Treść opublikowana przez ROGER
-
Spocik w Wieluniu
Chodzi o "LEMAR" ???
-
Spocik w Wieluniu
Pomimo paskudnej pogody spot był,ale nie dojechali wszyscy :bicz3: Ci co byli po są wytłumaczeni.
-
Spocik w Wieluniu
No właśnie, nie do wszystkich mamy nr tel żeby powiadomić w ostatniej chwili o zmianach.
-
Spocik w Wieluniu
ROGER-jade jako "4"
-
Spocik w Wieluniu
Ja byłem,alex i niebieski zajrzał
-
Spocik w Wieluniu
Kto nie ma, trza kupić :gwizdanie:
-
Spocik w Wieluniu
Dzięki wszystkim za dzisiejsze przybycie
-
Spocik w Wieluniu
Moja obecność obowiązkowa :a4fan: :a4fan:
-
Spocik w Wieluniu
zapraszamy ja będe na 1000% :evil:
-
Spocik w Wieluniu
co taka cisza :gwizdanie:
-
Spocik w Wieluniu
Mam nadzieje że będzie miał kto jechać
- Spocik w Wieluniu
-
Spocik w Wieluniu
pytasz jeszcze obecność obowiązkowa dzisiaj to chyba miejsc podwawelem braknie :polew: :polew: :polew: :polew: ps. zaproś kumpla od A3, mam pomysła Raczej go nie będzie,masuje cycki bo ślub coraz bliżej jaq na tysiąc % będe
-
Spocik w Wieluniu
dziś o 15 bez spóźnień
-
Spocik w Wieluniu
dziś 15 i zobaczymy ile audi się zjawi
-
Spocik w Wieluniu
dzięki wszystkim za przybycie nawet w tak zimny dzień :a4fan: i 2 sztuki też były oby tak dalej 1. alex 2. maro 3. ROGER 4. RafałW 5. RafałF 6, marian 7. nowy kolega
-
Spocik w Wieluniu
lepiej żebym wszystkich widział
-
Spocik w Wieluniu
maro dzięki za przybycie dla całej reszty chyba trzeba zawiesić wieluńskie zloty na czas zimy bo niepotrafią przyjeżdżać na nie
-
Spocik w Wieluniu
i co jutro będzie zimno
-
Spocik w Wieluniu
co taka cisza :evil:
-
Spocik w Wieluniu
no to wygląda tak :
-
Spocik w Wieluniu
dzięki wszystykim za wczorajsze przybycie było zimno i trochę słabo następny będzie lepszy maro-a4 masz --------
-
Spocik w Wieluniu
jutro 15:00 widzę wszystkich na podwalu audi na zimówkach można szaleć
-
Spocik w Wieluniu
oby więcej takich :notworthy:
-
Spocik w Wieluniu
w szybexie około 320 z montażem