Treść opublikowana przez MarekMiskiewicz
-
poszukiwany magik od 1.8t
Czemu chcesz remont góry ? i co oznacz u Ciebie remont ?
-
Strata mocy AWX
tylko jeżeli masz kata zapchanego to na nowo masz cały układ do czyszczenia
-
Strata mocy AWX
zasyfiony egr, oraz kolektor ssący, turbina już nie pompuje tak jak nowa, zapchany katalizator , wyczyść cały dolot z sadzy i będzie dobrze zobacz sobie pod linkiem jak czyściłem znajomemu a na pierwsze oko wszystko ładnie wyglądało.
-
Problem z hamulcem mechanicy rozkladaja rece
klocki mogą się się ustawiać tak że kolo się blokuje
-
Problem z hamulcem mechanicy rozkladaja rece
sprawdźcie bicie tarczy i piasty oraz czy są luzy na prowadnicach klocków hamulcowych
-
problem po wymianie pompy hamulcowej
wymieniał pompe abs-u czy pompe hamulcową ?
-
[BLB] Dziwny odgłos silnika na zimnym po remoncie oski pompowtryskiwaczy
jakiś filmik nagraj z odgłosami
-
[BRE] 2.0 16v drgania na biegu jałowym.
zobacz czy błąd jakiś wyskoczy jak mu wyskoczą kontrolki
-
Brak mocy, kopcenie
dpf do wypierdzielanie, kolektor do czyszczenia iturbo
-
[BRE] 2.0 16v drgania na biegu jałowym.
2.0 tdi mają lekkie podrygiwania niestety ale to jest ich przypadłość i trzeba się do tego przyzwyczaić jeżeli mocno telepie to bym sprawdził pompe oleju
-
[TDI PD] Trudne uruchamianie silnika, ciężkie odpalanie
a ciśnienie sprężania sprawdzałeś ?
-
Ślizgające się NOWE sprzęgło-całkowicie spalone. 1.9 tdi - ROZWIĄZANY
nie musisz upuszczać oleju z silnika
-
Ślizgające się NOWE sprzęgło-całkowicie spalone. 1.9 tdi - ROZWIĄZANY
A nie masz docisku z samoregulacją ?
-
[BKE] Wymiana uszczelki pod głowicą 1.9 TDi BKE
Moim zdaniem jak nie masz wiedzy mechanicznej to lepiej się nie zabieraj bo nabawisz się problemów
-
2.0 TDI BLB termostat
może termostat żle włożyłeś
-
Audi a4 B7 Nie odpala
sprawdź rozrusznik na krótko bo może byc tak że faktycznie akumulator jest winny
-
Ubywanie oleju audi a4 170km BRD
przyczyn może być wiele zaczynając od uszczelniaczy zaworowych,pierścienie tłokowe lub np turbosprężarka , ale też mogą być wycieki
-
Brak oświetlenia bagażnika
Witam! Nie mam oświetlenia bagażnika żarówka nowa. Czy ma ktoś schemat do tego oświetlenia albo wie gdzie szukać przyczyny dodam że pare dni wcześniej miałem problem z zamkiem w klapie.
-
Problem z otwieraniem bagażnika - naprawa - fotostory
Witam ! gdzie znajduje się mikrowłącznik który jest od załączania oświetlenia bagażnika. Bo napięcie na kostce jakie pojawia po otworzeniu bagażnika to 0.03V. Chyba że ktoś wie gdzie jest przyczyna
-
Mechanik Elektromechanik Klimatyzacja koło Zgierz
moje pytanie czy elektronika będzie i kable ?
-
Przegub wewnetrzny S4
regeneracja dobry zakład będzie wiedział że to od s i że muszą być inne mocniejsze, bo zamiennikiem to zrobisz ze 100 km i CI się rozwali
-
Problem z turbina ?
zobacz czy wszystkie złączki i rury są szczelne od dolotu powietrza
-
[BRD] wymiana glowicy 2.0 16v tdi potrzebne momenty dokrecenia
to nie będzie takie łatwe bo ja to biorę z elsawin
-
[BRD] wymiana glowicy 2.0 16v tdi potrzebne momenty dokrecenia
-
[BRD] wymiana glowicy 2.0 16v tdi potrzebne momenty dokrecenia
ja posiadam a tych wszystkich śrubek jest dużo