-
Ledy do jazdy dziennej - wasze propozycje - wszystkie wersje - zdjęcia
Przekaźnik trzeba zamontować Wysłane z mojego Redmi 4 przy użyciu Tapatalka
-
Ledy do jazdy dziennej - wasze propozycje - wszystkie wersje - zdjęcia
Ja kupiłem te http://s.aliexpress.com/zqqeaymE (from AliExpress Android) Wysłane z mojego Redmi 4 przy użyciu Tapatalka
-
Ledy do jazdy dziennej - wasze propozycje - wszystkie wersje - zdjęcia
Też myślałem, że to rzeźba nie do wykonania, nie na moje umiejętności ale jednak sprawa nie jest tak trudna jak się wydaje. Kolega z forum o nicku Ralen bardzo dokładnie mi wytłumaczył i sprawa stała się prosta. Jakbyś się zdecydował to mam instrukcje od Ralen'a, którą mogę ci podesłać na pw. Jutro wrzucę filmik jak to u mnie działa
-
Ledy do jazdy dziennej - wasze propozycje - wszystkie wersje - zdjęcia
Polecam ledy z aliexpress 2x taniej i są takie same jak na ultraleds Wysłane z mojego Redmi 4 przy użyciu Tapatalka
-
Stukanie, drganie i piszczenie przy maksymalnym skrecie
tak przeszło, sprzegiełko 88zl firmy ina. 30min roboty
-
Stukanie, drganie i piszczenie przy maksymalnym skrecie
Po głębszej diagnozie padło na sprzegięłko alternatora Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka
-
Stukanie, drganie i piszczenie przy maksymalnym skrecie
Witam, dziś wieczorem zauważyłem pewien problem w mojej audicy a mianowicie stuka i piszczy przy skręceniu maksymalnie kół do prawej lub lewej strony. Stawiałem na brak płynu w zbiorniczku wspomgania ale tam jest go nieco powyżej minium. Co poradzicie z tym fantem zrobić?
-
Podłączenie navi android
juz wiem co mam zrobić kolega w pełni mi odpowiedział. proszę o usunięcie tematu
-
Jak się nazywa ten element i jak go zdjąć?
Tak jak w temacie. Skroplił się zapach taki co jest na zdjęciu i wyżarł małą dziurke która rzuca sie w oczy.
-
znowu przepalony xenon
jutro to zrobię bo torxy miałem w drugim domu. najlepsze jest to, że wyjazd do Chorwacji w niedziele <3
-
znowu przepalony xenon
witam, od kwietnia mam bixy od gqwertego no i dziś przestał świecić prawy xenon. Co podejrzewacie lub jak sprawdzić czy to xenon czy przetwornica? rozkładam ręce już z tymi swiatłami...
-
A4 b6 1.9 131km s-line [1BV]
S Do usunięciaWysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B6
audi a4 b6 225/40/18 et: 45 zawieszenie: 1BV wejdzie to do audi a4 b6 avant?
-
Jaki zestaw kół a4 b6
http://olx.pl/oferta/alufelgi-18-5x112-rs6-audi-vw-CID5-IDeL4uF.html co o tych sadzicie? Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka
-
Co sądzicie o takich felgach?
http://www.original-felgen.com/4f0601025bn8z8.html Co o nich sadzicie ? Jak beda pasowac w b6 avant? Do jakiej kwoty szukać? Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka
reloxer
Pasjonat
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta