-
[ALL B6] Jaki silnik zamiast AWX?
Może klubowicze wypowiedzą sie krótko o silnikach typu AVF ?
-
[B6 AVF] Moduł Sterujący
Kontrolki ABS ESP nie mrugają
-
[B6 AVF] Moduł Sterujący
Witam Mam taki problem ostatnio na VAG-U wyskoczył mi komunikat Uszkodzony moduł sterujący ABS/ESP FRONT 1726 Może z klubowiczów przerabiał podobny temat dodam że hamulce sa w porządku
-
[B6 AWX] Wyciek, chyba ropy
Witam przerabiam aktualnie ten sam temat też kilka dni temu zauwżyłem tłuste plamy pod spodem auta i ten sam dylemat kupić w ASO cena kosmiczna okło 600zł czy szukać na ALL znalazłem jedną sztukę po dostawie okazało się że ma mały przeciek choć sprzedawca zapewniał że jest sprawna na 100% i bo jak któryś z kolegów dobrze podpowiedział pod wpływem temperatury metal sie rozszerza a test sprężonym powietrzem nie daje 100% pewności chyba że z zalaną jakąkolwiek cieczą do środka i wychodzi szydło z worka Dla ułatwienia podaje nr 8E0203572E z E
-
[B6 AVF] Element Chłodzący
Przewertowałem na All nic takiego nie znalazłem może ktoś z klubowiczów posiada ten element do sprzedarzy/
-
[B6 AVF] Element Chłodzący
Witam wszystkich chciałbym sie dowiedzieć jaka jest cena elementu chłodzącego peliwa AVF 1.9TDI 130KM 2003 Gdzie to można dostać jakieś namairy? Z góry dziękuje
-
[B6 AVF] Piszczący pasek
Dzięki koledzy za podpowiedzi zakupiłem rolkę alternatora rolka odwracająca napinacza łożysko było wybite no i jeszcze specjalny klucz do odkręcenia sprzęgiełka z pomocą Forum 2 godz roboty pacjent wyleczony żadnych szumów pisków cisza Pozdrawiam
-
[B6 AVF] Piszczący pasek
Witam wszystkich Klubowiczów chciałbym uzyskać odpowiedż na w/w problem który pojawił się nie dawno trochę poczytałem na forum i chciałbym znależć usterkę czy to napinacz paska a może to rolka alternatora dodam że pisk paska nasila się przy skrajnie skręconych kołach. Opbserwując napinacz podczas pracy ulega wibracjom i teraz pytanie który element waszym zdaniem do wymiany . Wiem że najlepiej wyminić byłoby wszystko ale może któraś część jest jeszcze dobra a co za tym idzie pare groszy zostaje
-
[ALL B6] Brak zdalnego otwierania i domykania szyb
Dzięki Kolego StudzianyTrafiona Podpowiedż Pozdrawiam :hi:
-
[ALL B6] Brak zdalnego otwierania i domykania szyb
Witam wszystkich klubowiczów Mój problem tak jak w temacie pojawił się po naprawie przerwanego kabla głośnika drzwi przednich lewych Mam pytanie czy wypięcie kostki mogło spowodować ten problem dodam że pozostałe funkcje tak jak centralny zamek otwieranie klapy bagażnika działa z pilota.Prosze o jakieś podpowiedzi może da się jakoś to ponownie zakodować VAGiem jeżeli tak to poproszę o instrukcje
-
[B6 AVF] Naprawa podłokietnika
Tak zrobiłem ale jak to teraz włożyć nie można wciągnąć tej wykładziny ze środka podłokietnika
-
[B6 AVF] Naprawa podłokietnika
W górnej pokrywie jest wyłamane jedno ramię i tradycyjnie zatrzask
-
[B6 AVF] Naprawa podłokietnika
Mam następujące pytanie czy ktoś z klubowiczów rozbierał podłokietnik na elementy pierwsze wogóle czy jest to możliwe jeżeli jest to jak może jakieś podpowidzi lub coś w styl fotostory
-
[B6 AVF] Wizytownik
Mam pytanie odnośnie schowka na wizytówki jaki jest numer kat tej części i gdzie można to dostać bo na all raczej ciężko
-
[ALL B6] Demontaż podłokietnika
Witam wszystkich jestem nowym użytkownikiem Audi B6 mam następujący problem chciałbym wymontowac uszkodzony podłokietnik tylko niewiem jak się do tego zabrac Poprosze o porady
Pinio 7123
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta