Treść opublikowana przez ROGER
-
Niemcy czy Hiszpania.Obstawiamy wynik
według mnie 2:1 dla Hiszpani :th:
-
Spocik w Wieluniu
jak najbardziej :th:
-
[ALL B5] Zacięty zawór zbiornika gazu???
ja też miałem taki problem diagnoza pęknięta sprężyna w zaworze tankowania gazownik ci to wymieni za darmo
-
[B5 AFN] Dlaczego ABS sam sie wyłącza ?
ja to przerobiłem ze swoja problem trwał tydzień przyczyna przełamany kabel czujnika ABSu w tylnym kole niby niema prawa się przełamać a jednak najgorszy problem jest wyczaić w którym kole bo tego sterownik niezapisuje jako błąd
-
[B5 AFN] Lampy zespolone
tak będą pasowały
-
[B5 ARG] Potrzebna Część
ADR też ma łańcuch z tyłu głowicy łączy 2 wałki rozrządu tam też jest napinacz
-
[B5 AFN] Oto moja mała A4 TDI 110km
super :a4fan:jaki procent ściemy na szybach :gwizdanie:
-
Spocik w Wieluniu
tyle miało być a było nas trzech A4-kami i kolega A6 troche kiepsko no ale to pierwszy spot mam nadzieje że drugi odbędzie się w szerszym gronie :gwizdanie:
-
[ALL B5] Gniazdo 12v w bagazniku - sedan
obok popielniczki
-
[ALL] "Audi A4 = dresowóz" źródło: nonsensopedia
ja na to :takiego:a4 to nie dresowóz bo one mają wartość nie przekraczającą 10.000 zł :th:
-
Spocik w Wieluniu
mi to odpowiada będę w niedziele o 18:00 na ciepłowniczej :th:
-
Spocik w Wieluniu
niedziela 7 czerwca godz:17:00 to moja propozycja co wy na to
-
Spocik w Wieluniu
to kiedy i o której
-
Spocik w Wieluniu
tylko przynajmniej 10 audiczek :th: i jeszcze trzeba znaleść miejsce :gwizdanie:
-
[B5 ADR] Gazownicy zostawili po sobie gąbke w filtrze..pomocy
jedż do nich i niech poprawiają aż będzie ok bo jak by ktoś niewiedział to gazownicy odpowiadają za wszystkie uszkodzenia i niedociągnięcia przy montażu lpg :th:
-
Spocik w Wieluniu
===================================================================================================== NASTĘPNY SPOT 11.03.2012r (jak będzie więcej śniegu termin może uledz zmianie na wcześniejszy) godz.16.00 ul. Podwale/Ratusz Mile widziane inne propozycje np: wyjazdy integracyjne,ciekawe miejsca itp. ====================================================================================================== ======================================================================================================
-
Strefa Śmiechu
http://www.smog.pl/wideo/5578/niekumaty_tatus/ :polew: :polew:
-
[B5 ADR] Sens stosowania paliwa 95/98 oktanów
a gdzie ty w polsce znajdziesz 98 oktan to co jest na dystrybutorze to mit :dance:w polsce benzyna 98 ma jakieś 96 oktan
-
[B5 ADR] Zbyt duże zapotrzebowanie na powietrze
Mój ADR ma zbyt duże zapotrzebowanie na powietrze normalnie wypruwa filtr powietrza, VAG nic nie wykazał a niunia idzie jak szalona proszę o pomoc ;(
-
[B5 ADR] Zużycie oleju waszych ADR`ów
ja robie 12tyś i niedolewam nic a jmam niunie 2 lata i robie 35 tyś rocznie według mnie u ciebie uszczelniacze zaworów do wymiany :th: zrobione mam 180000 km i non stop but
-
[B6 BFB] Po jakim przebiegu należy wymienić rozrząd ?
co 60 tyś. to sie wymienia w fiatach w audi 110-125 tyś. bęzyna 80- 100 diesel
-
Prawdziwe przebiegi - kto powie prawde ?
35 tyś/na rok i adr sie spisuje a ma non top but :th:
-
[B5 AHU] Kupuję oponki i nie wiem co myśleć o Goodyearach z CHIN ?
a w sklepie co macie chinszczyzne tylko w opakowaiach ori spotkałem się z tym przy zkupie części
-
[A4 B5] Jakie jest najbardziej pasujące radio do naszego auta ?
ja mam jvc imi sie podoba jest lepiej niż ori http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/8b66af82fe48b15c.html sory za jakość zdjęcie telef.
-
[ALL B5] wypowiadajcie sie czy warto to kupic moze ktos juz to od tego allegrowi
ja miałem zamiar ale wydaje mi sie ze to jest lipa