-
Patryk Kiełek zmienił(a) swoje zdjęcie profilowe
-
Czujnik sprzęgła 1.8 t
A4 B5 1.8 t Quatro ajl 1998 r . Chciał bym najlepiej kupić nowy lecz nie mogę znaleźć i nie wiem czy brać używkę
-
Czujnik sprzęgła 1.8 t
Nie mogę nigdzie znaleźć czujnika sprzęgła do 1.8 t ajl może ktoś zna numer i mi znajdą w sklepie
-
Tarcze z tyłu biją wymiana na brembo co myslicie
Dlaczego nie porozumieniem ? Że za małe czy o co chodzi
-
Quattro po ustawieniu geometri i zbiwrznosci krzywo kierownica
Auto się spoko prowadzi już ale boje się o oponki . A kasy już nie oddadzą
-
Quattro po ustawieniu geometri i zbiwrznosci krzywo kierownica
Bylem na poprawce kiera prosto auto się prowadzi ale prawe koło straciło zbieżność i jest między czerwonym polem a zielonym i tak mi zostawił ciekawe czy nie będzie gumy darlo coś tam poprawił
-
Quattro po ustawieniu geometri i zbiwrznosci krzywo kierownica
Dzwoniłem do gościa kierownica była blokowana . Mówi że ciężko w tej audicy ustawić żeby była prosto..
-
Quattro po ustawieniu geometri i zbiwrznosci krzywo kierownica
Witam panowie byłem wczoraj na geometri i zbiwrznosci w mojej b6 Quattro kierownica idzie lekko w lewo gość co to robił powiedział że ciężko to ustawić ale raczej będzie dobrze . Nie jest dobrze wczoraj próbowałem ustawić o ząbek na wielokilnie i kiera idzie albo w lewo albo w prawo . Jechać do niego i musi ustawic to dobrze bo napewno się da?
-
problem z tarczami
Wandej sprobojesz a się przekonasz bo spotkałem już że 3 kpl tak zmontowanych hamulcy
-
pisk przy mocnym skrecie
Może nagraj filmik będzie łatwiej ;p
-
3.0 ASN wymiana pompy wspomagania
Jaki olej lejesz po wymianie ? Ori ASO czy jakiś inny ?
-
pisk przy mocnym skrecie
Na postoju czy w trakcie jazdy ? Postaraj się lepiej opisac
-
Skrzypienie przy skręcaniu
Weź łapkę i sprawdź dokładnie wachacze u mnie nie wybity dolny wachacze ten co trzyma amortyzator raz skrzypiały raz nie. Sprawdziłem wymieniłem i jest cisza
-
Wymiana oleju w ukladzie kierowniczym
Mi z zielonego febi który zalewalem pół roku temu zrobił się czarny więc poczytałem na forach i zdecydowałem się na lhm i na lhm głośniej działa wspomaganie jak przed tem następnym razem jak zmienię pompę wleje Ori z ASO
-
Galeria montażu LPG w AUDI A4 B6 1.8T 190KM BEX 2003r.
To tak jak u mnie w trasę trochę mnie to wkurza że co 300 muszę zjeżdżać tankować ale tak to niema różnicy między lpg a pb
-
Galeria montażu LPG w AUDI A4 B6 1.8T 190KM BEX 2003r.
Wszystko spoko mam podobnie . Ile ci wchodzi gazu do butli ? Bo chyba można napełnić 70proc