, 21:11_________________________________________________Jeżeli chodzi o wentylator blokujesz go imbusem tak żeby ci się nie obracał odkręcasz go sruba jest w środku rolki bardzo prosto go zdiąć [br]Dopisany: 15 Luty 2010, 21:15_________________________________________________sorry niezauważyłem że temat jest zamknięty ,ale może komuś sie przyda
-
[B6 AWX] Prosze o analize logów
Dzięki Przemik jak będe miał chwile to zrobie dynamiczne
-
[B6 AWX] Prosze o analize logów
wiem że trochę fura była nie dogrzana ponieważ na postoju zajmuje to trochę czasu ale postaram sie dogrzac do 90 C .Czy z tych logów coś wynika jutro robię dynamiczne to wtedy coś więcej zobaczymy.
-
[B6 AWX] Prosze o analize logów
Witam koledzy logi zrobiłem dlatego , że podczas spadania obrotów słyszę dziwny dźwięk z turbiny jakby cos tam gruchotało takie cos , poza tym nieodczuwam żadnych zmian ale ten dźwięk mnie niepokoi,może przydałoby się wyczyścić turbinę? Przy robieniu logów temperatura płynu była około 80 C myślę że to nie utrudni sprawy oto moje logi statyczne proszę ekspertów o ocenę z góry dziękuje basic setting Grupy: 000 - http://rtnet.pl/vaglog/mariuszmotyl4_6175.html Grupy: 003 - http://rtnet.pl/vaglog/mariuszmotyl4_6176.html Grupy: 004 - http://rtnet.pl/vaglog/mariuszmotyl4_6177.html Grupy: 011,011 - http://rtnet.pl/vaglog/mariuszmotyl4_6178.html Grupy: 000,001,003 - http://rtnet.pl/vaglog/mariuszmotyl4_6179.html Grupy: 001,002,003 - http://rtnet.pl/vaglog/mariuszmotyl4_6180.html Grupy: 004,005,006 - http://rtnet.pl/vaglog/mariuszmotyl4_6181.html Grupy: 004,007,013 - http://rtnet.pl/vaglog/mariuszmotyl4_6182.html Grupy: 014,018,023 - http://rtnet.pl/vaglog/mariuszmotyl4_6183.html
-
[B6 AWX] Telepanie na zimnym silniku
podepnij vaga i zibaczysz kąt wtrysku