Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wakacje 2016


Litai

Rekomendowane odpowiedzi

Ja byłem w Costa Adaje Gran, ale z tego co wiem to znajomi chwalili też hotele sieci Iberostar i H10

Wysłane z mojego Galaxy S7 przy użyciu Tapatalka

Dzieki :)

Postawimy z dziewczyna chyba na Iberostar Torviscas Playa ;)

[emoji106] koniecznie wybierzcie się do Loro Parku i na Teide w połączeniu z Mascą

Wysłane z mojego Galaxy S7 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem wiem :)

Do siam parku tez pojdziemy ;)

-edit-

Dobra, kupione :)

Jeszcze raz dzieki Krumak za podpowiedzi ;)

Edytowane przez Radekst
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam hotele z sieci Sentido - byłem w maju na Korfu w Sentido Apollo Palace - pierwsza liga pod każdym względem.

Wysłane z Mojego Redmi Note 3 Pro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy może ktoś był na Ibizie??

Bylem, co potrzebujesz wiedziec ?

Z grubsza lepiej wybrac hotel kawalek dalej od glownego centrum imprezowego i dojezdzac taxi ktore nie jest drogie bo jest blisko.

Wtedy mozna polaczyc odpoczynek z baletem ;)

Generalnie wspominam bardzo milo wczasy, klimat i luz zabawy na plazy i dookola klubow niezapomniany.

Jezeli lubisz zabawe to Space i Pacha pozycje obowiazkowe do odwiedzenia, choc tanio niestety nie jest, same wejsciowki min 50 euro bez drinkow i miejsc. Mozna loze wykupic ale trzeba liczyc stowki :)

Szykuj portfel i bedzie mega ;)

Poleciałem, byłem i wróciłem. Ibiza tak jak wiadomo jest to jedna wielka impreza. Dla młodych ludzi idealna (ale i dla starszych w sumie tez). Hiszpanie, Anglicy oraz Niemcy głównie tam przylatują- no cóż.. stać ich. Wszyscy dookoła przyjaźni i mili, zero zaczepek... bo się krzywo spojrzałeś itd. . Zero polskich Januszy z Grażynami ze swoja rozkapryszoną i wrzeszczącą dzieciarnia. Wiem jedno.. lecę tam w przyszłym roku :banan: na wakacje i polecam wszystkim (oczywiście z tzw. przysłowiem) "z drzewem do lasu się nie jedzie".

Edytowane przez Mietko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie tam ponoć

A skoro o wakacjach, to taka oto sytuacja

41d270c58ae1e74114c67ec5812b4bd2.jpg

0524b049eb321971bd98255c9ef4c219.jpg

Edytowane przez Kamyk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak pogoda na greckich wyspach w drugiej połowie września, ew. początek października - opłaca się jeszcze jechać, pokorzystam z morza?

[edit]

i jak ktoś z Was już odwiedził Grecję w tym roku to jak sytuacja wygląda pod względem uchodźców? jest porządek czy da się odczuć problem w miejscowościach wakacyjnych?

Edytowane przez fidus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...