Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

MarekMiskiewicz

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez MarekMiskiewicz

  1. dwie opcje albo masz przedmuch do skrzyni korbowej lub jest coś z odmą
  2. zrób logi i się wszystko wyjaśni. A z ciekawości ile zapłaciłeś za regenerację ?
  3. zrób logi to się zobaczy
  4. pewnie geometria się przycina i tyle po co szukać głupio zrób logi i będzie widać
  5. mam pytanko gdzie regenerowałeś turbo i czy stosowałeś się do procedury zakładania nowego turbo(po regeneracji)?
  6. Ogarniemy Ci to bardzo szybko, 25 km od łodzi, cenny części dla ludzi z forum po rabacie załatwiamy
  7. sam wymieniałeś turbo ?
  8. http://tomcar-zgierz.pl/ Zapraszam tutaj chłopaki znają się na robocie
  9. Panowie jak nie jest zawór n75 to będzie to geometria w turbo też tak miałem że sztanga ładnie chodziła a wpadła w tryb awaryjny i wyskakiwał błąd za wyszokie ciśnienie doładowania. Po wyciągnięci turbo i rozebraniu okazało się że były ślady od łopatek geometrii. Po wyczyszczeniu wszystkiego i założeniu ponownie już mam rok ponad spokój
  10. proponuję pompę od 1.9 tdi i śmigasz spokojnie
  11. jak coś zapraszam do siebie
  12. MarekMiskiewicz odpowiedział(a) na Stalowy23 temat w Łódzkie
    Zapraszam do siebie
  13. MarekMiskiewicz odpowiedział(a) na Jarecki 11 temat w Łódzkie
    Zapraszam do siebie 25 km od lodzi kawałek za zgierzem
  14. słuchaj ja ci to mogę zrobić w pełni profesionalnie jestem z pod łodzi koszt około 700 zł całosć.
  15. MarekMiskiewicz odpowiedział(a) na ecobuda temat w 2.0TDI
    a po co mi wkład ?
  16. MarekMiskiewicz odpowiedział(a) na ecobuda temat w 2.0TDI
    Sam osobiście już przerobiłem parę dpf-ów i procedura wygląda tak że po wyciągnięciu zawożę go do człowieka który spawa i naprawia wydechy. On go rozcina usuwa cały środek i wstawia rurkę perforacyjną, zaspawuje i zabezpiecza. Ja go montuje na wóz i zaprowadzam do znajomego co usuwa z komputer i jeździsz sobie spokojnie Koszty: przerobienie dpf u spawacza 50 zł usunięcie ze sterownika zależne od sterownika bosch 200 zł siemens 300zł
  17. MarekMiskiewicz odpowiedział(a) na Tub temat w 1.9TDI
    sprawdz wiązkę pompowtryskiwaczy oraz kompę pracę czyli dawkowanie i biby
  18. Prawdopodobnie czujnik położenia wału
  19. sprawdź stopień sprężania i odkręć rurę od IC
  20. Łowicz
  21. zapraszam do siebie
  22. A co chcesz robić ?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.