Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

troopers

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. A czy w przypdku mocnych ledach czepiała się Was policja? mieliście jakieś nieprzyjemności ?
  2. Właśnie jechałem do pracy mega słońce i na szybkiego chciałem złożyć osłone i mocowanie pękło, podrzuci ktoś nuemr części albo może ktoś ma na sprzedaż ? potrzebuje mocowania czarnego - s-line. dzięki
  3. Cześć, Biorę pod uwagę ściągnięcie auta dla ojca z USA, z tego względu iż obecne auta jest za niskei do wsiadania a ojciec miał powazny wypadek w pracy musi mieć auto podwyższone i w automacie dlatego chcę mu ściągnąć Q5'e. Jak wygląda sprawa z przednimi lampami ? asymetryczne/symetryczne... ? przerabiał ktoś temat ? z góry dzięki w imieniu swoim i ojca :)
  4. Cześć, Zimno się zrobiło... więc może jakaś kawa pod MC? ktoś się pisze ? jakiś termin można zgrać.... pzdr
  5. Polecam Gdyby ktoś brał pod uwagę Detalign w Koszalinie to polecam Baccara Garage Autodetailing . Oddawałem swego czasu im auto i byłem zadowolony, do dnia dzisiejszego trzymają poziom
  6. Ktoś wybiera się w okresie 03-14.09 na Teneryfe? Jakieś piwko wskazane
  7. Można kiedyś w Szcz. się zgadać na objazdówke/kawe ... generalnei na codzień Koszalin/ weekendy okolice Szczecinka... pzdr
  8. zawsze można samolotem....z Berlina z lotniska Berlin Schonefeld dla przykładu : wylot 15 sierpień - powrót 25 sierpień za 2 osoby w ddwie storny wychodzi 279 euro... loty do Zadaru, można auto wypożyczyć, jak mniej osób to jest to alternatywa..... no i jeszcze jedna ważna sprawa zależy kto gdzie mieszka . JA do Berlina akurat nie mam daleko więc zawsze mam taką alternatywę, że jeśli urlop w CRO a nie jedizemy w 4rke tylko ja i połówka to pozostaje lot+ wypożyczenie auta..... no i po niecałych 2h jesteśmy na miejscu
  9. jeśli piszę o nowych Maxxach to ok nie znam ich , ja jeśli wezmę ponownie Dunlopiki to też poprzednią wersję... choć kuszą mnie vredesteiny- ojciec brał nowe do swojej 508ki vredestein ultrac cento i dość ciekawa opona.... choć on jeździ emerycko, ale czasami przegonie jego auto w weekendy to też dośc pewnie prowadzi się na tych gumach
  10. Conti nie biorę pod uwagę, znam je, znajomy ma i gineły w oczach ale na plus dość fajnie trzymały w zakrętach tylko nie pamietam jaki model miał.... Na te Sport Maxyy złego złowa nie powiem po prostu się kończą i szukam czegoś nowego, może pozostane przy fimie zobaczymy W tamte wakacje troche dostały w palnik w sensie wyjazd urlopowy do Chorwacji przez góry w Austri trochę Bośni, auto zapakowane więc trochę dostały w kość no i co najgorsze przed wyjazdem nowe tarcze + klocki dałem, i przednie tarcze pokrzywiły się :( jednak dostały w kość przy zjadach z gór .... Serio? jeżdżę dość żwawo i nie zauważyłem tego problemu a torchę już polatałem an tych oponach. Nie mam zawiechy BV mam BE czyli trochę mniej sztywna i nie zauważyłem tego problemu. ESP załącza mi tylko przy ruszaniu i 2ce jak docisne gazu, a tak złego słowa nie powiem o oponie. Choć też miło wpsominam w poprzednim aucie - Leonie - miałem Yokohamy modelu nie pamietam ale cos z seri sport, to po nagrzaniu gumu czysta przyjemność po zakrętach latać.... ale guma znikała...
  11. Pany jako, że moje obecne opony już ostatni sezon wytrzymają szukam czegoś nowego. Obecnie mam Dunlopy SP Sport Maxx RT 255/35/19 i takiego rozmiaru szukam. Jako fakt iż moja bejb jest pracownikiem DPD mają bardzo fajną ofertę na zakup opon - Vredestein zniżka 44%, Pirelli 42% z tego co pamietam najwięcej, inni producenci ok 20-26%.... Nie patrząc na te zniżki jakie opony letnie poelcacie w takim rozmairze?
  12. Heyo, W Koszalinie ciężko zgadać, ale zawsze jak coś można się zgadać na kawkę przy Macu , na codzień Koszalin ale ogólnie z pod Szczecinka jestem więc jak coś to śmiało... pzdr i witaj na forum
  13. To samo pisałem,że najbardziej e tyg pasuje. Weekendy odpadają.jak coś to niech ktoś jeszcze z e dopisuje i coś powinno się ustalić...p z sr
  14. Kawka na MC albo jakimś Orlenie nikomu nie zaszkodzi
  15. Można...ale najlepiej coś w tygodniu wieczorem...

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.