-
Brak Sterowania szybami , centralnym zamkiem .
Temat zamknięty . Przyczyną były pourywane i spękane kable przechodzące przez gumę miedzy drzwiami a resztą samochodu. Potrafiło nawet przytopić od środka gumę do kabli . Usterka naprawiona kable polutowane i jest gitara pozdrawiam i dzięki wszystkim za sugestie .
-
Brak Sterowania szybami , centralnym zamkiem .
Tak sprawdzona , guma gięta zero uszkodzeń , wiązka owinięta dodatkowo parcianą taśmą brak uszkodzeń
-
Brak Sterowania szybami , centralnym zamkiem .
Zaznaczę że dioda w drzwiach od kierowcy mruga na czerwono
-
Brak Sterowania szybami , centralnym zamkiem .
Witam temat myślę trochę znany lub przypominający tematy typu moduł komfortu . Moje pytanie jest następujące nie działają mi szyby elektryczne przód bo z tyłu korby , brak sterowania lusterkami oraz otwierania drzwi od strony kierowcy z pilota natomiast reszta drzwi otwierają się normalnie z pilota . Dobrałem się do modułu komfortu i wygląda na idealny bez żadnych zawilgoceń czy zaśniedziałych pinów , prawie jak nówka . Po załączeniu kluczyka słychać że przekaźniki w module dostają napięcie i się załączają . Bezpieczniki sprawdzone i są wszystkie sprawne . Co może być jeszcze przyczyną ??? bo nie wiem czy opłaca się brać za rozbieranie drzwi od strony kierowcy czy raczej jednak ten moduł ???
-
[B6 AWX] Zakładanie pokrowców otworzenie tylnej kanapy
Tez tak własnię zauważyłem bo już troszeczkę się temu przyglądnołem ale miałem jeszcze nadzieje ze jest jakiś sposób ale widzę żę nie ma żadnych podpowiedzi
-
[B6 AWX] Zakładanie pokrowców otworzenie tylnej kanapy
elo mam pytanie a mianowicie chce zalozyc rodzicom do audi a4 b6 2002 rok sedan 1.9 tdi pokrowce i mam problem z otworzeniem tylnej kanapy dodam ze kanapa jest nie dzielona prosze o jakies porady i jak jest to mozliwe to nawet o fotoporady z góry dziekuje
-
[B6 AWX] Gdzie znajduje sie popiecie pod komputer
Dziekówa za pomoc
-
[B6 AWX] Gdzie znajduje sie popiecie pod komputer
Pytanie jak w tytule poszukuje pod pięcia pod VAGA w audi a4 b6 2002 r z góry dziękówa
-
[B6 AWX] Powrót do watka Wymiana rolki napinacza wielorowkowego od paska do alternatora
i wlasnie o cos takiego mi chodziło dzikówa stary
-
[B6 AWX] Powrót do watka Wymiana rolki napinacza wielorowkowego od paska do alternatora
tylko mi wlasnie chodzi o instrukcje dokladna instrukcje wymontowanie tego napinacza bo to nie takie proste pozdrawiam
-
[B6 AWX] Powrót do watka Wymiana rolki napinacza wielorowkowego od paska do alternatora
Hej potrzebuje konkretnych instrukcji jak wymienic rolke od napinacza wielorowkowego w audi a4 b6 koncowka rocznika 2002 jedni pisza ze bez sciagania przodu drudzy ze ze sciagniem wiec prosze o dwie konkretne instrukcje nawet ze zdjeciami jak to mozliwe na sposob wymiany jej z rozbieraniem przodu i bez rozbierania przodu ps prosze szczegulowe opisy krok po kroku z ory dziekowa stawiam piwo za wskazowki pozdrawiam
-
[B6 AWX] Pomocy Wymina rolki napinacza pasek od alternatola
potrzebuje pomocy jak wymienic rolke napinacza pasek od alternatora niesciagajac calego przeodu samochodu za wskazowki bede wdzieczny [br]Dopisany: 05 Październik 2010, 19:08_________________________________________________
-
[B6 AWX] MANETKA FSI
wielka dziekowa za pomoc pozdrawiam
-
[B6 AWX] MANETKA FSI
hej mam pytanie gdzie moge sprawdzic czy moje adui a4 b6 w standarcie milo manetke z FSi bo kupilem wlasnie samochod i mam zwykla manetka i niewiem czy mam mozliwosc wymiany na FSi oraz prosze o instukcje obslugi panela klimatyzacji pozdrawiam
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siemka jestem nowym uzytkownikiem forum wlasnie zakupilem audi a4 2002 b6 pozdrawiam wszystkich [mod]*proszę czytać FAQ odpowiednich działów, bo nie stosujesz się do nich[/mod]
tomalaaa
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta