Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AWX] kolejne cztery pierścienie w rodzinie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam. :hi: no więc chciałbym się pochwalić nowym nabytkiem jest to mój trzeci samochód z pod znaku pierścieni :notworthy:

wcześniej miałem dwie 80 b3 z czego jedną jeszcze jeżdzę i nie mam zamiaru się rozstawać :naughty: bo jestem do niej przywiązany :>

a oto moje pupilki :> proszę o komentarze.

http://www.audi80.pl/seryjna-b3-nowe-aluski-vt16250.htm

Opublikowano

Prosisz o komentarze tu, czy na tamtym forum?

Zamiast kopiować tylko linku, mógłbyś coś stworzyć tutaj :no:

Opublikowano

Napisze tutaj:

Prawie jak moja.. :wink4:

Opublikowano
  • Autor

Prosisz o komentarze tu, czy na tamtym forum?

Zamiast kopiować tylko linku, mógłbyś coś stworzyć tutaj :no:

oczywiście że tu. co w tym złego że wkleiłem link?

Opublikowano

nio nio pinkna :)

Prawie jak moja niunia kolorek ten sam :)

Pozdro :)

Opublikowano

luzik... fajna... tylko skąd ten bajer o pierścieniach ... :cool1: zawsze myslałem że są to 4 kółka... poprostu

Opublikowano

furka całkiem ładna... oby sie sprawowała :hi:

Opublikowano

fura fajna :decayed: tylko przekłóadka kiery z prawej na lewą :mysli:

Opublikowano

luzik... fajna... tylko skąd ten bajer o pierścieniach ... :cool1: zawsze myslałem że są to 4 kółka... poprostu

Cztery pierścienie wymyślił i tak nazywa :audi:mój brat alex181266,jest na forum :a4fan:

Szkoda że ta twoja to angor :wallbash:

Opublikowano

luzik... fajna... tylko skąd ten bajer o pierścieniach ... :cool1: zawsze myslałem że są to 4 kółka... poprostu

Cztery pierścienie wymyślił i tak nazywa :audi: mój brat alex181266,jest na forum :a4fan:

Szkoda że ta twoja to angor :wallbash:

ah so... :kox:

Opublikowano

luzik... fajna... tylko skąd ten bajer o pierścieniach ... :cool1: zawsze myslałem że są to 4 kółka... poprostu

Cztery pierścienie wymyślił i tak nazywa :audi: mój brat alex181266,jest na forum :a4fan:

Szkoda że ta twoja to angor :wallbash:

ah so... :kox:

eben so... :kox:

Opublikowano

... z pod znaku pierścieni ...

jednym słowem zostałeś Władcą Pierścienia :naughty: , a furka :good:

Opublikowano

Furka ekstra!!!A z ta kiera po prawej stronie to idzie żyć!!!!!!Ja od ponad dwóch lat śmigami moja niunia po Irlandii z kiera po lewej stronie i nie narzekam!!!!!!!!Trochę problemów przy wyprzedzaniu na tych ich wazkich dróżkach ale idzie z tym żyć :good:!!!!!!!!Pozdrów!!!!!!!!

Opublikowano
  • Autor

dzięki chłopaki za opinie :decayed: pozdrawiam.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.