Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

tedsonustka

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Obeszło się bez złamań , stłuczenia bóle karku i głowy , wypisy że szpitala są na 10 dni . Kompletuje dokumenty wszystkie . Zobaczymy trzeba czekać . Dzięki panowie pozdrawiam
  2. Witam 5 dni temu doszło do kolizji Uderzenie było przy 60 km/h lewym przodem uderzyłem w prawe tylne koło Suzuki .które próbowało "zdąż yć" zawrócić . Przyjechala policja pospisywali . Wyszła wina pani kierującej. Przyjechał rzeczoznawca i ocenił szkodę całkowitą . . Uszkodzenia według mnie są spore . Teraz pytanie . Co mogę zrobić aby nie być na tym mocno stratny . ?? Audi a4 b6 2002 2.0 alt który teraz na 5tys km bierze 100ml ...przed kolizja tydzień wcześniej wymieniany olej filtry klocki linki itd , miesiąc wcześniej wymieniana pompa wspomagania regeneracja Wymieniany silnik był 2 lata temu Oraz zawieszenie rok temu mayla zawieszenie. Czy jak mam rachunki to można coś zdzialac
  3. Witam wszystkich forumowiczów , mam pytanie czy ktoś spotkał się z taką dziwna sytuacja ,? Przy skręcie w lewo bądź w prawo przy mojej kierownicy wydobywa się dziwny dźwięk a mianowicie jakby się otwierały stare drewniane drzwiczki coś jak (ściąganie wody ściągacza ) załączam filmik nagrany dzisiaj . Slychac kierunkowskaz , ale też i słuchać ten dźwięk . Płyn w układzie jest , Na postoju nic nie słychać jak kręcę w prawo bądź w lewo tylko podczas jazdy . received_1747633421944297.mp4
  4. tedsonustka odpowiedział(a) na tedsonustka temat w Audi A4 B6/B7
    Hmm ostatnio dolewalem do miałem minimum . Więc Twoja teoria się zgadza w poniedziałek podjadę do mechanika .
  5. tedsonustka opublikował(a) temat w Audi A4 B6/B7
    podczas ostatniej wymiany opon , zauwazylem z lewej strony dziwny smar na gumie , wyglada niepokojąco i zrobilem zdjecie co to takigo ?
  6. No to w takim razie tez zamawiam nbo mam identyczny dzwiek z prawej strony , Zawartość dodana 18 minutes later moglbys powiedzieć skad zamawiales ? z jakiego sklepu ?
  7. MAm podobnmy dzwiek ale tylko jak skręcam w prawo strone , i nie zawsze to słychać . po wymianie ? przeszło ? ghnm
  8. Witam , szukam i szukam ale nadal nie moge znalezc . problem polega na tym że przy skrecie w prawa strone badz" skrecenie kół w prawo " jest dziwny dzwięk jakby Guma sie rozciągała czy coś takiego , i nie jest to zawsze bo czasami nic nie słychac nic nie piszczy nic sie nie rozciąga . Kompletne zawieszenie było wymieniane 2-3 miesiace temu na mayla . dałem mechanikowi ale ciagle coś stukało to pojechalem do Kolegi . Dev Car . zrobił nic nie stuka , ale ostatnio pojawił sie dziwny dzwiek ;/ . a kiedy zajezdzalem do Tomka , to nic nie było słychać , i za kazdym razem jak gdzies jade to słychać , dojezdzam do mechanika i nie ma dziwnych dzwieków , . MA ktoś podobny problem bądz mial ? Co to może byc ?
  9. do zamkniecia akumulator był na 0:) , naładowany smiga jak ta lala , czas wymienic akumulator , ktoś ma jakis namiar skad najlepiej zamowić albo gdzie kupic /
  10. Witam przedstawiam wam filmik , samochod nie był odpalany 6 dni , i prawdopodobnie dziewczyna zostawiła je na swiałach choć sien ie przyznaje hehe . też obstawiacie aku ? czy moze to być inna przyczyna ? , była próba odpalenia na kable . https://megawrzuta.pl/download/2224f115098e9e8e420158fa511117fb.html mozna sciagnąc spokojnie na vira . nie wiem na jaki inny poratal moglbym wrzucic aby opbejrzeć online .
  11. tedsonustka opublikował(a) temat w 2.0
    Witam przedstawiam wam filmik , samochod nie był odpalany 6 dni , i prawdopodobnie dziewczyna zostawiła je na swiałach choć sien ie przyznaje hehe . też obstawiacie aku ? czy moze to być inna przyczyna ? , była próba odpalenia na kable . video-1485440898.mp4
  12. witam mam problem , dzisiaj podłaczyłem pod kompa swoja furke i wyskoczyły mi 3 błedy , szukam patrze ale nadal nie wiem o co chodzi . hmm moglby ktoś pomoc ? 00562 - Sonda poziomu oleju do temperatury (g266) statyczne - nieprawdopodobne sygnału 16804 Skutecznośc katalizatora poniżej wartości banku 1 : p0420 17947 czujnik połozenia pedału sprzegła _f36) nieprawidłowa informacja - P1539
  13. Witam wszystkich , mam ostatnio pewien problem a mianowicie z hamulcami , Potrzebuje nr częsci złączki , kabla ktory jest odpowiedzialny za wlaczanie sie kontrolki hamolcow w lewym przednim kole. Mam pęknięta zapinke w kostce i jest luzny przewód , jak jest mokro to wogole sie nie wlacza ale jak wyschnie to bład znowu . Mogły ktoś podać nr cześci ? pozdrawiam
  14. Dzieki :)pozdrawiam
  15. tedsonustka opublikował(a) temat w Audi A4 B6
    witam czy moglby ktos podać mi nr siłownika w schowku od pasazera szukam i nie moge znalezc .

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.