Treść opublikowana przez ROGER
- Spocik w Wieluniu
-
Spocik w Wieluniu
bardzo miło że nas będzie coraz więcej na spotach niema ograniczeń wiekowych tylko jest obowiązkowe co jest kur... internet wam poodcinali
-
Spocik w Wieluniu
ja i tak tylko rs4 w budzie B7 :evil: ale to tylko marzenia :gwizdanie:
-
Spocik w Wieluniu
co taka cisza kompy sie wam pozawieszały
-
Spocik w Wieluniu
ja jak zawsze na 1000% :evil:
-
Spocik w Wieluniu
co myślicie o karze pieniężnej za nie pojawianie się na kilku spotach :gwizdanie:
-
Spocik w Wieluniu
było nas mało i to nie jest dobrze ale może to przejściowe
-
Spocik w Wieluniu
niewiem jak to będzie bo w sobote poznań i niewiem kiedy powrót ale powinienem zdążyc a ja i tak niezmieniam na zimowe jak i tak śniegu nie będzie :evil:
-
Spocik w Wieluniu
ja napewno się pisze
-
Spocik w Wieluniu
pogadamy na ten temat w niedziele
-
Spocik w Wieluniu
to jest to naco czekałem http://pl.youtube.com/watch?v=FBkX8GS5FoY :evil: :evil: :evil:
-
Spocik w Wieluniu
pewnie że było super aby tak dalej :evil: :evil: :evil: :evil:
-
Spocik w Wieluniu
osetti zapraszamy :evil: :evil:zlocik sie udał jest nas coraz więcej i tak trzymać :evil:
-
Spocik w Wieluniu
Ja niewiem czy zdąże :gwizdanie:
-
Spocik w Wieluniu
było miło i super :kox:
-
Strefa Śmiechu
to jest http://pl.youtube.com/watch?v=SnFqFBWA7Lo
-
Spocik w Wieluniu
ja jak zawsze na 1000% i może będzie 15 _________________________________________________ :dance: :dance: :dance: :dance: :dance: :dance: :dance: :dance:
- Spocik w Wieluniu
-
[B6 AWX]tylnia żarówka
niewiem jak to jest w B6 ale w B5 ścągasz zaślepke z lampy stopu i odkręcasz 2 wkręty i ścągasz ją z półki i wymieniasz żarówke a niezapomnij odpiąć wtyczki
- Spocik w Wieluniu
-
[B5 ADR] Silnik przerywa
Roni jak tak sie twój zbiera to z moim na lpg nie masz szans
-
Spocik w Wieluniu
_________________________________________________ :dance: :dance: :dance: :dance: :dance: :dance: :dance: :dance:
-
Spotkania na drodze
ja zawsze jestem w wieluniu
-
Spotkania na drodze
może to byłem ja często sie przyglądam tylko moja :a4fan:jest granatowa
-
[B5 ADR] Najwyższa predkosc
ja swojego adr-a bujam do 215km/h bez żadnych problemów wytnij kata jak go jeszcze masz stary kat trzyma silnik :th: