-
[B6 TDI PD] Pryskanie oleju z bagnetu
dwie opcje albo masz przedmuch do skrzyni korbowej lub jest coś z odmą
-
Nowe turbo a brak mocy
zrób logi i się wszystko wyjaśni. A z ciekawości ile zapłaciłeś za regenerację ?
-
[B6 AWX] Przeładowuje turbina
zrób logi to się zobaczy
-
[B6 AWX] Przeładowuje turbina
pewnie geometria się przycina i tyle po co szukać głupio zrób logi i będzie widać
-
Nowe turbo a brak mocy
mam pytanko gdzie regenerowałeś turbo i czy stosowałeś się do procedury zakładania nowego turbo(po regeneracji)?
-
Kto ogarnia dobrze 2.7bit?
Ogarniemy Ci to bardzo szybko, 25 km od łodzi, cenny części dla ludzi z forum po rabacie załatwiamy
-
Nowe turbo a brak mocy
sam wymieniałeś turbo ?
-
Szukam serwisu klmatyzacji
http://tomcar-zgierz.pl/ Zapraszam tutaj chłopaki znają się na robocie
-
włączył się tryb serwisowy, (spiralka) i check
Panowie jak nie jest zawór n75 to będzie to geometria w turbo też tak miałem że sztanga ładnie chodziła a wpadła w tryb awaryjny i wyskakiwał błąd za wyszokie ciśnienie doładowania. Po wyciągnięci turbo i rozebraniu okazało się że były ślady od łopatek geometrii. Po wyczyszczeniu wszystkiego i założeniu ponownie już mam rok ponad spokój
-
włączył się tryb serwisowy, (spiralka) i check
Turbo
-
2.0 TDI 16V BRE Zmiana pompy oleju vs. regeneracja wybieraka pompy
proponuję pompę od 1.9 tdi i śmigasz spokojnie
-
(Błaszki) szukam kogoś kto mi ogarnie Asn
Zapraszam do siebie
-
Pilnie poszukiwany zakład od pompowtryskiwaczy W Łodzi lub w łódzkim
Łowicz polecam
-
Remont generalny silnika
jak coś zapraszam do siebie
- Pomocy
MarekMiskiewicz
Pasjonat
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta