-
Potrzebna pomoc vag/vcds na wakacjach
Wielkie podziękowania dla kolegi Patryk14 za pomoc oraz dla Krystiana z Vag Bauer Service. Temat ogarnięty dzięki ?
-
Potrzebna pomoc vag/vcds na wakacjach
U mnie chyba po CAN , ale można spróbować dzięki. Pisze wiadomość prywatną ?
-
-
Potrzebna pomoc vag/vcds na wakacjach
Cześć , pilnie poszukuję kogoś z komputerem do diagnozy. Po drodze do Jastrzębiej Góry padło najprawdopodobniej turbo , brak mocy , nie reaguje na wciśnięcie gazu. Gorąca prośba o pomoc bo jeszcze trzeba będzie wrócić z wakacji a jestem z dzieckiem ? Jestem w Jastrzębiej Górze, ale dam radę gdzieś podjechać Z góry dziękuję za pomoc Piotrek
-
Nagrzewnica, jakie wymiary?
Hej , może ktoś z Was pomóc i podpowiedzieć jakie wymiary ma Ori nagrzewnica? Jutro jadę po zamiennik i zamówiłem Nissen i Valeo , co ciekawe oba mają różny rozmiar . Pzdr
-
Wymiana Nagrzewnicy możliwa bez demontażu kokpitu? proszę o odpowiedź.
Może ktoś z Was zobaczyć jaki ma rozmiar nagrzewnicy w zamienniku? I napisać albo podlinkować który będzie git do B7 ? Ja kupiłem nissen , który wychodził wg Vin-u
-
Wymiana Nagrzewnicy możliwa bez demontażu kokpitu? proszę o odpowiedź.
Wychodzi na to, że brakuje mi jednego plastiku , czy dałbyś radę zrobić mi zdjęcie obudowy przy nogach ?
-
Gorące powietrze z nagrzewnicy na nogi kierowcy
Może ktoś z Was cyknąć foto obudowy nagrzewnicy przy prawej nodze kierowcy , ewentualnie nr części ?
-
Gorące powietrze z nagrzewnicy na nogi kierowcy
Temat chyba rozwiązany ... Brakuje mi jednego plastiku od obudowy nagrzewnicy
-
Gorące powietrze z nagrzewnicy na nogi kierowcy
Widać niestety lamele , czyli kwestia źle dobranej nagrzewnicy czy każdy zamiennik tak ma ?
-
Sterownik lub przekaźnik nagrzewnicy
- Gorące powietrze z nagrzewnicy na nogi kierowcy
Ok , dzięki piękne za pomoc Jutro zrzucę jeszcze raz schowek i popatrzę co się dzieje, ewentualnie posłucham się Twojej rady i połącze rurki- Gorące powietrze z nagrzewnicy na nogi kierowcy
Czyli być może jakiś lipny zamiennik kupiłem ? Jak porównywałem to wszystko wyglądało tak samo. A czy jest możliwość że klapy przy samej nagrzewnicy są zamknięte i powietrze z nagrzewnicy"odbija" się od nich i leci do kabiny? Jeżeli tak to wiesz może który to silniczek może za to odpowiadać ? Jutro wyciągnę ten obok nagrzewnicy i zobaczę co się stanie.- Błędy silników klap nagrzewnicy, rozmieszczenie, opis i nastawy podstawowe w Audi A4 B6 i A4 B7
Panowie czy któryś silniczek może blokować powietrze z nagrzewnicy ? Mam taką dziwną sytuację , że od nagrzewnicy ucieka mi gorące powietrze na nogi , z kratek nawiewu leci elegancki chłodek . Dzieje się tak na włączonej klimie lub econ , jakby klapy były zamknięte przy samej nagrzewnicy przez co ucieka bokiem do kabiny- Gorące powietrze z nagrzewnicy na nogi kierowcy
Sprawdziłem wszystkie silniczki , na vagu żadnych błędów , właśnie od tego zacząłem . Powietrze ucieka z nagrzewnicy do kabiny i dmucha mi na nogę gorącym powietrzem, z kratek klima śmiga jak zła , aż suty stają- Wymiana Nagrzewnicy możliwa bez demontażu kokpitu? proszę o odpowiedź.
Nie wiem czy dobrze Cię zrozumiałem Chodzi Ci o samą obudowę nagrzewnicy? Z kratek nawiewu leci powietrze takie jak ustawie w klimatroniku a gorące powietrze dmucha na wysokości prawego kolana , dokładnie z nagrzewnicy - Gorące powietrze z nagrzewnicy na nogi kierowcy