Treść opublikowana przez radek4359
-
Podświetlenie tablicy - problem
Muszę jakoś to rozebrać jutro będzie pewnie ciężko się tam dostać ? Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
-
Podświetlenie tablicy - problem
Mam problem z podświetleniem tablicy, wczoraj wywalilo mi błąd spalonej lewej zarowki - prawa świeci, rozebralem żarówka jest ok, dla pewności zamieniłem miejscami i obie świecą, założyłem nowa i lipa nie świeci żadna w lewej lampce z czym moze być problem ? Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
-
RNS-e Cichy dźwięk przy odtwarzaniu AUX
Mam to samo Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
-
Aktywacja i Montaz AUX dla RNS E
Dzięki wielkie już ją kupiłem ) Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
-
Aktywacja i Montaz AUX dla RNS E
Na getem nic nie wyszukuje może przez to że przez komórkę szukam później na kompie przejrzę ) Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
-
Aktywacja i Montaz AUX dla RNS E
No i lipa bo jak już tyle kasy w te wtyczki włożyłem itd to już wolał bym to do końca odciągnąć ) jednak będę nadal szukał wejścia Aux
-
Aktywacja i Montaz AUX dla RNS E
1 - 21 2 - 6 3 - 22 4 Wolny Wszystko już mam ale gniazda Aux nigdzie o tych numerach nie mogę kupić 8j0035475 w ASO powiedzieli mi 110 zł :/
-
Multitonic BPW Koło Dwumasowe Potrzebuję Porady
Właśnie się zastanawiam
-
Audi A4 2.0TDI Zgnitek
Szkoda ze bixenonów nie ma, tez mam wersję bez nich niedługo porobie jej foto to wrzuce
-
Montaż spryskiwaczy mgiełkowych
Ok dzięki dzięki doczytałem bardzo dokładnie i już wszystko wiem, pojutrze się za to zabiorę )
-
Montaż spryskiwaczy mgiełkowych
czyli adaptery montowac po przeciwnej stronie szyby tak ?
-
Multitonic BPW Koło Dwumasowe Potrzebuję Porady
Ok zapoznam się zapoznam ) Dzięki wielkie
-
Multitonic BPW Koło Dwumasowe Potrzebuję Porady
Nie ma dwumasy?
-
Multitonic BPW Koło Dwumasowe Potrzebuję Porady
Posiadam A4 B7 2.0 BPW 140 KM Multitronic, 222.000 km Samochód na zimnym silniku prawie nie chce ruszyc z miejsca, w przedziale 2600 - 3500 obr telepie całym autem, mechanik postawił diagnozę - Koło Kinetycznei stwierdził że takie koło kosztuje 3000 zł ? Jakiej firmy koło polecacie, jakiego rzędu jest to wydatek ?
-
Montaż spryskiwaczy mgiełkowych
Potrzebuje taki zestawik adapterki + dysze Priv
-
Audi A4 B7 2.0 TDI szarpie podczas przyśpieszania
Pawelkiwi no i zapewne masz rację kolego no niestety tak to w tym kraju jest
-
Audi A4 B7 2.0 TDI szarpie podczas przyśpieszania
No pewnie przeglądne temacik jutro na czasie wieczorkiem bo 2 zmiana mnie dzisiaj w pracy goni hehe ) Dzieki za pomoc
-
Audi A4 B7 2.0 TDI szarpie podczas przyśpieszania
No to widzę że muszę kupić sobie kabelek vag bo co jeżdżę do mechanika to 50 zł za podłączenie ehhh za ile taki kabelek do diagnostyki i ewentualnie kasowania błędów kupie ?
-
Audi A4 B7 2.0 TDI szarpie podczas przyśpieszania
W sobotę myślę spróbować z tą kryza tyle że w moim BPW multitronic drży całe auto w pracy przedziale 1900 do 2800 - 2900 obr ale to nie przy małym przyspieszaniu a raczej na trochę większym na lekkim też w sumie trochę telepie autem jest sens bawić się w tą kryze? Czy szukać innej przyczyny?
-
Jaka polerka dla amatora? oraz dodatki co potrzebuje...
Czyli na polerke zeby przynosila efekty trzeba 700 - 800 zł wydac;p?
-
Jaki wosk ? od A do Z
Dokładnie ale to już kolega sam zdecyduje czy będzie chciał przekroczyć budżet )
-
Jaki wosk ? od A do Z
W sumie masz racje budzet za ubogi a Fusso w sam raz się sprawdzi w tej cenie Cleaner Meguiar's Deep Crystal Paint Cleaner STEP1 52 zł Politura Koch Chemie Shine Speed Polish 69 zł Mozna jeszcze użyć zamiast dwóch jednego za 79 zł Prima AMIGO
-
Jaki wosk ? od A do Z
Wosk Woskiem a nie wymieniłeś koledze nic o Cleanerze i Politurze przed nałozeniem wosku )
-
Tylne światła LED do Audi A4 B7
http://allegro.pl/audi-a6-c6-4f0-lampa-led-lift-tyl-lewa-oryginal-i5435943860.html http://allegro.pl/audi-a6-c6-4f0-lampa-prawa-tyl-diody-led-avant-i5228810492.html Czyli rozumiem (przykładowo) takie lampy moge rozwalac i spokojnie wsadzac do mojej B7 Avant :> ) ?
-
Xenon czy ktoś zakładał ?
No to zacznę to zbierać ) Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka