Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Problem z centralnym???


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Dostałem dzisiaj inerfejs zamówiony z allegro, zciągnełem vag-com 409.1 w wersji angielskiej. Podłączyłem i przy sprawdzaniu nie mogie połączyć sie ze sterownikiem 35 centralny zamek :mysli:. Dodam ze przekrecajac kluczyk autko zamyka sie, ma oryginalny alarm który po zamknieciu kluczem w zamku drzwi dziala ale guzikiem przy kluczyku nie moge go zamknac ani otwozycz mimo ze ta dioda przy kluczu po nacisnienciu sie jakby zaswieci na moment. Nie wiem teraz czy alarm sie rozkodowal, czy kluczyk jest uszkodzony a moze uszkodzila sie centralka skoro VAG nie moze sie z nia połaczyc?? POMUZCIE bo głównie do kasowania inspekcji i zrobienia tego alarmu na kluczyk kupiłem ten interfejs :a4fan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprawć baterie w kluczyku to że dioda sie świecin nieznaczy że daje wystarczający sygnał do otw. i zam. a wag u mnie też sie nie łączy z centralką a działa super :a4fan::audi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy kluczu na pewno nie ma lampki, miga krutko czerwonym swiatlem (np: jak w pilocie od telewizora). Kupiłem to autko od znajomego niemca. Twierdzi ze autko otwieralo sie tym oryginalnym kluczykiem ale raz zatrzasna klucze na autostradzie i wezwal ADAC. Jakos otworzyli mu auto ale od tej pory kluczem nie mozna go juz otwierac ani zamykac??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Immobilaizer dziala bez zarzutu. Czyzby rozkodowal sie tylko alarm??? :mysli: MoZe wiesz jak go zakodować bo jak pisalem mam pierwszy dzień VAGa i na dodatek nie moge sie nim dostac do sterownika 35 centralny zamek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam kolege :)

Zachęcam do lektury: http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=6358.0

powodzenia

:th: :audi:

ps. no i słyszałem że do vag 409.1 nie ma tzw. lekarstwa na werje full register :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:no: Dobra kolego jest tu napisane jak to zrobić i już to czytałem ale jak posałem wyżej to nie moge sie wogule połączyć z tym sterownikiem 35 centralny zamek wiec jak ma go zakodować tym sposobem :mysli: . A co do VAG-COM 409.1 to idzie go w pełni zarejstrować. Mam angielska wersje z netu zciągniętą z CRACK i rejstruje sie w pełni. Do głupiego skasowania inspekcji musiałem mieć zarejstrowana wersje i znalazłem w necie sposób ktury działa. Jak masz ten program i potrzebujesz to dam przepis
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nooooo tak , kiedyś próbowałem był taki dziwaczny crack :thumbdown:

Niby pełna wersja ale po skomunikowaniu się z autem wywalało błąd :thumbdown:

Także daj spokój załatw sobie 311.2 i działaj

ps. na forum nie piszemy o pirackim oprogramowaniu

jak coś to na pw.

Pozdrawiam :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...