-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ma ktoś może vaga i chciałby mi pomóc w ten jakże fajny niedzielny wieczór? Stawi 4ro-pak jakby co to proszę o wiadomość na 799234528
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Czyli raczej nikt nie wybiera się na ten spot w sobotę na king square?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ja sie pewnie pojawie, wiadomo juz gdzie dokladnie ma to byc? Tak wiadomo , na king square w sobotę o 22 , wjazd 15 zł... Może ustawimy się jakoś i razem pojedziemy?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Wybiera sie ktoś? https://www.facebook.com/events/453347918201444/
-
Audi A4 2.0TDI Zgnitek
Tak też zrobię
-
Audi A4 2.0TDI Zgnitek
O kurde to jestem w szoku, jak te skrzynię się sprawują? Słyszałem same źle opinię niestety...
-
Audi A4 2.0TDI Zgnitek
Jesteś pewny że to multitronic? Sprzedawca się zarzekal że to tiptronic
-
Audi A4 2.0TDI Zgnitek
W sumie myślałem nad a6 ale "Zgnitek" trafił się w bardzo dobrych pieniazkach i nie było się nad czym zastanawiać i narazie póki co nie żałuje
-
Audi A4 2.0TDI Zgnitek
wlasnie dlatego zastanawiam sie caly czas nad obnizeniem , czy to ma wogole sens...
-
Audi A4 2.0TDI Zgnitek
Dziekuje serdecznie !
-
Audi A4 2.0TDI Zgnitek
Większej felgi nie będzie mam dziecko w drodze więc patrzę na komfort miał ktoś do czynienia z przekladka lamp:)? Trzeba przerabiac wiązkę?
-
Audi A4 2.0TDI Zgnitek
Wykrakaliscie te Bixenony ) Nie wchodzilem na forum i w miedzy czasie wpadly i czekaja na montaz Co do wzrostu mocy, jest w planie wyciecie DPF'a , wylaczenie EGR i lekki wirusik tylko wiadomo wszystko w swoim czasie Co do planow to napewno ciemna szybka (wszystkie szyby oprocz czolowej) i jakies springi ( prawdopodobnie Eibach ) + Dokladka LCR Pytanko czy przy zmianie lamp potrzebne bedzie przerabianie wiazki - kabli ?
-
UWAGA SZABER! CZĘŚCI!B7 3.0TDI Full S-line Avant by Perver
Hej , jaką cena za lampy przednie?
-
Audi a4 b7 2.0 170ps [BRD]
Samochod naprawde mega doinwestowany! Kawal dobrego Projektu! Oby tak dalej!
-
A4 B7 2.0TFSI QUATTRO BPG USA K04-064 355HP@467NM - Powered by gregor10.pl| SPRZEDAM !
super samochod , godny wynik ! Graty!