Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AWX] Przedni zdarzak z duzym wlotem?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Panowie z racji "małych" modyfikacji w mojej motorowni (zwłaszcza wymiany IC) zastanawiam sie nad wymiana przedniego zderzaka. Oryginalny ma tablice dokładnie w miejscu gdzie mocowany jest IC co powoduje ze obieg powietrza jest taki sobie. Z tego co wiem zderzak od S4 jest w zasadzie identyczny zresztą tam nie ma IC wiec to nie załatwi sprawy. Może ktoś wie czy występowały jakieś inne wersje zderzaków, coś jak w B7 z dużym wlotem?

Opublikowano

Gamling

Z tego co wiem zderzak od S4 jest w zasadzie identyczny zresztą tam nie ma IC wiec to nie załatwi sprawy.

Ale za to zderzak od S-ki jest bardziej odsadzony ku przodowi dzięki czemu jest durzo więcej miejsca

Opublikowano

Możesz zrobić tak jak u mnie. Jutro wkleje fotki IC z seryjnym zderzakiem z wycietą środkową częścią.

Opublikowano

Możesz zrobić tak jak u mnie. Jutro wkleje fotki IC z seryjnym zderzakiem z wycietą środkową częścią.

To ja wrzuce dziś :decayed:

img3600hf1.jpg

Opublikowano

prezes do kitu, przecież wiesz że jutro będą niebieskie złączki silikonowe i ładniejsze boczki :P

Jutro kasuje to foto i wkleje nowe :P

Opublikowano
  • Autor

O wlasnie o takim czyms jak na np pierwszym linku myslalem. Raczej nie chce zeby IC wystawal dolem bo srednio to wyglada ;/

Opublikowano

O wlasnie o takim czyms jak na np pierwszym linku myslalem. Raczej nie chce zeby IC wystawal dolem bo srednio to wyglada ;/

czekaj...to jak nie dołem ma wystawać to gdzie ma wystawać?? Górą?? A jak go schowasz za belke to fmic nie bedzie działał właściwie i nie bedzie chłodził...

Opublikowano
  • Autor

No wlasnie nie chce go chowac za belke. Tablice chce przesunac na bok zeby odkryc duzy wlot na srodku.

Opublikowano

Ale przecież w tym miejscu wlasnie idzie belka...Co z tego, że przesuniesz rejestracje na bok jak własnie w tym miejscu po środku tego grila masz belke :mysli:

Coś widze kombinujesz jak koń pod górke :decayed:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

No wlasnie nie chce go chowac za belke. Tablice chce przesunac na bok zeby odkryc duzy wlot na srodku.

Hmmm...
  • 1 rok później...
Opublikowano

kolego odgrzałeś rocznego kotleta, w dodatku ten limnk nijak sie ma do tematu

Opublikowano

Oj ma koleżko bo tu jest pokazaze ze przód da sie zrobić tylko niestety bardzo duze koszty tego by wyniosły :D:D

Opublikowano

Oj ma koleżko bo tu jest pokazaze ze przód da sie zrobić tylko niestety bardzo duze koszty tego by wyniosły :D:D

Prosze Cię grzecznie kolego . Gamling poruszał temat w październiku 2007 roku, więc linkiem nic nie pomożesz . A teraz ani tyle , a tylko dlatego , że kolega chciał mieć lepsze chłodzenie ic i szukał rozwiązania , ale nie takiego jak ty zaproponowałeś. I jeszcze mi piszesz , że przód da się przerobić tylko , że wielkie koszty , .. :polew: Tak jak by innych rozwiązań nie było. :>

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.