Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 ALT] Kolejny temat tym razem, możliwość przedkładki silnika z B5 do B6 SWAP


radek4359

Rekomendowane odpowiedzi

Mam takie pytanie, ponieważ z tym silnikiem mam same problemy, jak nie przewody to cewki itd wpakowałem w niego juz 4.5000 zł w remont i dalej problemy, olej żre, spadek na mocy, postanowilem w niedalekiej przyszłośći nad SWAPEM silnika z B5 do B6 tylko czy się da takie coś zrobić, szukałem coś na ten temat na forum i znalazlem tylko jak kolega przekładał do swojej B6 2.5 TDI silnik z B5 2.7 TDI i to w avancie,

http://www.a4-klub.pl/smf/b6_ake_homemade_s4_b6_swap_na_27bit_by_einstein-t14125.0.html

ja mam 2.0 ALT benzynka i sedana 2001, moze mi coś doradzicie, silniki do B6 są bardzo drogie a z B5 coś taniej pewnie załatwię, chyba że mi odradzacie takie coś robić ;)

Proszę o opinie z waszej strony, wszelkie za i przeciw ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cisnienie jest ok, pod vaga sie nie wpinalem, musze kabelek kupic tylko nie wiem jeszcze jaki

A olej mam Mobil 10w40

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolega swapuje na benzynowe 2,7 biturbo, nie na 2,7 tdi,

jeżeli już chcesz sie bawić w swap na inny silnik to tak jak kolega wyżej napisał bierz 1.8t, roboty z tym dużo i koszta nie małe, także nie wiem czy ma to sens, może jednak uda ci się doprowadzić swój silnik do porządku, a co w nim takiego remontowałeś ?????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cisnienie jest ok, pod vaga sie nie wpinalem, musze kabelek kupic tylko nie wiem jeszcze jaki

A olej mam Mobil 10w40

2.7 Biturbo to benzyniak :wallbash: Też myślę nad swapem na 1.8T... Więc mogę Ci opchnąc mojego ALT :wink4: Chyba jeden z niewielu zdrowych na forum co oleju nie chapie :decayed:

Co do swapa ktoś się orientuje w temacie??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szlif płaszczyzny, uszczelki, pierścienie, jedna cewka, uszczelniacze, pompa wody, sprzęgło i tyle robilem,

ile bys chcial za tego ALT ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szlif płaszczyzny, uszczelki, pierścienie, jedna cewka, uszczelniacze, pompa wody, sprzęgło i tyle robilem,

ile bys chcial za tego ALT ?

Kurcze nie mam kasy na swapa teraz i w ogóle nie wiem czy nie lepiej drugie auto kupić :gwizdanie: Ale myśle że ze 2k... Ori przebieg 154tyś :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...