Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

mara4

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. tak bedzie zrobione albo pujdzie na śrubki
  2. Witam wszystkich zainteresowanych. Sprawa wygląda następując, sprzedałem auta faktura Vat-Marża. Kupujący zadzwonił do mnie że znalazł jakieś tam wady ukryte o których nie wiedziałem i chce bym pokrył koszta wymiany tych części. Moja propozycja jest taka żeby przyprowadził auto to oddam mu pieniądze i po sprawie a on nie chce pujść na taki układ,tylko chce bym dożucił się do napraw auta
  3. mara4 odpowiedział(a) na mara4 temat w Lifestyle i Hydepark
    Nie widziałeś nigdy 30-to letniego auta w b,dobrym stanie
  4. mara4 odpowiedział(a) na mara4 temat w Lifestyle i Hydepark
    Zakładasz zły scenariusz?
  5. mara4 odpowiedział(a) na mara4 temat w Lifestyle i Hydepark
    czeka na niego w garażu [/eka na niego w garażu
  6. Zjazd rodzinny na roczku synka
  7. Mam wszystkie graty do A4 B5 FL. 697-400-052
  8. Ja mam AVF w B7
  9. Patryk Kiełek obserwuje zawartość mara4
  10. przecież napisałem ze sprzegło,rozrusznik i kryza. o co Ci chodzi
  11. swap na Q z 3,0 TDI podejdzie do 1,9 lub 2,0 ,tylko musimy dać pare gratów od 6-tki manualnej tzn.sprzęgło kpl,rozrusznik i kryza.
  12. Fajna robótka ,wykonuje podobny projekt z 2,0 TDI BRE ośka na 1,9 TDI AVF quattro
  13. Przywiozłem z Niemiec felgi pomalowane taką gumą w spreju 3godziny mycia nitro i wróciły do stanu fabrycznego tak było tak jest teraz
  14. Przeglądałem auto na wszystkie możliwe sposoby, mokry jest trochę pod miską olejową ale nawet nie kapie jak stoi odpalony w garażu, czasami pojawi się kropla na betonie raz na kilka dni
  15. Pacjent to B7 1,9 TDI BKE 220tyś km. bierze litr oleju na 200km.,nie dymi nie ma wyciaków, może ktoś coś poradzi,ponoć miał to być najlepszy silnik w tym modelu wszyscy tak chwalą
  16. mara4 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B6/B7
    Dołożyłem do czarnego środka półskóry swing i tak to wygląda,wleciał schowek pasażera szary,schowek pod kierownicę szary,półskóry z alkantarą szare,szare boczki z czarną górą upload imagem

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.