Treść opublikowana przez MarekMiskiewicz
-
[B6 AVF] Kręci ale nie odpala - Rozwiązany: Akumulator !
akumulator
-
Turbo się rozłącza
ile zapłaciłeś za regenerację turbo ? bo może turbo jest źle złożone
-
Wymiana rozrządu 1.8T aeb
250 zł wymiana kompletny rozrząd i 390 rozrząd jak coś polecam siebie do wymiany
-
Wysokie korekty PD po butowaniu
ile ma auto przebiegu ? Dawki mogą się zwiększać bo bipy ma już w plusie i czas reakcji wtrysku jest opóźniony. Gumki pod wtryskami były wymieniane ?
-
Proszę o lokalizację lampki bagażnika audi a4 b7 sedan
pomogło dzięki wielkie
-
regeneracja pompy oleju
po kodzie silnika sie sprawdza i na 99% masz łańcuch
-
regeneracja pompy oleju
na allegro masz już gotowe zestawy: http://allegro.pl/modyfikacja-napedu-pompa-pompy-oleju-2-0tdi-blb-i6459931099.html
-
regeneracja pompy oleju
szczerzę to jak założysz tą od 1.9tdi to będziesz miał problem z głowy to końca żywotności silnika , a jak chcesz to mam całą pompę do 2.0TDI sprawną
-
regeneracja pompy oleju
Lepiej kupić zestaw od 1.9TDI i wymienić pompę
-
Wymiana rozrządu, usuwanie rdzy.
Jak coś polecam siebie jako mechanika
-
Mechanik Elektromechanik Klimatyzacja koło Zgierz
Warsztat znajduje się w Rosanowie na ul Głównej 35( Między Zgierzem a Ozorkowem). Tel kontaktowy 533460495. Warsztat zajmuje się: Kompleksowe naprawy mechaniczne, diagnostyka komputerowa, usuwanie filtra cząstek stałych oraz posiada dostęp do części w promocyjnych cenach. Polecam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
-
Nieustanny problem ze wspomaganiem - pomocy...!
Jak coś polecam bliżej Łodzi bo ja jestem mechanikiem i myślę że to jest prosta sprawa do zdiagnozowania
-
Nieustanny problem ze wspomaganiem - pomocy...!
Przez internet ciężko coś powiedzieć.Ale stawiam że coś jest z maglownicą bo miałem kiedyś taki przypadek w vw że na ciepłym w jednym momęcie kierownica się przycinała
-
Proszę o lokalizację lampki bagażnika audi a4 b7 sedan
ta co podświetla bagażnik w sedanie
-
Proszę o lokalizację lampki bagażnika audi a4 b7 sedan
Witam! Proszę o zdjęcie gdzie w audi a4 b7 sedan znajduje się lampka podświetlenia bagażnika. Ponieważ u mnie nie ma od momentu jak kupiłem auto.
-
Proszę o lokalizację lampki bagażnika audi a4 b7 sedan
bo u mnie nie ma od momentu jak kupiłem auto i nie wiem gdzie jest mocowane
-
Proszę o lokalizację lampki bagażnika audi a4 b7 sedan
Witam! Mam wielką prośbę o pomoc czy mógł by ktoś zrobić zdjęcie gdzie jest mocowana lampka oświetlenia bagażnika w audi a4 b7 sedan
-
[BRE] Toruń wymiana napędu pompy oleju
najlepiej wsadzić pompe starego typu i problem z głowy na lata
-
BKD spadek mocy, gasnie - prosba o ocene logow- update
Turbo.
-
BLB Problem z odpaleniem jak goracy INNY jak wszystkie.
a czujnik był sprawdzany położenia wału,a to nie chodzi żeby wgrać aktualizację tylko zmienić mu oprogramowanie
-
[BLB] Zaczął trząść
Tym kablem nie połączysz się z silnikiem bo to jest KKL a nie CAn. Po drugie w audi B8 te pompy też lubiły padać najlepiej jest założyć pompę starego typu czyli z 1.9 TDI. Najlepiej zdiagnozować wtryskiwacze. Dodam też że te silniki mają tak że na postoju zawsze będą lekkie drgania ponieważ silnik opiera się na dwóch poduszkach z boku i przodu jest podpora i zawsze na postoju będą wyczuwalne lekkie drgania ponieważ brakuje jednej poduszki. Problem dopiero rozwiązano w nowszych silnikach tak mi powiedział znajomy który pracuje w serwisie. Bo podobno kiedyś w jednym aucie wymienili wszystko na nowe czyli dwumase,wtryski,nowe poduszki i pompe oleju i nic to nie dało delikatne drgania były wyczuwalne.
-
BLB Problem z odpaleniem jak goracy INNY jak wszystkie.
Witam! Też posiadam silnik BLB i miałem ten sam problem, ale mam to szczęście że mam znajomego co pracuje w serwisie. Przyprowadziłem do niego auto wgrał mi nowe oprogramowanie i teraz odpala idealnie. Może złe oprogramowanie zostało wgrane ?? Albo zobacz czujnik położenia wału bo lubiły się pierdzielić właśnie tak że komputer nie pokazywał błędu a czujnik po nagrzaniu przekłamywał
-
Niebieska wtyczka za radiem nie podłączona
Witam! zdemontowałem dzisiaj radio i moim oczom ukazała się wtyczka która sobie wisiała. Czy ktoś wie do czego ta wtyka jest ??
-
2.0 TDi 16V gorzej odpala po pierwszym rozruchu
nie no to nie to raczej bo on musi zrobić jak by o jeden obrót więcej Już wiadomo co było przyczyną odpalania. Został poprawione oprogramowanie po podobno one fabrycznie tak mają
-
B7 BLB czy musi być płyn G12
Witam! Czy musi być stosowany płyn G12 czy mogę przejść na inny płyn np z K2 KULER zielony ?