Treść opublikowana przez radek4359
-
[B7 BKE] Awaryjne otwieranie auta pomocy kluczyki w środku
zniszczylem uszczelke od wewnatrz zrysowalem go troche ale szczescia mam tyle ze tylne szyby są na korbke odchylilkem srubokretem i drutem ugietym otworzylem szybke
-
[B7 BKE] Awaryjne otwieranie auta pomocy kluczyki w środku
mam problem kluczyki zostawilem w swojej b7 przed chwilą a do domu mam 350 km, jak moge szybko i sprawnie auto otworzyc bez kluczyka mam dostep do maski otwartej pomozcie prosze
-
[B6 ALT] Pęknięta rurka od chłodnicy nie działa klima
W zimie mialem taka przygode ze na wyrzucilo mnie z oblodzonego ronda i uderzylem w zaspe, raczej dosyc mocno ze kratka kolo halogenu sie posypala prawa i uszkodzona zostala rurka od chłodnicy taka aluminiowa, od tej pory nie zalacza sie klima i wiatrak, powiedzcie mi jak kupic taka rurke na etce nie ma schematu tej chłodnicy, postaram sie zrobic jakies foty na czasie jezeli beda pomocne .
-
Cewki zapłonowe wymiana
No bo mi padła właśnie z oznaczeniem na końcu L ona jest firmy Topran i byla wymieniana w maju 2009 roku, nowa kosztowała 150 zł wraz ze swiecami mi ją wymieniali
-
Cewki zapłonowe wymiana
Tylko czy z 1.8T podejdzie ? tam jest oznaczenie na końcu R
-
Cewki zapłonowe wymiana
No wlaśnie tylko już kasy nie mam do 20 stycznia a taka cewke za max 80 zł z przesylką chcial bym kupić nawet i używana, na allegro chyba nic nie znajde
-
Cewki zapłonowe wymiana
Witam dzisiaj padla mi trzecia juz cewka zaplonowa mam audi A4 B6 z silnikiem 2.0 w benzynie model 2002, dzisiaj porównalem wszystkie cewki i na orginalnych jest numer 06C 905 115 H 2, inne mam o numerze 06B 905 115 L właśnie jedna z nich padła a 5 dni temu wymienilem jeszcze jedna i ona ma numer 06C 905 115 L, powiedzcie mi czemu jak na orginalnych mam oznaczenie z koncówką H, a mechanik jak mi wymienial to one mają inny numer, i czy ta cewka śmignie na moim silniku : Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. lub Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
-
[B6 ALT] Kolejny temat tym razem, możliwość przedkładki silnika z B5 do B6 SWAP
szlif płaszczyzny, uszczelki, pierścienie, jedna cewka, uszczelniacze, pompa wody, sprzęgło i tyle robilem, ile bys chcial za tego ALT ?
-
[B6 ALT] Kolejny temat tym razem, możliwość przedkładki silnika z B5 do B6 SWAP
cisnienie jest ok, pod vaga sie nie wpinalem, musze kabelek kupic tylko nie wiem jeszcze jaki A olej mam Mobil 10w40
-
[B6 ALT] Kolejny temat tym razem, możliwość przedkładki silnika z B5 do B6 SWAP
Mam takie pytanie, ponieważ z tym silnikiem mam same problemy, jak nie przewody to cewki itd wpakowałem w niego juz 4.5000 zł w remont i dalej problemy, olej żre, spadek na mocy, postanowilem w niedalekiej przyszłośći nad SWAPEM silnika z B5 do B6 tylko czy się da takie coś zrobić, szukałem coś na ten temat na forum i znalazlem tylko jak kolega przekładał do swojej B6 2.5 TDI silnik z B5 2.7 TDI i to w avancie, http://www.a4-klub.pl/smf/b6_ake_homemade_s4_b6_swap_na_27bit_by_einstein-t14125.0.html ja mam 2.0 ALT benzynka i sedana 2001, moze mi coś doradzicie, silniki do B6 są bardzo drogie a z B5 coś taniej pewnie załatwię, chyba że mi odradzacie takie coś robić Proszę o opinie z waszej strony, wszelkie za i przeciw
-
[B6 ALT] Wymiana oleju i kilka ziarenek piasku
dokladnie 4,2 litra
-
[B6 ALT] Wymiana oleju i kilka ziarenek piasku
hehe dzieki za rady wszystkim, nie bede z tego nic robił w takim razie
-
[B6 ALT] Wymiana oleju i kilka ziarenek piasku
nie no wiekszosc osadzilo się na gwincie wiec wytarlem a reszta sie dostala niewielka ilość, wiec dużo tego nie bylo
-
[B6 ALT] Wymiana oleju i kilka ziarenek piasku
nie odliczylem strzelilem na oko, a jak sie dostaly to bardzo proste, korek mi spadl na piasek i sie przylepil po prostuo i zakrecilem, zapominajac wyczyscic, no bo wiele tego piasku nie bylo zaledwie troche
-
[B6 ALT] Wymiana oleju i kilka ziarenek piasku
nie no pytam bo znajomy mi powiedzial ze tyle to albo na dnie misy zostanie albo filtr oleju przefiltruje wiec sięgam porady was specjalistów na forum Czyli lepiej wymienić olej ?
-
[B6 ALT] Wymiana oleju i kilka ziarenek piasku
Ostatnio przy wymianie oleju w mojej A4 dostalo mi się kilka ziarenek piasku, czy robić z tego problem ? było ich moze 15 - 20
-
[B6 ALT] Remont silnika, bierze olej ... :(
tak byłą mierzona i przed remontem na 1 cyl bylo 4 na drugim bylo 6 na trzecim 4.5 a na czwartym cos 8 albo 6 nie pamietam
-
[B6 ALT] Remont silnika, bierze olej ... :(
no jednak k0opci niezle, caly wydech mam czarny
-
[B6 ALT] Dziwne kontrolki, zdjecia
Wymiana pierścieni, szlif płaszczyzny, uszczelki, docieranie zaworów, wymiana uszczelniaczy, pompy wody, i sprzęgła
-
[B6 ALT] Dziwne kontrolki, zdjecia
Pod koniec marca odebrałem i zrobilem juz 1100 km
-
[B6 ALT] Dziwne kontrolki, zdjecia
Heh no i z tą klemą mi pomogło kontrolki znikły A no z tym olejem mam niesamowity problem ja go kręce max do 3500 obr,spokojnie jezdze
-
[B6 ALT] Dziwne kontrolki, zdjecia
własnie kolego podsunales mi pomysł popoludniu zdejme kleme na minutke i wepne zobaczymy co się będzie wtedy działo ale na serwis i tak muszę w poniedziałek jechać bo mi pożera litre oleju na 400 km
-
[B6 ALT] Dziwne kontrolki, zdjecia
tyle ze przez 3 msc od remontu wszystko ok było
-
[B6 ALT] Dziwne kontrolki, zdjecia
No to odpada bo nie mam ani hidow ani zadnych modyfikacji
-
[B6 ALT] Dziwne kontrolki, zdjecia
Hmmm a co to są Hidy ?