Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6] Turbosprężarka do Audi A4 B6 2.0 Benzyna opłaca sie ? jaką Turbo założyć ??


radek4359

Rekomendowane odpowiedzi

Obecnie ma 131 KM, chciałem troche podciagnac do 170, jaka Turbine założyć, ile zwiekszy sie spalanie, dodatkowo w samochodznie mam sekwencje LPG

Ewentualnie co można z tym silnikiem więcej zrobić ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szkoda nakładu

lepiej kup z T

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No teraz to juz jestem spłukany :(

A samochód Cieżko sprzedać na dodatek szkoda mi tego ile w niego włożyłem, zdezaki S-Line i wogóle, może jednak cos da sie tam jeszcze zrobić ;)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...duzo roboty-zmiana wydechu z kolektorem,kolektor ssacy,dolot powietrza,turbo i caly zestaw czujnikow,ktore tym steruja,zmana kompa,intercooler...i jeszcze pare innych pier**l...za duzo roboty... :no:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może jednak cos da sie tam jeszcze zrobić ;)?

w wygladzie na pewno da rade cos jeszcze ,ale w mocy-to juz chyba wszystko,co mozesz -zaloz stozek-bedzie fajnie ,basowo warczec,zmien wydech,nie wiem,czy ktos kombinowal z podtlenkiem na Forum-pewnie moznaby samemu to zrobic,zawsze ze 30 kuni by doszlo,ale czy silnik to wytrzyma? ja tego nie wiem-to juz pytanie do mechanikow :gwizdanie:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no bede musiał przerobic na 2 wyloty wydech bo mam zderzak na 2 S-line z tyłu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Montaz zestawu turbo do auta wolnossacego to wydatek rzedu minimum 15k pln, dotego trzeba to jeszcze dobrze wystroic, a nie jest latwo jezeli silnik wychodzil na rynek tylko w wersji N/A.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ktos kombinowal z podtlenkiem na Forum-pewnie moznaby samemu to zrobic,zawsze ze 30 kuni by doszlo,ale czy silnik to wytrzyma? ja tego nie wiem-to juz pytanie do mechanikow :gwizdanie:

A powiedz gdzie byś chciał tym podtlenkiem strzelać, bo na codzień to chyba nie :wink4: :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo na codzień to chyba nie

...jak to nie,dojezdzajac do swiatel-widze zolte i pstryk,chce kogos szybko wyprzedzic-pstryk...jakbym to mial-wykozystalbym :wink4::polew:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo na codzień to chyba nie

...jak to nie,dojezdzajac do swiatel-widze zolte i pstryk,chce kogos szybko wyprzedzic-pstryk...jakbym to mial-wykozystalbym :wink4::polew:

Dojezdzasz do swiatel widzisz zolte - pstryk i masz po silniku :decayed: przy takim strzale momentu obrotowego korbowody poukrecasz, podtlenek stosuje sie przewaznie w srenim zakresie obrotow od 3-go biegu w gore zeby nie obciazac zbytnio silnika :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napełnianie butli kosztuje $$ ,a butla szybko się kończy. Jeśli chciałbyś se tak pstrykać na codzień to dużo by cię to kosztowało :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napełnianie butli kosztuje $$ ,a butla szybko się kończy. Jeśli chciałbyś se tak pstrykać na codzień to dużo by cię to kosztowało :gwizdanie:

pewnie tak... :wink4: koszt,to jeden z powodow,dla ktorych nie jest to popularne... :gwizdanie:

podtlenek stosuje sie przewaznie w srenim zakresie obrotow od 3-go biegu w gore zeby nie obciazac zbytnio silnika

wiem,wiem Booster,widzialem popekane tloki od podtlenku...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo na codzień to chyba nie

...jak to nie,dojezdzajac do swiatel-widze zolte i pstryk,chce kogos szybko wyprzedzic-pstryk...jakbym to mial-wykozystalbym :wink4::polew:

dobre... to ja też chcę pstrykać... :polew: słyszałem, że tłoki pękaja tylko w punciakach :decayed: :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem,czy to byl punciak,ale tlok ma pekniety od NOSa :wink4:

e6f4a31e4330b77c.jpg

Ja bym raczej powiedział, że sprawcą pęknięcia tłoka nie był bezpośrednio tylko NOS, bo na tłoku odbity jest zawór. Możliwe, że po strzale pękł pasek rozrządu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...