Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Turbo się rozłącza

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam serdecznie.

W mojej b6 1.9 130km jest problem tego typy, że Turbo się rozłącza. Nie ma reguły czy na niskich czy wysokich obrotach. Po odpaleniu auta na nowo jest okey do następnego razu.

Czynności jakie zostały wykonane do tego czasu:

-zregenerowana turbina

-wymienony zawór n-75

-wymienione węże podciśnienia

-wymieniony przeplywomierz

Czy może byś jeszcze jakas inna przyczyna ?

Dodam ,ze ostatnio stało się to podczas przejazdu przez tory.

Z góry dzięki za jakieś porady.

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Sprawdzić szczelność dolotu, intercoolera. Kruciec na vacum nie luźny?

Zaślep wężyk podciśnienia od egr śrubką.

Pedał hamulca nie twardnieje po kilku przyhamowaniach?

Masz kabel i vcds? Zrób logi dynamiczne 008 011 010

Opublikowano
  • Autor

Sprawdzić szczelność dolotu, intercoolera. Kruciec na vacum nie luźny?

Zaślep wężyk podciśnienia od egr śrubką.

Pedał hamulca nie twardnieje po kilku przyhamowaniach?

Masz kabel i vcds? Zrób logi dynamiczne 008 011 010

Kabla nie mam na ten moment, dolot szczelny. A egr spróbuję zaślepić. Co do hamowania to wszystko jest ok, nie twardnieje.

Opublikowano

Jak przygazujesz na postoju to nie słychać świstania? Syczenia?

I kruciec na vacum obadaj czy sie za dużo już nie rusza.

Bedziesz miał kabel to porób logi wtedy coś więcej bedziemy wiedzieć.

I błedy 01 engine, napewno będa to zapodaj tu

Opublikowano

Podepnę sie pod temat, otóż dzis wyjeżdżając do sklepu odpaliłem pojechałem normalnie jak zwykle. Wychodzę ze sklepu odpalam... ruszam a tu brak mocy( turbo nie działa). Gasiłem, odpalałem kilkukrotnie -zero pomocy. Możliwe ze tak nagle by padła?

Opublikowano

Błedy jakie w ecu?

Opublikowano

miałem chyba podobny problem, samochód padał w tryb awaryjny, po odpaleniu znowu wszystko wracało do normy. Pomogło czyszczenie turbiny (sprawdź czy gruszka chodzi, bo możliwe że kierownice zajechane) i przy okazji czyszczenie EGR. W moim przypadku pomogło, więcej się nie włączył :)

Opublikowano

Juz wszystko jasne u mnie. Problemem był przepływomierz.. . Do tego przeczyszcony egr... Dolot( mocno brudny byl) i auto śmiga aż miło :)

Opublikowano

ile zapłaciłeś za regenerację turbo ?
bo może turbo jest źle złożone

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.