Treść opublikowana przez ROGER
-
Spocik w Wieluniu
wszystiego naj. w 2009r nie zapomnieć zlot 04-01-2009 :evil:
-
[B5 AEB] Sachs SHIT !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
a hydrauliczny wy-sprzęglik działa poprawnie :gwizdanie:
-
[B5 1Z] Chromowanie klamek
jak zrobisz to daj foty ja też o tym myślę
-
[B5 ADR] Problemy z zapaleniem zimnego silnika
najlepiej podpiąć vaga i wszystko będzie jasne czy czujnik jest uszkodzony jest z tyłu silnika a na vagu sprawdź jaką temp. wskazuje
-
[ALL B5] co zrobić ze skrzypiącą deską rozdzielczą
ten patent z plakiem jest ok ja u siebie zrobiłem i jest cisza
-
[B5 ADR] Problemy z zapaleniem zimnego silnika
może padnięty czujnik temperatury od kompa i brak ssania
-
radio cb onwa MK3 jaka antenę dobrać??
polecam do tego radia antenke sunker CB109 sam mam to radio i tą antenkę 10km zaięgu i przez 2lata jest super :th:
-
[B5 ADR] Problemy z zapaleniem zimnego silnika
ale jak wcale niechce odpalić czy trzeba długo kręcić :gwizdanie:
-
Spocik w Wieluniu
dzięki wszystkim za miłego spota nie ma sprawy :evil:
-
Spocik w Wieluniu
ok ja się pisze na to 1-ROGER
-
Składamy życzenia świąteczno noworoczne....2008/2009
wesołych i pogodnych świąt i wszystkiego najlepszego w nowym roku pośiadaczą :a4fan: :a4fan: życzy :drunk:ROGER
-
Spocik w Wieluniu
alex termin masz :gwizdanie:
-
Spocik w Wieluniu
pisz kiedy i gdzie ja na 1000%
-
[B5 AEB] kopcenie z rury w 1.8T + Filmik
to norma i masz lpg i jest ok
-
Spocik w Wieluniu
wygląd postu i mojego profilu zasługa maro-a4 i dla niego :oklaski: :oklaski: :oklaski:
-
Spocik w Wieluniu
i tak sie podkręca dzięki nam bo to tylko my piszemy posty i tu bywamy
-
[ALL] klej na felgach
ja usuwałem benzyną ekstrakcyjną i schodzi lux a nitro niepolecam bo może zniszczyć lakier na feldze
-
Spocik w Wieluniu
i jest mała http://www.a4-klub.pl/smf/logo_wersja_aluminiowa_lakierowana_dwukolorowa-t56021.0.html;topicseen
-
Spocik w Wieluniu
dzięki wszystkim za przybycie na zlot następny po przerwie świątecznej inf. w 1 poście :kox: :kox:
-
Spocik w Wieluniu
to sprawdzimy co tam piszczy i pali
-
[ALL B6] Jak to jest z zawieszeniem z B5 do B6 ?
z tego co kojarzę to wachacze tak a amory to niewiem
-
[ALL B7] Co sądzicie o tych felgach?
według mnie będzie
-
[B5 AJM] Dziwny smar na korku od wlewu oleju
na krótkich trasach to normalne więc niema obawy że coś nie tak
-
[B5 ADR] rezerwa
ja u siebie sprawdziłem około 7 L.
-
Spocik w Wieluniu
to będzie super wyglądać na aucie http://www.a4-klub.pl/smf/logo_wersja_aluminiowa_lakierowana_dwukolorowa-t56021.0.html;topicseen