Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wakacje 2016


Litai

Rekomendowane odpowiedzi

W tym roku planuję wcześniej ogarnąć temat wakacji.

Zainteresowała mnie głównie Grecja - ktoś coś poleci?

Ewentualnie inne ciekawe kierunki - może mamy na forum osobę znającą temat od podszewki.

Będę wdzięczny za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak grecja to tylko rodos

a jak to uzasadnisz? też myślę o Grecji w tym roku i z chęcią poczytam różne opinie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moja klientka prowadzi biuro podróży i w tym roku na 1 miejscu kierunków wakacyjnych to

Portugalia i Hiszpania , spore zainteresowanie jest Bułgarią

Grecja również

od siebie polecam również Rodos ,okolice Faliraki i Lindos - ładne plaże ale ciepło w lipcu i sierpniu

byłem w samym Rodos właśnie na przełomie tych msc. i w Faliraki było 36 stopni

a odradzam KOS ( na 3 dni Ok ale nie dłużej )

jak masz pytania to wal

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też w tym roku chcę się wybrać do Grecji. Myślę nad Zakynthos. Ma ktoś jakieś doświadczenia jeśli chodzi o tę wyspę ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moja klientka prowadzi biuro podróży i w tym roku na 1 miejscu kierunków wakacyjnych to

Portugalia i Hiszpania , spore zainteresowanie jest Bułgarią

Grecja również

od siebie polecam również Rodos ,okolice Faliraki i Lindos - ładne plaże ale ciepło w lipcu i sierpniu

byłem w samym Rodos właśnie na przełomie tych msc. i w Faliraki było 36 stopni

a odradzam KOS ( na 3 dni Ok ale nie dłużej )

jak masz pytania to wal

Chodzi mi głównie o wypoczynek, ale żeby też można gdzieś wyjść wieczorkiem (młode osoby) potańczyć itp.

Plaża koniecznie piaszczysta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też w tym roku chcę się wybrać do Grecji. Myślę nad Zakynthos. Ma ktoś jakieś doświadczenia jeśli chodzi o tę wyspę ?

Byłem na Zakynthos w 2009r. Strona wschodnia wyspy Hotel 3*Letsos (słaby, grzyb w łazience itp). Z tego co wiem to południe jest lepsze bo jest więcej dyskotek, bardziej zabawowy klimat. Słyszałem jednak, że na południu jest dużo Rosjan, którzy jak popiją to szukają zadym. Nic tam (na wyspie) nie ma ciekawego jak dla mnie. Sztuczna atrakcja - zatoka wraku. Krajobraz zrobił na mnie wrażenie. Woda czysta,ciepła, przeźroczysta. W którychś miesiącach można zobaczyć żółwie kareta-kareta, ale nie wiem czy to nie jest tylko opowieść żeby zachęcić turystów do przyjazdu.

87889586124206099875.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co myślicie o Turcji? Są dobre ceny.

Byłem w tamtym roku pierwszy raz i żałuje że dopiero teraz. Simena Sun Club mogę polecić-rewelacja. Wypas to mało powiedziane, choć cena odpowiednia. Coś za coś. Gdyby nie zawirowania geopolityczne w tym roku też bym poleciał. Tubylcy przyjaźnie nastawieni, mili. Kolega był 14 razy w Turcji. Teraz wiem dlaczego ;)Polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć, też słyszałem to samo o Turcji, ale jeszcze nie byłem... Za to do Aten się wybieram bo mam akurat tam teraz znajomego, ogólnie bardziej pozwiedzać niż opalać czy odpoczywać, z tego co na razie mówi to Ateny całkiem w porzadku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również mogę polecić Turcję. Ostatnie wakacje tam spędzone z rodziną. Pierwsze prawdziwe wakacje :). W tym roku Hiszpania ze względu na bezpieczeństwo w Turcji. W Grecji podobno mnóstwo imigrantów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o wypoczynek i wieczorne wyjścia na miasto, to polecam Kos

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


W Grecji podobno mnóstwo imigrantów.

no właśnie

ten temat mnie zastanawia

mam w planach spędzić parę dni w Wiedniu, a potem poszwendać się po płn Włoszech

tyle że, na ile to wszystko bezpieczne?

jak się nie dogadają w Unii i nie zaczną ich odsyłać to będzie cyrk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o wypoczynek i wieczorne wyjścia na miasto, to polecam Kos

dla mnie Kos to dziura , byłem w 3 minuty busem od centrum Kos ( również stolica wyspy ak się nazywa )

w Turcji byłem 2 razy i jeszcze wrócę jak się uspokoi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja już mam zamówione noclegi i plany są następujące

tak jak pisałem wyżej, generalnie płn Włochy

najpierw kawa u Georgea Clooneya (Nespresso, what else ? :wink: ) w otoczeniu ekipy ze Star Wars, czyli jezioro Como

potem będzie balkon Julii, czyli Werona i stamtąd wypady nad Gardę

na zakończenie parę dni w okolicach Wenecji

noclegi połapane, przewodniki kupione - oby nie było za gorąco, bo jadę na przełomie czerwca i lipca :jerk:

Edytowane przez Kamyk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Widzę, że padło kilka propozycji odnośnie Grecji...dodam coś od siebie :)

Na KOS są imigranci od zeszłych wakacji była znajoma i nie wróciła zadowolona..

A z mojego punktu widzenia to polecam :

1)KORFU (Widoki nieziemskie, dużo miejsc do zwiedzania, wiem że z pogodą bywa różnie tzn. ja byłem od 27czerwca i pierwszego dnia miałem ciepły letni deszczyk a później już palnik ;)

2)ZAKYNTOS (Tutaj do zwiedzania za wiele nie ma bo wyspa mocno poturbowana przez trzęsienia i większość miast jest odbudowanych, ale przyroda hojnie obdarzyła tą wyspę :)

3)RODOS (Miasto Rodos jest genialne i duuże, ma niesamowity klimat. Sama wyspa też niczego sobie choć jest to wyspa słońca więc nie uświadczycie tyle zieleni co na Korfu:)

Mogę chętnym podesłać fotki do porównania jak to mniej więcej wygląda ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...