-
Spotkania na drodze
nigdy nie pamiętam o tym krążącym busie..??
-
Spotkania na drodze
pozdrawiam 61... to moja, jeżdżę dosyć często 17-tka wiec nie pierwsze pozderki poleciały od Ciebie
-
Spotkania na drodze
-
CD ERROR
U mnie w sympfhony II w b6 było podobnie. A dokładniej od roku wstecz ( mam ori zmieniarke 6 płyt) . Przestał chodzić Nr. odtwarzanej płyty 1 oraz 4. potem dołaczyła kolejny, po paru mies. znów następny aż dwa mies. temu całkiem już na wszystkich płytach error. I nie ma znaczenia jaka płyta bo na wszystkich error- znajomy miał tak samou siebie , wiec pewnie zmieniarka wysłuzona..
-
Jakie polecacie radio z MP3 do Audi?
Witam, otóż w mojej b6 radyjko SYMPHONY II ( a dokładnie zmieniarka ) przestała czytać płyty (podobno laser) to zastanawiam sie nad kupnem normalnego radiootwarzacza.. . (z aux i usb )(chce aby jakość dźwięku pozostała ta co jest aktualnie na oryginalnych głosnikach ). Choć z drugiej strony wolałbym to samo radio ale jeśli za używane mam zapłacić 150 zł i ma podziałać x czasu to nie wiem czy jest sens). Co byście mi doradzili ???
-
Spotkania na drodze
Pozderki dla kierownika w czarnej b6 na WT.... przejeżdżającego przez rondo w Kołbieli
-
Spotkania na drodze
chmura ropniaka robi jeszcze robotę
-
Spotkania na drodze
Nie chodzi o to, że chciał być pierwszy ( bo doskonale wie, że i tak on tam będzie ) po prostu jechał jak lubi....
-
Spotkania na drodze
Pozdrawiam kolegę w b7 na LLU dziś napotkanego pod biedronką w Pilawie
-
Polskie tablice rejestracyjne vs. meldunek w Niemczech
o to to ... mój brat własnie miał płacić ale obyło sie... ( a liczą karę za każdy dzień zwłoki- nie małą)
-
Polskie tablice rejestracyjne vs. meldunek w Niemczech
To chyba zależny od Landu w jakim mieszkasz/pracujesz
-
Prośba o rozkodowanie VIN
- Polecane opony letnie
A czy ktoś jeździł na budżetówkach Sunny ?? http://allegro.pl/4x-opony-letnie-sunny-sn3970-215-50r17-95w-xl-i6675301944.html#thumb/1 ??? Zastanawiam sie nad ich kupnem, gdyż przeglądając używane markowe opony włos się jeży, ile sobie krzyczą za spróchniałe 7-8 letnie . Więc doszedłem do wniosku, że lepiej mieć nowa gumę niż starą popękaną i pościeraną za te same a nawet mniejsze pieniądze. Dużego doświadczenia z oponami nie mam, ostanie dwa sezony jeździłem na totalnie łysych contintal contipremium contact 5.... - ale już strach żeby nie pękły w trasie- Spotkania na drodze
Godzinę temu w Kołbieli napotkany klubowicz na LB . Drugiego klubowicza zauważyłem chwile później stał na przystanku przy rondzie w stronie Lublina ( B7 na LRA). Pozderki.- Turbo się rozłącza
Juz wszystko jasne u mnie. Problemem był przepływomierz.. . Do tego przeczyszcony egr... Dolot( mocno brudny byl) i auto śmiga aż miło - Polecane opony letnie
Mietko
Pasjonat
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta