Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

radek4359

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez radek4359

  1. a co to jest FMIC ??
  2. A jaki koszt musiałbym poniesc zeby uzyskać taki efekt i co trzeba wybienić :D ? jaki zderzak itd ?
  3. No właśnie myśle coś o pakiecie S-line
  4. A4 B6 2.0 Benzyna + LPG 131 KM Wkrótce dodam wiecej fotek. Jakie modyfikacje moge wprowadzić jeszcze ??
  5. no bede musiał przerobic na 2 wyloty wydech bo mam zderzak na 2 S-line z tyłu
  6. No teraz to juz jestem spłukany A samochód Cieżko sprzedać na dodatek szkoda mi tego ile w niego włożyłem, zdezaki S-Line i wogóle, może jednak cos da sie tam jeszcze zrobić ?
  7. Obecnie ma 131 KM, chciałem troche podciagnac do 170, jaka Turbine założyć, ile zwiekszy sie spalanie, dodatkowo w samochodznie mam sekwencje LPG Ewentualnie co można z tym silnikiem więcej zrobić ??
  8. Witam zauwazylem ze w niektórych Audi A4 B6 wyswietla sie spalanie, czy u mnie da sie to jakos wlaczyc ew wgrac vagiem?? czy cos trzeba zamontowac? mam wersje z 2002 r. 2.0 benzyna
  9. Witam mam taki problem od 3 dni miałem problemy z gazem, wyglada to mniej wiecej tak podczas proby przelaczenia z benzyny na gaz zaczeła migać żółta kontrolka, samochód tracił moc i wrescie zgasł raz mi sie udało na gaz przelaczyc. A dzisiaj wlasnie podczas przelaczenia na gaz pomigała i nagle zaświeciła sie i świeci. Mam Audi A4 B^ 2002r, Sedan silnik 2.0 w benzynie. Gaz Sekwencja
  10. hehe juz nie chodzi mi zeby wimieniac tencały przód tylko żeby grill był do samego spodu zeby tą belde(zderzak) ominąć
  11. radek4359 opublikował(a) temat w Audi A4 B6
    Wiem ze taki temat juz byl ale to badzo dawno i nic w nim szczególnego nie ma odnosnie kosztów co trzeba wymieniac jak i gdzie ?? w tamtym starym temacie nie bede pisał poniewaz uzytkowicy iszą zeby nie wracac do starego tematu
  12. hehe oki dziekuje bardzo
  13. a jak to nakładać ?? bo ja sie wogóle na tym nie znam
  14. Mam kilka rys na mojej B6 głównie są to otarcia, da sie czymś to zlikwidować ?? tak żeby nie matowiał lakier ? dodaje tutaj kilka fotek :
  15. heh koledzy ja własnie to radyjko mam zamontowane w tej chwili bo miałem chorusa wczesniej ale to kolega mi sprzedał bo chciał sie pozbyc z rozbitka :D za 50 zł wszystko działa tylko teraz mp3 no usb niekonieczne jest mogą byc juz te karty
  16. hmmm to radio drogo wyjdzie aq do tego jeszcze z kombinowaniem zeby usb zalozyc, odpada
  17. Ori hmmm a możesz coś wiecej napisać ;]:>? bo ja ciemnyw tym temacie jestem
  18. Witam posiadam Audi A4 B6 2001 r model 2002 i mam w nim radio na kasety Audi Chorus by Grundig, jednak chce zmienić sobie na radio mp3 z USB oraz jakie radio proponujecie żeby sie wkomponowało z czerwonym podświetleniem Climatronika, czarnym panelem ??
  19. Oj ma koleżko bo tu jest pokazaze ze przód da sie zrobić tylko niestety bardzo duze koszty tego by wyniosły :D
  20. no to patrzcie na to http://www.audizine.com/forum/showthread.php?t=219358
  21. Witam mam na imie Radek i mam nadzieje ze bedzie nam sie dobrze rozmawiało o naszych autkach

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.