Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Rysy, otarcia - czym zlikwidować ?


radek4359

Rekomendowane odpowiedzi

Mam kilka rys na mojej B6 głównie są to otarcia, da sie czymś to zlikwidować ?? tak żeby nie matowiał lakier ? dodaje tutaj kilka fotek :

b290c56a682466b2m.jpg

1a15fc46d5643bb6m.jpg

aa020ff1d5e0064am.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obawiam się, że tych ze zdjęcia 1 i 3 to bez malowania nie zlikwidujesz żeby było dobrze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam tą paste i zapomnisz o wszystkich zarysowaniach a do tego mozesz wyczścić chromy, brud po klockach na felgach. Dodam ze lakiernicy właśnie tej pasty uzywają :good:

c6cc6342e6c9e238med.jpg

_________________________________________________

gdyby sama pasta nie pomogła to papier wodny 2500 i juz bedzie ok!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak to nakładać ??

bo ja sie wogóle na tym nie znam :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyciskasz na jakąś bluzke adidasa :wink4: i wcierasz, zadnej filozofi nie ma :) To nie jest pasta która się nakłada i czeka az wyschnie tylko ostro dociskasz szmatke i trzesz az znikną rysy. Zapewniam ze przy tych rysach które masz 80% zejdzie odrazu.

Co do tych które zostaną musiałbyś uzyć papieru wodnego ale jak się nie łapiesz w tym to lepiej się za to nie bierz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A żeby efekt był jeszcze lepszy to po chwili polerowania pastą,polej wodą miejsce polerowane i dalej poleruj.Efekt murowany,bo już kilka razy byłem zmuszony używać tej pasty :wink4:

Dokładnie :good: poprostu potrzyj to mokrą szmatką :)

A najlepiej po wypolerowaniu ta pastą przepoleruj to miejsce jakimś mleczkiem i będzie napewno OK!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja obstawiam że przetarcia z nr1 nie wypolerujesz i z nr 3 też może być problem ...już to przerabiałem :wink4:[br]Dopisany: 05 Luty 2009, 09:25_________________________________________________widze że przetarłeś o słupek w parkingu podziemnym :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja obstawiam że przetarcia z nr1 nie wypolerujesz i z nr 3 też może być problem ...już to przerabiałem :wink4:[br]Dopisany: 05 Luty 2009, 09:25_________________________________________________widze że przetarłeś o słupek w parkingu podziemnym :gwizdanie:

A ja twierdze ze jak przepoleruje te miejsca samą pastą bez użycia papieru to większość rys zniknie ale zostaną tylko jakieś głebsze ryski (coś podobnego jak na foto nr. 2) :) a to juz będzie o niebo lepiej wyglądało niż teraz.

Jak nie wiesz jak się za to zabrać kolego radek4359 to podjedz najlepiej do lakierni i za 50zł zrobią ci to tak, ze raczej juz nic nie będzie widać. Wszystko zalezy jak głębokie są te rysy, ze zdjęcia ciężko ocenić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja obstawiam że przetarcia z nr1 nie wypolerujesz i z nr 3 też może być problem ...już to przerabiałem :wink4:[br]Dopisany: 05 Luty 2009, 09:25_________________________________________________widze że przetarłeś o słupek w parkingu podziemnym :gwizdanie:

A ja twierdze ze jak przepoleruje te miejsca samą pastą bez użycia papieru to większość rys zniknie ale zostaną tylko jakieś głebsze ryski (coś podobnego jak na foto nr. 2) :) a to juz będzie o niebo lepiej wyglądało niż teraz.

właśnie o tym mówie że zostaną głębsze rysy ..zależy czy chce tak zostawić ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze będzie to lepiej wyglądać niż teraz :)

Ale osobiście na swoim samochodzie bym czegoś takiego nie woził :) papier 2500, woda i jazda, a jeśli chłopak nie wie jak to zrobić to lakiernicy niech mu to ocenią czy da się to spolerować czy czeka go malowanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też chciałem dołączyć do tematu.Dziś podchodzę do mojej audiczki a tu niespodzianka :( .Co o tym sądzicie czy pasta tempo cos zaradzi czy zaprawkę trzeba robić :mysli:

zdjcie008uk4.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopóki nie wypolerujesz, to się nie przekonasz. Bierz G3 w dłoń, szmatkę albo najlepiej polerkę i się pobaw (powinno zejść) :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tu masz racje DeeJay_Kill trzeba z tym powalczyć by sie przekonać :confused4:

Mam nadzieje ze efekt końcowy będzie zadowalający :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też chciałem dołączyć do tematu.Dziś podchodzę do mojej audiczki a tu niespodzianka :( .Co o tym sądzicie czy pasta tempo cos zaradzi czy zaprawkę trzeba robić :mysli:

Farecla G3 i po problemie... :) (ta pasta na foto wyzej) dostepna w wiekszosci sklepów z lakierami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobre efekty daje papier 2500 oczywiście na mokro i G3 niestety po polerce zostają okrągłe ryski bo G3 jest dość mocno ścierna dlatego dobrze jest potem pojechać pastą wykończeniową lub np. PLASTMALL i wosk. Wtedy będzie miodzio :)

Jeśli nie dobiłeś się do podkładu to spolerujesz w innym wypadku malowanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myslę że zaradzi bez problemu, na maxa nie zniknie, ale nie będzie widać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...