Treść opublikowana przez radek4359
-
Dekoder VIN Audi, grupy VAG oraz innych marek - dane techniczne oraz wyposażenie
Proszę o zdekodowanie wyposażenia WAUZZZ8K0DA176860
-
Dekoder VIN Audi, grupy VAG oraz innych marek - dane techniczne oraz wyposażenie
Proszę o zdekodowanie VIN:) WAUZZZ4G9DN018561
-
Dekoder VIN Audi, grupy VAG oraz innych marek - dane techniczne oraz wyposażenie
WAUZZZ8K4DA100932
-
Zerwany wiatrak Wentylatora szybkie pytanie
Witam Przyjechałem właśnie do Krakowa i zauważyłem wczoraj w korku że temperatura zaczyna rosnąć powyżej 90 stopni, autem zjechalen pas awaryjny odczekalemaż ten spadnie i tak kilka razy po dojechaniuna miejsce sprawdziłem co się dzieje pod maską, silniczek wentylatora chodzil ale wiatrak się nie kręcił spadł całkowicie, jest możliwość wyciągnięcia wentylatora bez rozbierania przodu ? Ktoś miał już przygodę że musiał wyciągać wentylator? Szukam wszędzie i nic na ten temat nie mogę znaleźć:( raczej autem na dłuższy dystans tak nie pojezdze A po Krakowie muszę się poruszać kolejny tydzień...
-
Szkoda A4 B8 a serwis ASO Kraków
Dostałem 3000 zł po reklamacji i odwolaniu za szkodę postanowiłem wziąć pieniądze ponieważ będę chciał z tylu zrobić zderzak i 2 wydechy:)) pokutuje graty i będę działał;)) oczywiście całą relację wrzucę na forum Dziękuję wszystkim za porady o pomoc :):)
-
Szkoda A4 B8 a serwis ASO Kraków
Witam mialem kilka dni temu szkode w swoim A4 B8 w tył wjechała mi kobieta i mam rozwalony lekko zderzak, chcialem auto oddać na ASO w Krakowie poniewaz tam mieszkam, lecz kilka osob mi ten serwis odradziło, zaczerpnalem opini w google i faktycznie duzo negatywów, sam nie wiem gdzie oddac. Poza tym ubezpieczyciel mi zaproponowal Opla Corse C lub Hyundaia i30 jako auto zastepcze oczywiscie innego dac mi nie mogą - autem robie 2 - 3 razy w tygodniu po 700 km i potrzebuje wygodnego samochodu a nie jakiegos sztywnego parcha moze ktos zna dobry serwis i wypozyczalnie aut gdzie mogą mi pomóc ? Pozdrawiam
-
RNSE KOD a Win pojazdu
Mam pytanie odnoście radia RNS-E wiem że jest software który wyciąga kod Pin ale może jest inny sposób ? Otóz mam radio RNSE zamontowane w swojej B7 w której nie woła kodu Pin bo wiadomo jest oryginalnie zamontowane i wszystko śmiga, jednak mam 2 b7 z systemem głosników bose i chciał bym sprawdzić przed wymontowaniem tego systemu czy wszystkie głośniki działają i własnie po włożeniu RNSE woła kod Pin, szczerze mówiąc boje sie tego unlock Pin używac bo jak zmieni kod i w moim aucie pozniej caly czas pin bedzie wołało ?? ktoś znajdzie jakiś sposób dla mnie aby te głośniki sprawdzić czy ewentualnie pin do RNS zdobyć ?
-
Silnik BPW Swap na BLB opłaci się ?
Witajcie forumowicze Mam problem ze swoją A4 multitronic mianowicie taki ze padł mi silnik BPW i mam okazję kupić anglika tyle że tam jest silnik BLB z manualną skrzynią biegów czy przy swapie na ten silnik jest dużo roboty i czy to się opłaci czy raczej mija z celem ? potrzebuję naprawić auto dość szybko a remont jest nieopłacalny niestety zatarty
-
Aktywacja i Montaz AUX dla RNS E
Jeśli chodzi o kable Aux to próbowałem rozne Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
-
Aktywacja i Montaz AUX dla RNS E
Ja mam problem z Tym Aux .... gra bardzo cicho dziwiek do niczego Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
-
audi a4b7
A propoo mam BPW i multitronic jakiś magik mi powie czy da się to zgrac? Czy lepiej kupić drugi BPW? Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
-
Zmiana silnika 2.0TDI BPW w Audi A4 B7 na 1.9TDI AVF
Coś będę więc kombinował ) Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
-
Zmiana silnika 2.0TDI BPW w Audi A4 B7 na 1.9TDI AVF
a jak się ma z tym silnikiem multitronic z bpw ? bez problemu ? planuje przekladke ale przy automatycznej skrzyni chcial bym jednak zostac, czy jakis inny silnik ?
-
[BPW] Bierze olej i plyn chlodniczy
No to mam nadzieje ze to bedzie max uszczelka, zobaczymy co mechanik powie jutro moze uda się coś ogarnac
-
[BPW] Bierze olej i plyn chlodniczy
Mam problem z autem stoję na stacji wywalilo mi błąd oleju a zalany mam motul specific 5W30. Auto ma dpf i multitronic, co mogę dolac innego, na stacji nie mają motula a i tak mam do wymiany olej. 2 kwestia od miesiąca obserwuje i ubywa mi właśnie oleju i plynu co może być przyczyna? Czasami kopci na bialo Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
-
Niedziałający licznik
Lipa nie pomogła wymiana licznika, dalej nie działa obrotomierz i prędkościomierz, po podpieciu do komputera pokazuje obroty ok, prędkośc też a na liczniku nic wskazowki stoją w miejscu licznik jest dobry Teraz jeszcze ciekawiej się zrobiło jak zacząłem glebiej grzebac, gadac z kolega mechanicy robili mu coś przy pompce paliwo chociaż watpie w to i od tamtej pory licznik nie działa ale pod licznikiem znalazłem zwiniety Czarny kabelki - urwany co oni tam porobili jedna końcówka idzie w stronę przekaznikow a 2 urwana
-
Aktywacja i Montaz AUX dla RNS E
Nie wiem ale na RNSe kiepskiej jakości, bardzo cicho gra więc lipa Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
-
Niedziałający licznik
Ok coś jeszcze może napiszę własnie w tym dziale, a ta 3 wtyczka na samym dole co podałeś w aukcji licznika to od czego jest ? bo dwie mam po bokach ale ta trzecia mała hmmm ?
-
Niedziałający licznik
Widzę że trochę inny jest ale będzie pasowal )? Numery to 8D0919033C Ten co kolega wyzej podałem ma inne numery, nie będzie żadnych problemow? Dodaje fotki mojego licznika Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka Nikt nic? Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
-
Niedziałający licznik
A czy z 98, 99 Roku będzie pasowalbo widzę ciezko z tymi na allegro Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
-
Niedziałający licznik
Nke będę tworzyl Nowego tematu więc podpinam się pod ten kolega ma Audi A4 B5 benz. recznik 1996 Licznik Jaenger Od kilku dni nie działa predkosciomierz i obrotomierz wczoraj zrobiłem test zegarow i wszystko ok, nie ma bledow. Licznik do wymiany? Zimne luty? Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
-
Aktywacja i Montaz AUX dla RNS E
Wszystko zamontowałem ale to cicho gra niestety, jak cos robi sie nieraz kolo domu i muzyke chce się włączyc to niestety muszę zwykłe radio albo karty Sb bo z AUX sie nie da niczego słuchac niestety :/ zwłaszcza mieszkajac przy drodze krajowej niestety kiepskiej jakosci ten dodatek Nikt nic nie wie na ten temat? Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
-
Sprężarka klimy zatarta po miesiącu od wymiany.
Ok dzięki ) Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
-
Sprężarka klimy zatarta po miesiącu od wymiany.
Witajcie zamówiłem dzisiaj sprzęgło do swojej B7 2.0 TDI BPW sugerowalem sie tytulem aukcji i modelem Kompresora klimy, zauwazylem ze koło pasowe to 120 mm link do aukcji: http://allegro.pl/show_item.php?item=6306258775#thumb/3 A nie wiem jakie powinno byc u mnie bo są równe srednice tych kół, autem jezdze cały czas i raczej nie mogę rozebrać i zostawić na warsztacie na caly dzien, dojazd do pracy o nienormatywnych godzinach. Czy dzwonić do sprzedającego żeby wysłał inne czy to mi podejdzie ?
-
Podświetlenie tablicy - problem
Zrobiłem jednak nie musiałem niczego ściągać ) sprawdzilem napięcia miernikiem i wszystko okazało się ok bardziej blaszki podgialem do góry i jest ok ) Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka