Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

sowa a4

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. S8

    sowa a4 odpowiedział(a) na pet3r temat w Audi A8/S8
    heh koła moje sa na forum:) a Piotrek nie napisał jaki to jest model hihihi
  2. koledzy taki sam problem posiadam w 1.8 z 96r nowa pompa wody termostat oryginalny nowy nagrzenica drozna co ru wiecej robic???
  3. AUDI SPRZEDANA ale juz jest nowa total seria:(
  4. Witam mam w domku B6 2.5 TDI 2004 rok z niemiec i strasznie sie slizga 1 i 2 długo ciagnie bardzo autko ma obecnie 210KM i nie wiem jakie moga byc przyczyny.
  5. zawias gwint jak kazdy inny tylko troszke przy dobieraniu wysokosci i po sprawie mam stary zawias FK na sprzedanie jeden przedni amor jest do regeneracji bo puscił olej a tak to wszystko OK
  6. szkoda mi ale sprzedaje moje cudenko czas goni i przydało by sie cos mocniejszego i nowszego http://otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C5810296
  7. ramka ładna komponuje sie z centralnym coolerem
  8. Gril firmy FK pomalowany w kolor nadwozia
  9. Felgi Firmy BINNO model B3 b1000 na ten sezon poalowane na czarny odcien z wysoki połyskiem
  10. komin ładnie sie z reszta zgrywa taki DTM mały o szyby lepiej nie pytac folia firmy Folia Tec przody Srednio a tył najciemniej jak sie da ale od srodka jasno w miare widac
  11. troszke mocy juz brakuje powoli znowu a mam cooler od golfa arl tdi 150km i cos by tam jeszcze mozna zobaczyc a s line jest tak tez w ksiazkach pisze a co do sprzedazy nie wiem sam raz chce raz nie chce a amienia sie to gdy przesiade sie w szybsze auto a pozniej na nowo do swojego [br]Dopisany: 02 Lipiec 2007, 18:02 _________________________________________________a wiec tak dawno mnie nie było i troszke modów doszło : Turbo awx kolektor ssacy awx centralny cooler przelot z koncowym tumikiem Super Sprint Wtryski 216 i pompka oraz troszke zmieniony wyglad
  12. kolektor jest nie drogi a warto w takie cos sie zaopatrzyc czytałem i tu widze potwierdzenie duzo jest roboty przy takiej flanszy do egr-u w silniku rzedowym
  13. podobno ssacy od awx jest lepsze wiekszy
  14. nie wiem zobaczymy co z tego wyjdzie wtryski juz zamówiłem turbo jest cooler jest tylko jeszcze ta pompa ale mam zamiar dzwonic po nia[br]Dopisany: 17 Grudzień 2007, 10:45 _________________________________________________powiedzcie mi ktory kolektor kupic wydechowy czy ssacy czy oba najlepiej zeby uzyskac lepszy efekt ??

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.