Treść opublikowana przez ROGER
-
[B5 ADR] Warkot z silnika
może pasek lub łańcuszek
-
[AUDI A6] VAG przy zgaszonym silniku
ja u kumpla w a4 sie tak męczyłem 2 dni
-
[B5] Szyba sama się opuszcza.
no własnie to tak jest ale jak jest domykanie szyb alarmem to jest ok
-
[AUDI A6] VAG przy zgaszonym silniku
mi się zdaje ze tam jest obd1 a nie obd2 to musisz mieć rozebrane obd i pod16 kabel czerwony pod 7 zielony apod4/5 czarny
-
[B5 ADR] wyciek pradu z akumlatora.
kolego miałem taki problem spalona dioda w alternatorku
-
jakie glosniczki do radia pioneer
kup pionniera 170W ja takie mam i sa super
-
[B5 AVG] Lusterko nie grzeje.
audi tak ma że lewe jest wieksze a co do twojego tematu to chyba masz szkło do wymiany
-
[ALL] Na jakim oleju silnikowym jeździcie ?
mobil 10w-40
-
[B5] brak podświetlenia popielniczki, zapalniczki i ster. nawiewami
podświetlenie powinno działać moja jest starsza i działa sprawdż żarówki
-
[B5] kasowanie błedow klimatronika
ja kasowałem tylko za pomocą vaga
-
[B6] jaki spoiler do sedana?
zdecydowanie pierwszy lepiej pasuje
-
[INNE] Dywaniki guma czy welur - gdzie we Wrocku
ja lato - zima welur :dance:guma to do innych celów :th:
-
[B5 AFN] Problem z centralnym???
a to napewno rozkodowany
-
[B5 AFN] Problem z centralnym???
a tak w ogule to w kluczyku to ja mam lampke a do alarmu pilota
-
[B5 AFN] Problem z centralnym???
sprawć baterie w kluczyku to że dioda sie świecin nieznaczy że daje wystarczający sygnał do otw. i zam. a wag u mnie też sie nie łączy z centralką a działa super
-
[B5 1Z] Audi A4 1.9 TDI
fajna niunia :audi:fajne fele ps. zamaluj num. rejest.
-
[B5 AAH] Opinie na temat świateł tylnych do B5
ja sam 2 tygodnie temu kuiłem nu.1 ale nu.2 są ładniejsze
-
[B5 ADR] Temperatura przełączania z benzyny na gaz
po pierwsze silniki audi mają stałą temp pracy 90*c po przejehcaniu 3 km a sekwencja pracuje świetnie przy 25*c a reduktor sekwencji nagrzewa się średnio do 60*c przy 90*c silnika 30*c to strata temp. na wężach pozdro
-
[B5 APU] Brak pilot od alarmu
ja bym proponował zxmienić alarm na nowy wtedy większa pewność że niunia ci niezginie
-
[B5]Parowanie szyb i problemy z nawiewem
a sprawdzałeś w trybie auto
-
[B5]Parowanie szyb i problemy z nawiewem
może masz pękniętą nagrzewnice
-
[B5 APU] ABS - po wymianie pompy znowu to samo.
moja też ma taki sam objaw tylko w błędach ABS awaria czujnika tylnego koła a czujnik jest dobry
-
[B5 ADR] Złączka siatkowa tłumiąca drgania
ja u siebie zmieniałem 3 dni temu kupiłem w sklepie kosztowało 50 zł wymiary 16cm długość średnica 6cm ps.wymiar orginału
-
[B5 AFN] Buczy alternator
to stego co piszesz ładowanie to 14.4v
-
[B5 AFN] Buczy alternator
łożyska w alternatorze sprawdzałeś